Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
145.253

7 zeytin ve 1 incir ile gelen mucize ...

Bu ikiliyi biraz araştırdığımda (son zamanlarda Dr.Esat Başaranın 35 kilo vermesinin sırrı olarak açıkladığından beri sıkça duyulmuştur) aslında bir zayıflama kürü değil , bir mucize olduğu şüphesiz .

Yine Japonlar yapmış yapacağını ve nasıl sağlıklı , dinç ...genç kalırız derken ...
Metalotionin e ... nerede bulunur derken de zeytin ve incire ulaşmışlar . Kuranı Kerimde mucizelerinden bahsedilen bu iki nimete ...gereken ilgiyi de bizden önce göstermişler .

Çok bilimsel yazmayacağım ama nedir bu metalotionin denildiğinde ; insan vücuduna etkilerine bakılırsa , adına 'Gençlik Hormonu' denilmesi bence çok isabetli .

Mt nin elde edilmesinde varılan sonuç ise zeytin ve inciri bir arada yemek . Metalotionin le beraber , vücut sağlıklı ve dinç kalıyor , kolestrol düşüyor , metabolizma hızlanıp canlanıyor , yağ yakımı arttırıyor .

1 ay süre ile ... sabah yemekten bir saat önce ve gece yatmadan önce 7 zeytinle beraber bir inciri aynı anda tüketerek devam edeceğiniz bir kür ... Hepsi bu .
Gün içinde ne yediğinizle çokta ilgilenmiyor kür .. Zayıflamaktan çok gençleşmek , zinde olmak adına öneriliyor ama kilo vermeye katkıları da büyük .

Yaş ya da kuru incirlerle , siyah ya da yeşil zeytinle farketmiyor .

Önemli nokta , altın oran misali miktarları ve mutlaka beraber yenilmesi .

Denemekten zarar gelmez , kolay bir kür .

7 Zeytin ve 1 İncirin Faydaları

Kilo vermeyi kolaylaştırır , yemekten önce yenildiğinde iştah azaltır .

Kolestrol düzeyini dengeler .

Kansızlığa karşı yararlıdır , minerallerin en iyi şekilde vücut tarafından emilmesini sağlar.

Kalsiyum , çinko, demir, bakır kaynağıdır.

Yağ yakımına ve metabolizmasına hızlanmasına yardımcı olur.

Hemoroid,alzheimer , kalp hastalıklarında faydalıdır

Son düzenleme:

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
145.253
Nedense aklıma ilk tin suresi geldi. Ve'ttiyni ve'zzeytun diye başlıyor. Anlamı: incire ve zeytine and olsun demek. Üzerine yemin edilen iki meyve... enteresan...
Zaten araştırmaların sonu Tin suresine varmış doğal olarak Japonların .
Rabbimin adına ayetleri olan iki nimetin kıymetini bilmiyoruz bence.

Ausencia Ausencia saol tatlım konuyu açtığına çok sevindim
Ben başlayacağım canım .

60kiloyum

90LAR+10.TK b 1.65 bş 89.5 gncl 86 ihdf 80 shdf 60
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36.156

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
145.253
2 gündür uyguluyorum ...
Şu var ki ; sabah aç karnına 500 cc su ile yiyorum ve ... resmen tıkanıyorum .... sırf kahvaltı etmek için 2 saat geçince yiyebiliyorum ...

Şifa olsun :)

Yukarı Alt