8. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

karamelek01

06/02/2013
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2012
2.845
0
çok iyi yaa :21: öğlen biraz kaçmış ama olsun eritirsiin :KK34:

belki bizim de katılımlarımızla tekrar yükselirsiniz bu hafta bildirim yapmayan arkadaşlar yüzünden böyle oldu galiba.
tşkler canım geçen haftalara nazaran daha iyiyim buaralar

ben de menümü yazayım:
sabah 10.00
2dilim ekmek-bir haşlanmış yumurta-lor peyniri-domates-dereotu-maydanoz
ara 12.00
5-6 adet yeşil madem-5 fındık-2 fıstık-1 ceviz
öğle 13.30
hindi sote 3-4 kaşık kadar-4 kaşık yoğurt
akşam18.00
bakla yemeği-4 kaşık yoğurt-bi dilim ekmek
2 litre kadar da su içtim.
bugün biraz kaçtı gibi :26:
menü gayet güzell
devamını dilerim

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734
benim menüm

sabah
2 dilim ç.ekmeğinden tost
roka
2 zeytin

öğlen
4 köfte,salata yoğurt
ara
biraz fındık

akşam
1 kaşık pilav
salata yogurt

realincir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
1.064
0
günaydın arkadaşlar :KK3:

sabah yaklaşık yarım saat önce bir yumurta ve bir tk yağ ile yapılmış menemen-lor peyniri-4 zeytin-2dilim ekmek-maydanoz-dere otu yedim ve burnuma kadar doydum. sanki çok yemişim gibi hissediyorum. hatta son lokmalarımı zor tükettim. şaşırdım bu duruma sevindim de ama çok mu yedim acaba :26:

bu arada diyete başladığımdan beri düşündüğüm birşey var sadece zayıflamak değil sağlıklı da beslenmeye çalışıyoruz biz. ve diyete başladığımdan beri kendimi daha dinç hissediyorum gerçekten. yağı tuzu şekeri azalttık zaten. abur cubur fastfood bunları kesmemiz zaten en büyük etken. asıl düşündüğüm bu kadar vücüdumuza zarar veren besinleri insanlar neden bir araya getirip getirip tüketiyor,tükettiriyor. beşamal sos, şerbetli tatlılar,mantı,patatesli börekler,kekler... daha ismini sayamadığım bir sürü şey...
içindekileri düşündükçe allahım yaa biz ne yiyormuşuz böyle nasıl yiyormuşuz bunları bu yemekleri niye üretmişler diye düşünüp duruyorum. galiba diyetin getirdiği birşey :KK1:
umarım diyetten sonra da birçok yemek uzak dururum...

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734
yahu benim karnım felaket acıkıyor yaaa ne yapsam ne etsem çıldırcamm :26:

neden takıma bu kadar az kişi yazıyor kii :/

kan şekeri dengenden canım çok acıkman.haftasonu böyle oluyor seninle çağırdığım diğer arkadaşlar senin kadar istikrarlı değil sen listeye gireceksin gibi görünüyor cnm

afiyet olsun menü gayet güzell
fındığıda abartmamışsındır sana güveniyorum:KK1:

1 avuçtı fındık canım.

QueenD

1 Ocak 2013 / 70 Kilo
Kayıtlı Üye
4 Mart 2012
1.413
1
Yaaa cok ozledim sizi kizlaaaar kac gundur sinavlara calisma, is, okul okadar yoruldum ki!:KK14::KK14: Bir taraftan arkadaslarimla da ilgilenmeye calisiyorum. Sehir disindan cocukluk arkadasim geldi. Bugun isten cikinca bulusacagiz ve ben 2 gundur toplamda tam 4 saat uyudum!:KK50::KK50: Yarin sabah da kuzenimi ossye goturecegim. Atesim cikmis durumda artik yogunluk ve stressden. Bir kac gundur okuluma ve isime yakin oturan okuldan bir arkadasimda kaliyorum. O yuzden pek giremedim ve kendi hedefimle de ilgilenemedim. Cok ozurdilerim kizlar.:KK14: Dogru duzgun biseyler yemedim, diyeti bozdum vs vs ama asla vazgecmeyecegim. Ben kilolarimdan kurtulmadikca siz de benden kurtulamazsiniz bikere.. Sanirim bu haftalik izin istemem gerek. Ama yarindan itibaren dsiplinli bir sekilde diyet yapmaya ve gunluk spor yapmaya baslayacagim. Yazabildigim kadar yazacagim. Tekrar ozurdiliyorum herkesi ve bu takimi cok seviyoruuummmm.

