8. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

oynakbasi34

Kadın isterse başaramayacağı şey yoktur :)
Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Bende de pco var malesef. Asiri tüylenme. Bayramdan sonra bende kadın doguma gidip çözüm ariycam. Cok zor bir hastalik yasamayan bilemez

Rabbim herkese yardimci olsun o konuda :KK66: cidden sinir bozucu bir şey :KK43:

Valizleri topladim arabaya koydum. Amma velakin arabaya binip gidene kadar evde iş bitmez :KK70:

Sana şimdiden hayırlı yolculuklar ♡ Sağ salim gidip gelin ve çok güzel vakit geçirin :KK66:

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Kızlar bu arada geçen hafta söyledim mi bilmiyorum ama takım olarak 3.cü olmuşuz :KK66:
İnşallah bayramdan sonra daha kalabalık bir listemiz olsun ♡♡♡♡

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Bu arada aslında kafam hiç kalkacak durumda değil hatta tam yatıp biraz uyurum diye düşünürken alt komşunun 5 yaşındaki kızı geldi :KK66:
Aslında çok severim ama hem etraf dağınık hemde kafam kalkmıyor diye kapıdan ceviririm diye düşünürken cicime kapı açılır açılmaz eliyle kapıyı ittirip içeri girdi :KK70:
Benim ufaklık kapak topluyor tekerlekli sandalye kampanyasi için oda girer girmez hem sana kapak getirdim hemde musaitseniz seninle oynamaya geldim dedi :KK70:

Kız kafam kalkmiyor az yatarım diye düşünüyordum dedim de "Ay bizde evde tembel hayvan gibi yatıp duruyorduk çok sıkıldım Size geldim " dedi :KK70: sonrada ay hakikaten Salon baya daginikmis dedi :KK70: ( ufaklık okul formlarını ortada bırakmış çantasını falan :KK70: ablası da kitaplarını masaya dagitmisti )

İçimden ulen koca karı neler de bilirmis dedim ama gülmekten de geri kalamadim :KK70: Simdikiler fena valla :KK70:
Dun Sabah da babasına anaokuluna giderken babası uykusuzum diyince bütün gün tembel hayvan gibi uyuyorum zaten demiş :KK70: benim büyük kız duymuş gülmekten zor anlattı :KK70:

aijoo

Benim adım diyet, " Bayan Diyet " 🍎
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
21.878
49.528
Rabbim herkese yardimci olsun o konuda :KK66: cidden sinir bozucu bir şey :KK43:

Sana şimdiden hayırlı yolculuklar ♡ Sağ salim gidip gelin ve çok güzel vakit geçirin :KK66:

İnsallah cok tesekkur ederim. Esimi bekliyorum :)

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :105.9 Kg.

aijoo

Benim adım diyet, " Bayan Diyet " 🍎
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
21.878
49.528
Tartimi yazayim şuraya dünkü uykusuzluk şişirmiş beni belli :'( çokkkk üzgünüm :'(
91.6

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :105.9 Kg.

mavimli

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015
14.822
28.963
Bir yerde şöyle okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama en son kiloyu nerden aldıysan ilk önce ordan vermeye başlarmış
Evet doğru. Bir de şöyle acı bir gerçek var. En çok hangi kiloya çıktıysa vücut, zayıfladığında hep o kiloya geri ulaşmaya çalışırmış.

umutluanne83

Baslangic 98, guncel 83.☺hedef 80
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2016
1.066
3.731
Evet doğru. Bir de şöyle acı bir gerçek var. En çok hangi kiloya çıktıysa vücut, zayıfladığında hep o kiloya geri ulaşmaya çalışırmış.
Ay tobe tobe
4 sene oncede 23 kilo vermistim.ama tekrar verdigim ayni kiloyu aldim.bu dogru bi teori galiba.
Bu kez basladigimlada 16 kilo oldu verdigim kilo.bunda almamayi dusunuyorum ama almam insallh😔😔😱

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Selamın aleyküm kizlarrrrrr ♡♡♡♡♡

Herkese hayırlı sabahlar :KK66:

Dünden beri uyusmalar geçmedi :KK43:
Parmaklarım sanki odemden şişmiş gibi katılabilir daha doğrusu his kaybı var elimi kapatırken sanki elimin içinde bir şey var gibi hissediyorum :KK43:
Ya boyun fıtığı iyice ilerledi yada omuzlardaki yırtık geçmedi :KK43:
İki gündür dilimin ucu da uyuşmuş gibi :KK43: hani çok ekşibir şey yersin de ucu karıncalanır ya öyle :KK43:

