ROSEGULL

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33
Merhaba 9 aydır gebelik için uğraşıyorum. Bi türlü hamile kalamıyorum denemediğim yöntem kalmadı. Rahim filmi hormon testi yumurtalık ve rahmimde hiç bir sorun yok dendi eşim de de bi sıkıntı yokmuş siz nasıl hamile kaldınız yardımcı olur musunuz. Beta hcg testim sürekli 0.1 çıkarken bu ay 1.20 cıktı umitlenmeli miyim
5 den düşük olunca negatif sayılıyor. bende de hiç bir sey cıkmıyordu. garip bir akıntım vs de yoktu. fakat ben biliyorum ki doktorlar mantar ya da bakteriyel iltihap var mı hic önemseyip bakmamışlardı. o nedenle doktoruma danısarak vajinal flora için bir ilaç kullandım aynı zamanda idrar yolları enfeksiyonum da yoktu ama buna karşı da bir ilaç kullandım. 2 yıl sonunda o ay gebe kaldım. ben doktorunuza olası bir enfeksiyon var mı baktırmanızı öneririm. bir de ben de takip ediyordum sürekli yumurtlama günlerini fakat onu da bırakmıştım adet bitiminden itibaren gün aşırı ilişki öneririm.

Sfkcpkr

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
184
Bende 8 ay hamile kalamadım ardından ovulasyon testiyle 2. Ay hamile kaldım çok şükür şuan 18 haftalığım. Kaset tipi testlerden kullanma bence onlarda yanılma payı daha yüksek çıkıyor. Ben innovita marka kullanmıştım oldukça hassastı

Busra1205

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende 8 ay hamile kalamadım ardından ovulasyon testiyle 2. Ay hamile kaldım çok şükür şuan 18 haftalığım. Kaset tipi testlerden kullanma bence onlarda yanılma payı daha yüksek çıkıyor. Ben innovita marka kullanmıştım oldukça hassastı
Bende bu ay innovita marka aldım bakalim dua eder misin bana

CharlesDarwin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.081
B Busra1205 canim ben inofolic kombi diye bir ilacla yumurtlamayi destekleyerek hamile kaldim 3 kez 1.dis gebelik oldu 2.kimyasal suanda da hamileyim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-01-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 238 gün kaldı.

kalpBebeğinizin başının iki tarafındaki oyuklar bebeğinizin kulaklarının şekilleneceği yeri işaret ediyor. Bugün döllenmeden sonraki birinci ayın son günü. (Gebelik de ay olarak kameri ay kullanılır. Bir kameri ay dört yedi günlük haftadır.) Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

CharlesDarwin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.081
O nedir bilgilendirir misin
Pcolularin kullandigi bi folik asit icinde yumurta guclendirici madde var ama doktora sordum kullanabilirsin dedi bana gunde 1 tane iciyordum ben

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-01-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 238 gün kaldı.

kalpBebeğinizin başının iki tarafındaki oyuklar bebeğinizin kulaklarının şekilleneceği yeri işaret ediyor. Bugün döllenmeden sonraki birinci ayın son günü. (Gebelik de ay olarak kameri ay kullanılır. Bir kameri ay dört yedi günlük haftadır.) Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz.

berna1992

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
94
Arkadaslar Merhaba! Yardimci olabilirmisiniz acaba? Sat 27.04 Nisan genelde 4 gun surer 5 gun artik gelmez.Mayisin 9 11 12 13 14 15 16 yumurtlama donemimde esimle birlikte olduk cocuk sahibi olmak istiyoruz Allahin izniyle. Sorum bu, dunden beri yani adetime 10 gun kala kahverengi lekelenmem var ve cok s1k idrara cikiyorum,belimde ve kasiklarimda adet olucakmisim gibi agri vaAcaba hamile olabilirmiyim bu kadar erken dollenme olup kahverengi yerlesme kanamasi olabilirmi?

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.745
9 ayda rahim filmi faaln acele etmemiş misiniz biraz?
1 yılda drlar bile almıyor takibe bi sıkıntı yoksa,
Ben 3,5 senede hamile kaldım.
Su kaadr söyliyim ,bugünleri kendine zehir etteğıne uzuleceksin hamile kalınca:)
Bırak ,başka saya odaklan.
Yaz geliyr ,kafanı dinle,tatilini yap.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-08-2019

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 90 gün kaldı.

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Busra1205

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
9 ayda rahim filmi faaln acele etmemiş misiniz biraz?
1 yılda drlar bile almıyor takibe bi sıkıntı yoksa,
Ben 3,5 senede hamile kaldım.
Su kaadr söyliyim ,bugünleri kendine zehir etteğıne uzuleceksin hamile kalınca:)
Bırak ,başka saya odaklan.
Yaz geliyr ,kafanı dinle,tatilini yap.
Haklisin

Yukarı Alt