9 haftalık gebelikte..

Lilyum1634

Güzel günler göreceğiz,güneşli günler...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
715
921
En başından beri Allaha şükür hiçbir şikayetim yok.göğüslerim bile acımadı öyle söyleyeyim.hala bile birşey hissetmiyorum öyle.arada hafif batma bel ağrısı oluyor ayakta kalınca o kadar.korkmayın lütfen.ben de çok takıyordum ama bebeğim hareket ettikçe olumsuz şeyleri düşünmemeye çalışıyorum:)

Cikssekil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
1.148
984
Canım hiç mide bulantı filan olmadı mı. Bu kadar normal geçmesi normal degil. Ama bayada büyümüş Allah bagışlasın inşallah. Bende şimdi 9 haftalık hamileyim ama hastalıktan ölüyorum daha önce Bi düşük yaptım
Bende 9cu haftadayim zaman zaman hiçbirşey hissetmem zaman zamanda bulantidan basimi kaldiramam

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-12-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 35 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sadekahvem91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2017
1.588
930
Bnde 9 haftalik hamileyim . yarn 10. Haftaya giriyorum. Bugune kdr cok hafif bulantilarim oldu ilk defa bugun tum yedigimi cikardim . ve mutlu oldum . kustuguna sevinen bi hamile. Yani seni cok iyi anlyrm bazen unutyrm hamileligimi cok korkuyorum yolunda girmyn bisey mi vr die Allah bizlere akil fikir versn 9 ay boyle gecmez😂

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2018
2.957
2.066
Okurken ağladım ya 🙈
Bende dün e kadar çok kötüydüm eşim aradı geleyim istersen diye Yok dedim akşam geldi nasıl bebişimiz dedi başladım ağlamaya birşey hissetmiyorum korkuyorum diye eşim elini karnıma koydu O yırtılma hissi gibi oldu nasıl sevindim çok şükür Allah’ıma bugün de mide bulantısıyla uyandım zoraki bişeyler yedim oruçta tutamıyorum dediğin gibi ağrı sızı olsunda şikayet etmicem ☺💖
Her zaman iyi düşün iyi olsun inşallah arkadaşım.
Benim kızım da bazen içerde dört dönüyor bazen de cok uslu oluyor ister istemez tedirgin oluyorum ama sonra dua edip telkin ediyorum kendimi sakin ol herşey yolunda kızın nazlı oyun yapıyor Kasecim diye🤭
Belirtilere cok aldanma bir gidiyor bir geliyor 21+4deyim hala gelip giden göğüs hassasiyetim var mesela. Yeter ki sağlıklı olsunlar da herşeye katlanıyorsun valla.

Pszg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
193
59
En başından beri Allaha şükür hiçbir şikayetim yok.göğüslerim bile acımadı öyle söyleyeyim.hala bile birşey hissetmiyorum öyle.arada hafif batma bel ağrısı oluyor ayakta kalınca o kadar.korkmayın lütfen.ben de çok takıyordum ama bebeğim hareket ettikçe olumsuz şeyleri düşünmemeye çalışıyorum:)
Zaten dünkü bulantıdan sonra asla birşey hissetmiyorum demicem bidaha mahvoldum ben kadar kötüymüş bulantı

Pszg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
193
59
Bnde 9 haftalik hamileyim . yarn 10. Haftaya giriyorum. Bugune kdr cok hafif bulantilarim oldu ilk defa bugun tum yedigimi cikardim . ve mutlu oldum . kustuguna sevinen bi hamile. Yani seni cok iyi anlyrm bazen unutyrm hamileligimi cok korkuyorum yolunda girmyn bisey mi vr die Allah bizlere akil fikir versn 9 ay boyle gecmez😂
Oyum oyum oynuyorlar bizimle bende aman bulantı olsunda iyi olduğunu bileyim diyorum ama bulantı da ben kötüymüş altüst oldum

Pszg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
193
59
Her zaman iyi düşün iyi olsun inşallah arkadaşım.
Benim kızım da bazen içerde dört dönüyor bazen de cok uslu oluyor ister istemez tedirgin oluyorum ama sonra dua edip telkin ediyorum kendimi sakin ol herşey yolunda kızın nazlı oyun yapıyor Kasecim diye🤭
Belirtilere cok aldanma bir gidiyor bir geliyor 21+4deyim hala gelip giden göğüs hassasiyetim var mesela. Yeter ki sağlıklı olsunlar da herşeye katlanıyorsun valla.
Ay ben güzel maşallah yolu yarılamışsın darısı bana inşallah ☺ Öncesinden kayıplarım var ondan bu tedirginliğim ama dediğin gibi dua ve telkin çok rahatlatıyor sağlıcakla alalım kucağımıza inşallah 💖♥

KaSe18

🌙 Elhamdülillah ❤
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2018
2.957
2.066
Ay ben güzel maşallah yolu yarılamışsın darısı bana inşallah ☺ Öncesinden kayıplarım var ondan bu tedirginliğim ama dediğin gibi dua ve telkin çok rahatlatıyor sağlıcakla alalım kucağımıza inşallah 💖♥
Çok şükür yarıladık, biz de biraz imtihanlı süreçten geçip kavuştuk kuzumuza ben de o yuzden zaman zaman tedirgin oluyorum ama sonra topla kendini kötü düşünmek yok diyorum hep.
Rabbim dileyen isteyen herkese tez vakitte sağlıkla hayırla evlat nasip etsin inşallah, bizim gibi hamile olanlara da sağlıkla kavuşmak nasip etsin inşallah Rabbim.

Pszg

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
193
59
Çok şükür yarıladık, biz de biraz imtihanlı süreçten geçip kavuştuk kuzumuza ben de o yuzden zaman zaman tedirgin oluyorum ama sonra topla kendini kötü düşünmek yok diyorum hep.
Rabbim dileyen isteyen herkese tez vakitte sağlıkla hayırla evlat nasip etsin inşallah, bizim gibi hamile olanlara da sağlıkla kavuşmak nasip etsin inşallah Rabbim.
Amiin rabbim bize bağışlasın evlatlarımızla sınamasın bizi inşallah canım 🌺

Yukarı Alt