8. Takım / Cuma Zayıflama Yarışması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

QueenD

1 Ocak 2013 / 70 Kilo
Kayıtlı Üye
4 Mart 2012
1.413
1
ladyin yukarıdaki msjna cevap bile vermek istemiyorum.uzun süredir takımdayım böyle bir yaklaşım görmedim.kurusa bakmayın kimsenin kaprisini çekmek için burda değilim.bugün gerçketen çok kırıldım ve üzüldüm birazdan paylaşım alanına da yazacağım yeni bir kaptan bulunur inş. takıma
verdiğim emeğe,harcadığım zamana, hesaplamayı yaparken kafa patlatmama çok üzüldüm açıkcası.benim için bitmiştir artık

Canım çok dolmuşsun seni anlıyorum, insanlar sanal bir el üzerinden olsa dahi dsipline gelemiyorlar ama lütfen tek bir kişinin yorumuna bakarak böyle bir şey yapma :/

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734

Canım çok dolmuşsun seni anlıyorum, insanlar sanal bir el üzerinden olsa dahi dsipline gelemiyorlar ama lütfen tek bir kişinin yorumuna bakarak böyle bir şey yapma :/

canım artık olan oldu karar verildi ben 8.takımda değilim artık.sen kaptan olmak istersin yapabileceğine inanıyorum dünde söyledim.eğer kabul edersen sana hesap listesini gönderirim ne dersin

realincir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
1.064
0
melekcim böyle olmasını istemezdim ama ben kaldıramıyorum bu kaptanlık işini bugün bu yarın başkası inan çok zor idare etmek.istersen sen kaptan ol öğretirim yardımcı olurum sana.ben sadece yarışmacı olarak 13.takıma transfer oluyorum bundan sonra ama sen kaptan olursan sana yardımcı olurum.inan artık pskolojim kaldırmıyor daha önceden de benzer sorunlar olmuştu buda tuzu biberi oldu kapris çekmek istemiyorum 1 senedir kaptanım bu kadar yeter

ama hiç olmadı böyle yaa . biz ayrılmanı istemiyoruz görüyosun.

selenbaskol

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
88
0
34
selamlar anammmm neler olmuş böle takımımız kaptansız kalmış ya alla alla ben geldim kızlar 3 gün oldu fakat nete giremedım fena üşütmüşüm nolcak şimdi peki bilen varmııı

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734
karamelekcim tuhafkız kabul etti kaptanlığı ama birinin yardımcı olması sartıyla.sen olursan harika olur.ikiniz çok iyi iadre edersiniz hesaplama işini gösteririm ben çok fazla sorumluluk almıştım listeyi ben hazırlıyordum ama siz öyle yapmak zorunda değilsiniz diğer takımlarda her yarışmacı kendi kgsunu hesaplayıp listeye ekliyor.siz böyle yapın her yarışmacının adını yazın herkes alıntı yapıp kendi kg nu hesaplayıp eklesin.benim kadar da yıpranmamış olursunuz.diğer takımlar böyle yapıyor tüm yük kaptana kalmıyor böylece.

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734
**8.takım 251.ETAP**
AzRASILAM (
LatyinDeath (
mutlumel (
karamelek01 (
evdefnaz (
selenbaskol (
tuhafkız (

8. takım ortalaması: %

kızlar bu şekilde listeyi yazacaksınz her yarışmacı kendi kg nu hesaplayıp listeyi alıntılayıp ekleyecek.ladyini diskalifiye mi edersiniz ayrıldı mı dersiniz orasını siz bilirsiniz yine
tüm yarışmacılar buradn nasıl hesaplama yapacaklarını öğrensinler http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani.html

bu hafta listeye girmesini istediğiniz başka yarışmacılar varsa onu da eklersiniz listeye oda hesaplamasını yapar.herkes kg sunu yazdıktan sonra tüm yarışmacılarınkg yüzdesini toplaycaksınız ve kişi sayısına böleceksiniz kızlar.kaptan yada yardımcı sadce bunu yapacak yani zor bişey değil.ayrılan kişi yada diskalifiye olan kişiyi de ekleyeceksiniz bölerken.mesala ladyin ayrıldı yada diskalifiye oldu ama bölerken yine 7 ye böleceksiniz ama haftaya listede adı olmayacak hesaplamaya da dahil olmayacak tamam mıdır

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734
kızlar neden kimse bişey yazmıyor yada okumuyor.
herşeyi kaptan yapınca evet yarışmak çok kolay ama herkes taşın altına koysun elini bu ekip işi.
cevap gelmezse eğer püsküüte söyleyeceğim öneri sunduğumu kimseden ses çıkmadığını gereğinin yapılmasını isteceğim ben daha ne yapayım ki

realincir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2012
1.064
0
kızlar neden kimse bişey yazmıyor yada okumuyor.
herşeyi kaptan yapınca evet yarışmak çok kolay ama herkes taşın altına koysun elini bu ekip işi.
cevap gelmezse eğer püsküüte söyleyeceğim öneri sunduğumu kimseden ses çıkmadığını gereğinin yapılmasını isteceğim ben daha ne yapayım ki

ben okudum ama takıma daha dahil miyim bilmiyorum bile. sadece bekliyorum yeni kaptan da bişeyler... ama bence bu şekilde 2-3 kişiyle zor olacak.