Birazdan kızı okula bırakıp sağlık ocagina gideceğim en azından yapilabilecek tüm kan tahlillerini yaptirayim :KK66: doktorun daha evvel verdiği ilaçlarımı kullaniyorum zaten ağrı hafifletir diye yoksa gece bile zor uyuyorum :KK66:

Bugün oruca kalkarim diyordum ama büyük kızım bu halde tutmasin diye beni uyandirmamis :KK43: bari tahlillerimi yaptirayim :KK66:
Eşim maaşı yarın alırsa da hemen nöroloji doktoruma giderim gerekirse tekrar MR çeker nasılsa :KK66:

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
****8. TAKIM 624. ETAP****

mavimli ( 78 / 78 / / %)
Zarpy ( 72.1 / / / % )
HasibeG ( 92 / / / % )
aijoo ( 91.9 / 91.6 / 0.3 / 0.33 % )
adayaren38 ( 72.3 / / / % )

8. Takım Ortalaması;

mavimli

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015
14.822
28.963
Selamın aleyküm kizlarrrrrr ♡♡♡♡♡

Herkese hayırlı sabahlar :KK66:

Dünden beri uyusmalar geçmedi :KK43:
Parmaklarım sanki odemden şişmiş gibi katılabilir daha doğrusu his kaybı var elimi kapatırken sanki elimin içinde bir şey var gibi hissediyorum :KK43:
Ya boyun fıtığı iyice ilerledi yada omuzlardaki yırtık geçmedi :KK43:
İki gündür dilimin ucu da uyuşmuş gibi :KK43: hani çok ekşibir şey yersin de ucu karıncalanır ya öyle :KK43:

Birazdan kızı okula bırakıp sağlık ocagina gideceğim en azından yapilabilecek tüm kan tahlillerini yaptirayim :KK66: doktorun daha evvel verdiği ilaçlarımı kullaniyorum zaten ağrı hafifletir diye yoksa gece bile zor uyuyorum :KK66:

Bugün oruca kalkarim diyordum ama büyük kızım bu halde tutmasin diye beni uyandirmamis :KK43: bari tahlillerimi yaptirayim :KK66:
Eşim maaşı yarın alırsa da hemen nöroloji doktoruma giderim gerekirse tekrar MR çeker nasılsa :KK66:
Günaydın canım. Tahlillerini yaptır ve rejimi ciddiye al. Başka yolu yok.

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813

mavimli ( 78 / 79.4 / + 1.4 / - 1.80 %)
Zarpy ( 72.1 / / / % )
HasibeG ( 92 / / / % )
adayaren38 ( 72.3 / / / % ) Sabit

8. Takım Ortalaması;

Günaydın canım. Tahlillerini yaptır ve rejimi ciddiye al. Başka yolu yok.

Maalesef bugün kan almiyorlarmis ama bilgisayara Giriş yaptı bayramdan sonra pazartesi hemen gel bakalım tüm değerlerine dedi :KK66:

oynakbasi34

Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Mart 2011
29.907
62.813
Doktordan sonra eşimin teyzesine de uğradım :KK66: uzun zamandır gitmemistim gönlü olsun mübarek gün dedim ♡
Çok sevindi hatta bana 2 tane tshirt hediye etti ♡♡♡♡ Zaten kiyafet bulamıyorum büyük beden o An bende valla ne sevindim :KK70: çıkarıp 1 000 lira versen bu kadar sevinmezdim dedim nasıl gülüyor :KK70:

Öğleden sonra kızı okuldan alıp büyük kızı da alıp eve geçeceğim :KK66: ufakliğin sınıf arkadaşı da 2 saat bizde kalacak Annecigi çalıştığı için :KK66: Normalde cuma günleri izinli ama geçenlerde Annesi ameliyat olucak diye izin alınca bugüne cagirmislar oda etüt olmadığı için bana rica etti :KK66:

Artık akşam üzere de kızlarla kvye ugrariz eşim ancak iftara Annemlere yetişir :KK66:

mavimli

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015
14.822
28.963

mavimli ( 78 / 79.4 / + 1.4 / - 1.80 %)
Zarpy ( 72.1 / / / % )
HasibeG ( 92 / / / % )
adayaren38 ( 72.3 / / / % ) Sabit

8. Takım Ortalaması;

Maalesef bugün kan almiyorlarmis ama bilgisayara Giriş yaptı bayramdan sonra pazartesi hemen gel bakalım tüm değerlerine dedi :KK66:
Yaptır evet ve bence diyetisyenine gene başla. Bak ben burda diyetisyen falan bilmiyorum henüz. Sistemi öğreneyim ben de niyetliyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.