8. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

aijoo

Benim adım diyet, " Bayan Diyet " 🍎
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
21.849
49.497
Sene de 2 izin hakkın var canımcigim :KK66: izne ayrılınca en erken 2 hafta sonra donebilirsin ama ne kadar süreceği ucu açık :KK66:
Eger ikinci hakkinsa o zaman yılbaşına kadar izin hakkın olmaz döndüğünde :KK66: ona göre hesap kitap yap :KK70:

En zor giden bölgelerden gitmiş ne güzel işte :KK66: Devamı da gelecek inşallah sakin pes etme :KK66: eminim sikilasma birden olacak sonra da eşyalar bol geliyordiyeceksin ♡♡♡
Daha hiç izin almadım zaten takima da yeni girdim sayilir. Tartı farki olabilir sadece ona da en kotu sabit yazariz. İzne ayrılmiyim en iyisi

İste etek bluz giymeyi cok ozledim. Hep pantolon tunik bıktım artık. Bide trenckotumun olmasi oyle mutlu ettiki beni aglayasim geldi. Ne buyuk bir savas veriyoruz aslinda ama insanlar anlayamiyor. Kilolu olmak kimse istemez. Keske 80lere ulastigimda dur diyebilseydim kendime. Ama ihtimal vermedim 113 gorecegimi bilseydim en bastan sıkı tutardım malesef... Size ozelden son cekindigim resmi aticam

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :105.9 Kg.

adayaren38

Güven
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
3.861
9.898
Veee uzun zamandir kışın ayirdigim kiyafetleri denemek istiyordum. 44 beden bir tunik oldu, 50 beden pantolon veee cok ozledigim trençkotum.. hemen giyinip pazara gittim annem şok oldu :) 46 beden etekler ve 2 tunik daha aşırı dar malesef. Birde bluzlarim olmuyor hâla gogusler hic kuculmedi demekki once gobekle kalca gidiyor
Bir yerde şöyle okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama en son kiloyu nerden aldıysan ilk önce ordan vermeye başlarmış

adayaren38

Güven
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
3.861
9.898
Daha hiç izin almadım zaten takima da yeni girdim sayilir. Tartı farki olabilir sadece ona da en kotu sabit yazariz. İzne ayrılmiyim en iyisi

İste etek bluz giymeyi cok ozledim. Hep pantolon tunik bıktım artık. Bide trenckotumun olmasi oyle mutlu ettiki beni aglayasim geldi. Ne buyuk bir savas veriyoruz aslinda ama insanlar anlayamiyor. Kilolu olmak kimse istemez. Keske 80lere ulastigimda dur diyebilseydim kendime. Ama ihtimal vermedim 113 gorecegimi bilseydim en bastan sıkı tutardım malesef... Size ozelden son cekindigim resmi aticam

İnsan isterse hele de bir kadın isterse yapamayacağı şey yoktur sen de Allahın izniyle tekrar eski kilona döneceksin ben de bu hale nasıl geldim bilmiyorum yani 50 kiloyken bile 3 kaşık yemekten başka şey koymazken tabağıma yıllar geçtikçe acaba ne yeseme bir öğünü yerken diğerini düşünmeye başladım ne yazıkki çoğumuzun kilolu olmasının ardında duygusal açlık var inşallah yeneriz

adayaren38

Güven
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
3.861
9.898
Hanımlar sizlere bir şey danışacağım
12 gündür diyetisyenin verdiği diyeti uyguluyorum 1.5 kilo gitmiş diyebilirim Perşembe günü yine randevum var ve bu kilonun Sudan mı yağdan mı gittiğini göreceğim
Diyeceğim o ki çok çok az kaçamak yapmama rağmen bu süre zarfında emziren biri olarak daha çok vermem gerekmez miydi ha şunu da söyleyeyim hiç spor yapmadım bana günde 45 dk yürüyüş veya 3 mil leslie yap demişti maalesef yapmadım
Bayrama 8 gün var hem diyette kaçamak yapmadan hem de sporumu yaparak acaba ne kadar veririm şuan 72 yim 69.9 olur muyum kıyıdan köşeden 😁😁

adayaren38

Güven
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
3.861
9.898
Menüm gelsin

Kahvaltı öncesi limon kabuk tarçın ve karanfil olan 500ml detox suyumu içtim

Sabah
2 dilim çok tahıllı ekmek arası 2 ince dilim peynir ile yapılmış yağsız tost
Yeşillik
Domates salatalık
5 zeytin

Ara
4 hurma

Öğle
4 yk haşlanmış yeşil mercimek ve bol yeşillikle yapılmış salata
3 yk yoğurt
2 dilim ekmek

Ara
3 üçgen dilimi karpuz
1 çay bardağı süt

Akşam
4 yk kuzu kavurma
3 yk yoğurt
Bol salata

Ara
2 çatal kavun
3 çatal karpuz

2 lt su şimdilik

aijoo

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
21.849
49.497
Bir yerde şöyle okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama en son kiloyu nerden aldıysan ilk önce ordan vermeye başlarmış
Belki dogrudur ben en cok gobek ve kalcadan aldım hamileyken. Zaten o gobek beni mahveden

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.

Zarpy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2018
492
1.479
34
Anladım canım onada çok iyi gelir eşini kaybettikten sonra torunlarına daha da çok adar kendini allah sabır versin inşallah herşey gönlünüzce olsun

Zarp beyyyyy mihtesemmmm bir gelin olacaksın 😍😍😍 canimmmm inşallah bir ömür mutlu olursun
Çok geçmiş olsun canım inşallah iz falan kalmaz 😘💕

Ayy şahanesin Dilantoş 💕 düğüne kadar daha da verirsin,gelinlik bakıyo musun? 6 lı sayılara inip öyle bak bence :KK66: 😘💕

@sonundaoldu miniğim sana da geçmiş olsun iyi bak kendine sen bize lazımsın :KK66: 😘💕

zukkum zukkum şekerim seni de görmedim sanma çok iyi gidiyosun,eşin gidip gelene kadar mikemmelll olacaksın :KK66: 😘💕

Kızlaaaaarrrr :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200: çok teşekkür ederim desteğiniz için,seviyorum sizleri

Elhan

Nirvana
Pro Üye
16 Mart 2008
11.608
53.225
51
Biz de seni çok seviyoruz Zarpy Zarpy diloşum. Sonuna kadar da destekçiniz. Beyazlar içinde bize gelmezsen de darılırız. :KK200: :nazar::nazar:

zukkum

başlangıç 93.4 güncel 84.1hedef 70.0 ☆☆
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
2.450
8.771
26
Oyle insanlar gordumki instada sporla sekil degistirmisler. Caba şart malesef. Ben daha yeni basladim sarkmaya. Daha doğrusu dogum sonrası gobegim sarkik etlerim biraz gevsekti ama 10 kg verince daha bi sarkti sanki. Acil önlem şart. Gobek icin korse bakcam bide
İnşallah ya bende toparlayabilirim bakicam bir salon eşim bir işe başlasın da

aijoo

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
21.849
49.497

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.