AzRASILAM

Guru
Pro Üye
26 Nisan 2008
19.274
4.502
35
ayşem okudum çok üzüldüm.
biz burda neler neler yaşadık kimlerle uğraşmadık ki
bunu en iyi sen ben biliriz diyorum.

çok üzülüyorum 8.takımım için şuan ama bnmde elimden bişey gelmiyor
dilerim sahiplenen olurda kapanmaz takımımız.
bn çok isterdim evde olsam kesinlikle yapardım
ama şuan bu yazıyı bile kaçak yazıyorum.
işyerinde net ve tlf yasaklı durumda şuan

kilomu bildireyim
geçen hafta 85 dim
bu hafta 83,4

hayırlısından şu 7li haneleri bi göreyim
mezuniyetimi isticem

karamelek01

06/02/2013
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2012
2.845
0
tuhaf kız kaptan olduysa neden girmiyor hiçç onun bundan haberimi yokkkk

anlaşılan bugün bizim bildirimleride yapan olmıcakkk

kilo bildiririmimi yapayım ama böyle devam edersek yaaa bilerek diskalifiye olcam yada mezuniyetimi isticem:KK70:

başlangıç 72
geçen hafta 64
bu hafta 63.3 dukan diyetine başladım ve bugün atakda 2.günüm
hedef 58

Son düzenleme:

UcukMavi

Guru
Pro Üye
7 Ekim 2008
10.682
734
ayşem okudum çok üzüldüm.
biz burda neler neler yaşadık kimlerle uğraşmadık ki
bunu en iyi sen ben biliriz diyorum.

çok üzülüyorum 8.takımım için şuan ama bnmde elimden bişey gelmiyor
dilerim sahiplenen olurda kapanmaz takımımız.
bn çok isterdim evde olsam kesinlikle yapardım
ama şuan bu yazıyı bile kaçak yazıyorum.
işyerinde net ve tlf yasaklı durumda şuan

kilomu bildireyim
geçen hafta 85 dim
bu hafta 83,4

hayırlısından şu 7li haneleri bi göreyim
mezuniyetimi isticem

tuhaf kız kaptan olduysa neden girmiyor hiçç onun bundan haberimi yokkkk

anlaşılan bugün bizim bildirimleride yapan olmıcakkk

kilo bildiririmimi yapayım ama böyle devam edersek yaaa bilerek diskalifiye olcam yada mezuniyetimi isticem:KK70:

başlangıç 72
geçen hafta 64
bu hafta 63.3 dukan diyetine başladım ve bugün atakda 2.günüm
hedef 58

bende üzgünüm bugün listeyi ben hazırlayacağım son kez.tuhafkız vazgeçmiş başka bir takıma gececekmiş.kabul eden olursa sizde gecein baksa kimse yazmıyor zaten.kimse kendi kg sunu bile hesaplamaya bile yanaşmıyor kaç gündür çözüm üretmeye çalışıyorum bir sürü msj yazdım ama cevap veren yok kimse hiç bir şeyi kabul etmiyor.herkes kendi kg nu hesaplayp yazacak bu çok mu zor.

güldenim çok üzgünüm biz beraber başlamıştık herşeye ama böyle oldu malesef eskisi gibi girebilseydin destek olurduk birbirimize yine olmadı işte. mezun olduğunu görmeyi çok isterdim bu takımdan.

karamelek01

06/02/2013
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2012
2.845
0
bende üzgünüm bugün listeyi ben hazırlayacağım son kez.tuhafkız vazgeçmiş başka bir takıma gececekmiş.kabul eden olursa sizde gecein baksa kimse yazmıyor zaten.kimse kendi kg sunu bile hesaplamaya bile yanaşmıyor kaç gündür çözüm üretmeye çalışıyorum bir sürü msj yazdım ama cevap veren yok kimse hiç bir şeyi kabul etmiyor.herkes kendi kg nu hesaplayp yazacak bu çok mu zor.

güldenim çok üzgünüm biz beraber başlamıştık herşeye ama böyle oldu malesef eskisi gibi girebilseydin destek olurduk birbirimize yine olmadı işte. mezun olduğunu görmeyi çok isterdim bu takımdan.

benim için sorun değil ben hesabımı yaparım yazarım ismimin karşısına ama ben burdak destek alırım kızlar bana destek olur diye gruba girdim ama bakıyorum 1 2 kişi haricinde kimse bişe yazmıyor artık menü yazan bile yokk kendi kendime çabalıyorum kaptanlığı kaldıramam sorumluluğunu üstlenemem ama tabiki çok isterdim grubumuz kapanmasın
birimiz kaptan olsak bile kimse girmiyorki keme kaptanlık etcezzzz
neyse bende grupdan ayrılıyorum kendinize iyi bakın kızlar destekleriniz için tşk ederim herkese

iyi zayıflamalar ben dukan yapmaya başladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.