ROSEGULL

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2017
111
34
Merhaba 9 aydır gebelik için uğraşıyorum. Bi türlü hamile kalamıyorum denemediğim yöntem kalmadı. Rahim filmi hormon testi yumurtalık ve rahmimde hiç bir sorun yok dendi eşim de de bi sıkıntı yokmuş siz nasıl hamile kaldınız yardımcı olur musunuz. Beta hcg testim sürekli 0.1 çıkarken bu ay 1.20 cıktı umitlenmeli miyim
5 den düşük olunca negatif sayılıyor. bende de hiç bir sey cıkmıyordu. garip bir akıntım vs de yoktu. fakat ben biliyorum ki doktorlar mantar ya da bakteriyel iltihap var mı hic önemseyip bakmamışlardı. o nedenle doktoruma danısarak vajinal flora için bir ilaç kullandım aynı zamanda idrar yolları enfeksiyonum da yoktu ama buna karşı da bir ilaç kullandım. 2 yıl sonunda o ay gebe kaldım. ben doktorunuza olası bir enfeksiyon var mı baktırmanızı öneririm. bir de ben de takip ediyordum sürekli yumurtlama günlerini fakat onu da bırakmıştım adet bitiminden itibaren gün aşırı ilişki öneririm.

Zelzele

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.126
566
Bende 8 ay hamile kalamadım ardından ovulasyon testiyle 2. Ay hamile kaldım çok şükür şuan 18 haftalığım. Kaset tipi testlerden kullanma bence onlarda yanılma payı daha yüksek çıkıyor. Ben innovita marka kullanmıştım oldukça hassastı

Busra1205

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
32
4
Bende 8 ay hamile kalamadım ardından ovulasyon testiyle 2. Ay hamile kaldım çok şükür şuan 18 haftalığım. Kaset tipi testlerden kullanma bence onlarda yanılma payı daha yüksek çıkıyor. Ben innovita marka kullanmıştım oldukça hassastı
Bende bu ay innovita marka aldım bakalim dua eder misin bana

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-01-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CharlesDarwin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
4.749
4.766
B Busra1205 canim ben inofolic kombi diye bir ilacla yumurtlamayi destekleyerek hamile kaldim 3 kez 1.dis gebelik oldu 2.kimyasal suanda da hamileyim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-01-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 68 gün kaldı.

Bebeğinizin doğuma kadar olan süredeki boyunun uzaması ve kilo alması artık daha yavaş. Yavaşlamış olsada bebeğiniz bu ay yaklaşık 800-900 gr. arasında ağırlaşacak. Artık bebeğinizin beyni o kadar karmaşık ve gelişmiş bir yapıda ki, eğer bebeğiniz bugün doğsa, görebilir, duyabilir, hatırlayabilir ve öğrenebilir. Bebeğinizin tekmeleri artık daha güçlü ve daha enerjik.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Busra1205

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
32
4

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

CharlesDarwin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2014
4.749
4.766
O nedir bilgilendirir misin
Pcolularin kullandigi bi folik asit icinde yumurta guclendirici madde var ama doktora sordum kullanabilirsin dedi bana gunde 1 tane iciyordum ben

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-01-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 68 gün kaldı.

Bebeğinizin doğuma kadar olan süredeki boyunun uzaması ve kilo alması artık daha yavaş. Yavaşlamış olsada bebeğiniz bu ay yaklaşık 800-900 gr. arasında ağırlaşacak. Artık bebeğinizin beyni o kadar karmaşık ve gelişmiş bir yapıda ki, eğer bebeğiniz bugün doğsa, görebilir, duyabilir, hatırlayabilir ve öğrenebilir. Bebeğinizin tekmeleri artık daha güçlü ve daha enerjik.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

berna1992

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
308
113
Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
11.856
17.064
9 ayda rahim filmi faaln acele etmemiş misiniz biraz?
1 yılda drlar bile almıyor takibe bi sıkıntı yoksa,
Ben 3,5 senede hamile kaldım.
Su kaadr söyliyim ,bugünleri kendine zehir etteğıne uzuleceksin hamile kalınca:)
Bırak ,başka saya odaklan.
Yaz geliyr ,kafanı dinle,tatilini yap.

Busra1205

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
32
4
9 ayda rahim filmi faaln acele etmemiş misiniz biraz?
1 yılda drlar bile almıyor takibe bi sıkıntı yoksa,
Ben 3,5 senede hamile kaldım.
Su kaadr söyliyim ,bugünleri kendine zehir etteğıne uzuleceksin hamile kalınca:)
Bırak ,başka saya odaklan.
Yaz geliyr ,kafanı dinle,tatilini yap.
Haklisin

Yukarı Alt