8. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

oynakbasi34

Kadın isterse başaramayacağı şey yoktur :)
Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Hayirli Ramazanlar hanimlar...nasilsiniz..iyisinizdir inşallah..ben bu 8 ci takimin eski bir üyesiyim..1 sene önce kizimi evlendirmiştim...ayrilmak durumunda kalmiştim ..uzun zamandan beri buraya katilamadim...72 kilodan 58 kiloya inmiştim...ne yazikki bazi sıkıntılardan dolayi stressden iştahim açildi ve tekrar aldim kilolari..yeniden araniza katilmak istiyorum beni kabul ederseniz...:KK72:

Canım Hoşgeldin tekrar ♡
Senide tekrar burada gördüğüme sevindim :KK66: inşallah birlikte tekrar veririz aldığımız kiloları :KK66: gerçi Ramazanda zor ama Bayramdan sonra daha kolay olacaktır :KK66:

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Bende hazır bugün pek bir sey yokken biraz temizlik yapayım dedim ♡
Mutfak temizlendi :KK66: birazdan da salona girisecegim ♡ ogleden sonra da tullerimi suya basar geç saatte de makineye atarım :KK66:
Hava hazır çok sıcakken camlarimi da silip birazda çamaşır yikarim :KK66:
Yarında artık utulerimi yaparım ♡
Hani ufaktan Bayram temizliği gibi olsun :KK66: halilarimi da önümüzdeki hafta yıkamaya veririm ki sonra nasılsa dip köşe tekrar girdiğimde daha iyi olur :KK66:

HasibeG

Bu sefer olacak inşallah :-)
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
6.907
27.601
Slm kizlar sabah saglik ocagina gittik geldik meryemin takibi vardi kan verdik. Ortaligi toparladim yemekleri kaldirdim. Meryemi uyuttum. Emineyi aldim. Mutfagi topladim. Simdi oturdum dinleniyorum biraz.Gece yatmadan once adet oldum. Cok sukur iftrdan sonra oldum :KK48: 10 gunluk arada cok hafif beslenip 89u gormek istiyorum. Hadi bakalim hayirlisi :KK66:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :107 Kg. Şimdiki Kilom :95.9 Kg.

HasibeG

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
6.907
27.601
Siralamada 2. Olmusum cok mutlu oldum :KK76:

Zarpy Zarpy bir dahaki analizde ayagini kaydircam haberin ola :KK70:

Screenshot_2019-05-21-12-33-09.png

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Slm kizlar sabah saglik ocagina gittik geldik meryemin takibi vardi kan verdik. Ortaligi toparladim yemekleri kaldirdim. Meryemi uyuttum. Emineyi aldim. Mutfagi topladim. Simdi oturdum dinleniyorum biraz.Gece yatmadan once adet oldum. Cok sukur iftrdan sonra oldum :KK48: 10 gunluk arada cok hafif beslenip 89u gormek istiyorum. Hadi bakalim hayirlisi :KK66:

Sende benim gibi yoğunsun :KK66:
Hazır reglken bayram temizligini de aradan cikarirsin artık ♡
Bende Salonun camlarını sildim şimdi bir de çamaşırlar bitti onları asıp kız okuldan çıkana kadar süpürge faslini da bitirip bir güzel buharlı temizleyiciyle yerleri bir paspaslarim ♡♡♡♡ Anam bugün içimden temizlik manyakligi çıktı :KK70: Normalde zor gelir ama hazır girismisken çoğunu hallederim dedim :KK66: Akşam da artık oturur ütüleri de bitiririm hazır gaza gelmişken :KK66:
Yarın da yatak odasını ve banyoyu halleder bitiririm bu haftalık dip köşe temizliği :KK66: Nasılsa Bayrama daha var tekrar üzerinden geçerim :KK66:

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Siralamada 2. Olmusum cok mutlu oldum :KK76:

Zarpy Zarpy bir dahaki analizde ayagini kaydircam haberin ola :KK70:

Eki Görüntüle 2271146

Harikasın canım ♡♡♡♡♡
Bayram sonrası zaten eminim herkes daha sıkı tutup güzel eksileri görecektir :KK66:
Bende kesinlikle artık yine eksileri görmem lazım :KK66: eski resimlerimi baktıkça bunalıma giresim geliyor :KK43: oruçlu değilken bol su içmeye çalışıyorum malum yetersiz şu yüzünden yine kabizlik oluyor :KK43:

