8 günlük Hurma yoğurt diyeti yapmaya varmisiniz?isteyen buyursun gelsin destek olalım birbirimize ;)

toprak-35

Kun fe yekun..
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
2.913
2.654
Slm arkadaslar:KK54:
ayin 22de tatile gideceğiz
simdiden düşünmeye başladım ne yapacağımı
75 kiloyum :KK43: ne kadar versem kardir o zamana kadar sok diyetlerle başlamaya karar verdim ve hurma yoğurt diyeti dikkatimi çekti acikmiyomussun ve şeker tatlı isteğini azaltiyomus
Günde 3 ögün olmak üzere her öğünde
7 hurma 1 kase yoğurt yenecek yani günde 21 hurma 3 kase yoğurt yiyeceğiz:kk77:
ben hurmalarımı yoğurdumu aldım bu akşamdan itibaren başlıyorum ve tabiki günde en az 2 litre su içmeyi unutmuyoruz şekersiz çayda icebiliriz yeşil elma da tuketecegim arada hem tok tutar hem kilo vermemi hızlandırır diye düşünüyorum
katılmak isteyenleri beklerim:KK16:

Denizliche

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
2.399
760
Boy 166 kilom 72 ben birde plates yapıyorum düzenli olarak

Sabah aç karnına akşamdan hazırladığım 1.5 lt suyun icine 1 tane kabul tarçın atıyorum sabah uyanır uyanmaz içiyorum 2 bardak icinede biraz limon suyu sıkıyorum metabolizmaya iyi geliyor ve de kabizliga

toprak-35

Kun fe yekun..
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2015
2.913
2.654
Boy 166 kilom 72 ben birde plates yapıyorum düzenli olarak

Sabah aç karnına akşamdan hazırladığım 1.5 lt suyun icine 1 tane kabul tarçın atıyorum sabah uyanır uyanmaz içiyorum 2 bardak icinede biraz limon suyu sıkıyorum metabolizmaya iyi geliyor ve de kabizliga
Hoşgeldin canım inşallah bu şekilde vereceğiz kiloları :) bu diyetten sonra geride almiyormussun okuduklarıma gore
Tarcinli suyu bende iceyim kabızlık sorunu var bende de sağol canim
Spor da leslie yapmak istiyorum bir ara incelmistim onunlada tavsiye ederim :KK66:

zanaa06

Yaşamak direnmektir..
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2016
422
203
Slm arkadaslar:KK54:
ayin 22de tatile gideceğiz
simdiden düşünmeye başladım ne yapacağımı
75 kiloyum :KK43: ne kadar versem kardir o zamana kadar sok diyetlerle başlamaya karar verdim ve hurma yoğurt diyeti dikkatimi çekti acikmiyomussun ve şeker tatlı isteğini azaltiyomus
Günde 3 ögün olmak üzere her öğünde
7 hurma 1 kase yoğurt yenecek yani günde 21 hurma 3 kase yoğurt yiyeceğiz:kk77:
ben hurmalarımı yoğurdumu aldım bu akşamdan itibaren başlıyorum ve tabiki günde en az 2 litre su içmeyi unutmuyoruz şekersiz çayda icebiliriz yeşil elma da tuketecegim arada hem tok tutar hem kilo vermemi hızlandırır diye düşünüyorum
katılmak isteyenleri beklerim:KK16:
Canim bende istiyorum ama hurma sevmiyorum :KK43: peki faydasi varmi sekiz gunde ne verebilirsinki

Yukarı Alt