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734
Yaaa cok ozledim sizi kizlaaaar kac gundur sinavlara calisma, is, okul okadar yoruldum ki!:KK14::KK14: Bir taraftan arkadaslarimla da ilgilenmeye calisiyorum. Sehir disindan cocukluk arkadasim geldi. Bugun isten cikinca bulusacagiz ve ben 2 gundur toplamda tam 4 saat uyudum!:KK50::KK50: Yarin sabah da kuzenimi ossye goturecegim. Atesim cikmis durumda artik yogunluk ve stressden. Bir kac gundur okuluma ve isime yakin oturan okuldan bir arkadasimda kaliyorum. O yuzden pek giremedim ve kendi hedefimle de ilgilenemedim. Cok ozurdilerim kizlar.:KK14: Dogru duzgun biseyler yemedim, diyeti bozdum vs vs ama asla vazgecmeyecegim. Ben kilolarimdan kurtulmadikca siz de benden kurtulamazsiniz bikere.. Sanirim bu haftalik izin istemem gerek. Ama yarindan itibaren dsiplinli bir sekilde diyet yapmaya ve gunluk spor yapmaya baslayacagim. Yazabildigim kadar yazacagim. Tekrar ozurdiliyorum herkesi ve bu takimi cok seviyoruuummmm.

tamam tatlım başarılar sınavlarında ben inanıyorum senin istediğin kg ya düşeceğine:KK16:

LadyinDeath

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
143
0
Merhabaa bayanlaaar ve nihayetinbde rahat bir haftasonunda sizlerleyim:):) Sabah kursum vardı şimdi evdeyim keyif yapcam tabiri caizse. Dün izin hakkımı fazlasıyla kullandım dooondurma yedim. O gökgürültülü havada böyle bir kase hemide :):) Tabi bu 15 gün diyetisyenin menüsünden gidicem. Öncelikle hızlı bir şekilde kilo verdiğim için metabolizmamı biraz düzene sokacağımızdan ilk görüşmede kilo eksikliği beklemiyoruz. Sonrasında buna uygun dengeleyeceğiz.
Sabah 08.30
2 dilim ekmek
1 kk beyaz peynir
1 kk beyaz peynir yerine geçecek kadar kaşar peyniri
5 adet zeytin

Arada
1 yeşil elma

Öğlen 14.00
Kocamaan bir salata kasesinde kıvırcık domates salatalık ve haşlanmış tavuktan oluşan salatamız. Yağsız azıcık limonlu. Yanında 1 dilim ekmek ve ayran

16.00
2 dilim ekmek
1 kk peynir ve domates

18.30
8 yk sebze yemeği ne var bilmiyorum
1 dilim ekmek

21.00
2 meyve

benim menü bu şekile:)

adak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
113
27
merhabalar
haftasonu iş yok ama ben kendime iş bulurum. diyette olan biri için pasta yapmak komik olsa gerek. Geçen yıldan beri butik pastacılık hobim . bugün pasta siparişim var sabahtan beri nunla uğraşıyorm. meşakatli bir iş.
sabah
2 dilim çavdar ekmeği+peynir+tere+ domates+ 3 zeytin+ 1 çay kaşığı reçel
öğlen pazılı börek( malesef 2 adet)+ yarım bardak ayran

yapıyorum yapıncada dayanamayıp yiyorum. tabii eskisi gibi abartmıyorum. dün akşam pazı sarması yapmıştım. saplarını atmadım kavurup börek yaptım. aslında çocuklar için ama biz de yiyoruz:KK36:

adak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
113
27
takımda kaç kişi var ?
hergün takip ediyorum ama giren sayısı az
birde cuma sıralamasında takımı göremedim yalnış yere mi bakıyorum

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734
merhabalar
haftasonu iş yok ama ben kendime iş bulurum. diyette olan biri için pasta yapmak komik olsa gerek. Geçen yıldan beri butik pastacılık hobim . bugün pasta siparişim var sabahtan beri nunla uğraşıyorm. meşakatli bir iş.
sabah
2 dilim çavdar ekmeği+peynir+tere+ domates+ 3 zeytin+ 1 çay kaşığı reçel
öğlen pazılı börek( malesef 2 adet)+ yarım bardak ayran

yapıyorum yapıncada dayanamayıp yiyorum. tabii eskisi gibi abartmıyorum. dün akşam pazı sarması yapmıştım. saplarını atmadım kavurup börek yaptım. aslında çocuklar için ama biz de yiyoruz:KK36:

menün güzel ama 16 daki 2 dilim ekmeği anlayamadım garip geldi bana neden böyle bir ara öğün verdiki inş. iyi sonuçlar alırsın canım

takımda kaç kişi var ?
hergün takip ediyorum ama giren sayısı az
birde cuma sıralamasında takımı göremedim yalnış yere mi bakıyorum

takım bu hafta 5.oldu cnm senin paylaşımların çok az günde 5 msj zorunluluğu var.bu aralar durgun takım izinli olanlar var aramızda ilerleyen günlerde düzelir.yeni gelen arkadaşlardan realincir dışındaki arkadaşların paylaşımı yetersiz böyle olursa listeye girmeniz mümkün değil.

adak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
113
27
menün güzel ama 16 daki 2 dilim ekmeği anlayamadım garip geldi bana neden böyle bir ara öğün verdiki inş. iyi sonuçlar alırsın canım

takım bu hafta 5.oldu cnm senin paylaşımların çok az günde 5 msj zorunluluğu var.bu aralar durgun takım izinli olanlar var aramızda ilerleyen günlerde düzelir.yeni gelen arkadaşlardan realincir dışındaki arkadaşların paylaşımı yetersiz böyle olursa listeye girmeniz mümkün değil.

16 da 2 dilim ekmek yazmadım bir karışıklık olmuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.