HasibeG

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
6.907
27.601
Sende benim gibi yoğunsun :KK66:
Hazır reglken bayram temizligini de aradan cikarirsin artık ♡
Bende Salonun camlarını sildim şimdi bir de çamaşırlar bitti onları asıp kız okuldan çıkana kadar süpürge faslini da bitirip bir güzel buharlı temizleyiciyle yerleri bir paspaslarim ♡♡♡♡ Anam bugün içimden temizlik manyakligi çıktı :KK70: Normalde zor gelir ama hazır girismisken çoğunu hallederim dedim :KK66: Akşam da artık oturur ütüleri de bitiririm hazır gaza gelmişken :KK66:
Yarın da yatak odasını ve banyoyu halleder bitiririm bu haftalık dip köşe temizliği :KK66: Nasılsa Bayrama daha var tekrar üzerinden geçerim :KK66:

Benim temizlikte bir tek kapilar ve mutfakta yemek masasinin uzerindeki dolap kaldi gerisini hallettim. Kalanlarida yarin yaparim bugun dinlenmeye aldim kendimi. Yemegimde var kafam rahat. Bayramada duzceye gitcez zaten ev kirli olmus temiz olmus fark etmiyor :KK70:

Meryem uyaninca komsuma gecicem. Babamdan 1 hafta sonra onun oglu vefat etmisti 14 yasinda. Memleketlerine defnettikten sonra annesinin yaninda kaldi bir sure kocaelinde. Kocaeline taziyeye gitmistim ama kendi evindede bir gideyim. Diger oglida emineden 1 yas buyuk bebekliklerunden beri arkadaslar onlarda bi hasret gidersinler.

perihan00

Mez.tarihi 🏆21 Şubat 2020🔸️56,1 🔸️ Gk 59,8
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
6.168
22.703
Canım Hoşgeldin tekrar ♡
Senide tekrar burada gördüğüme sevindim :KK66: inşallah birlikte tekrar veririz aldığımız kiloları :KK66: gerçi Ramazanda zor ama Bayramdan sonra daha kolay olacaktır :KK66:
Hoşbulduk canim...unutmadan güncel kilomu bildireyim...şu anki kilom 68....hedef kilom 60

adayaren38

Güven
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
3.861
9.898
Selamın aleyküm kizlarrrrrrr ♡♡♡♡♡

Herkese hayırlı sabahlar :KK66:

Dün yine aksiyonlu bir gün oldu :KK43:
Öğlene doğru yine büyük kızın migreni tuttu ve stajdan erken çıktı ağlayarak. Ufakligi Babamla göz doktoruna goturecektim zaten Son anda Annemde eklendi :KK66: hepsi sırayla muayene olduktan sonra Babamın gözlüğünü de siparis verdikten sonra soluğu bu sefer de büyük kızla acilde aldık :KK66:
Çok şükür fazla bekletmediler ve ağrı kesici iğne yapıldı da biraz rahatladı :KK66:

Tabi ben oruçlu oruçlu kosturunca akşam 18.00de eve geldiğimizde ben bu sefer fenalık geçirdim :KK43: resmen dilim uyusmaya başladı ve kafamı kaldiramadim Son 2.5 saat.
Bugün için de oruç tutmadim mecbur daha beter olmamak için :KK66: büyük kızda zorla da olsa tutmadı bugün gerçi ona kalsa tutacakti da eşim bir gün ara verin diye tutturunca zorla da olsa kabul etti :KK66:
Geçmiş olsun hepinize canım migren ağrısını çeken bilir çok zor gerçekten

HasibeG

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
6.907
27.601
Ahahahha yazmasan haberim bile olmayacaktı bu birincilikten yalnız😂😂 bakalım kim alacak tahtımı elimden 😎😋
tahtını vermeye niyetlisin yani kimseye kaptırmam vs yok :rolleyes:

aijoo

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
22.078
49.903
Yarin diyetisyen günüm bakalim durumlar ne alemde. 91 olarak gelirsin demisti 92 bile zar zor goruyorum :/

Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :105.9 Kg.

aijoo

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
22.078
49.903
Selam meni bildireyim
Sahur
Kepek ekmeği almistik ama bulamadim gece beyaz ekmekten kucuk bir tost yaptim
Salata
1 salam
1 yumurta

İftar
Bol suu
Ezogelin corba az
Bezelye yemeği 1 kepce
1 parca tavuk
2 yk patlican yogurtlamasi

aijoo

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
22.078
49.903
Dunku menu copy de kalmis yaa :KK70: az onceki paylastigim dünkü
Bugun ki menü
Sahur
Domates salata
Tost
Çay
Salam ucgen peynir

İftar
Ezogelin corbasi
Bezelye yemegi
Salata
Biber yogurtlamasi
1 dilim güllaç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.