Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

CurukElma

9. Takım mezunu✌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2013
7.970
24.537
Kızlar oğlum 1. Sınıfa başladı biliyorsunuz. Ve gercekten cok zorlanıyoruz sürekli okulda altına kaçırıyor çişini. Ogretmeni ders sirasinda tuvalete gitmesine izin vermiyormus oda altina yapiyormus bu 3. Oldu bugün. Çalışıyorum okula gitme şansım yok. Napicam böyle ben bi akıl verin bana ya :KK43:

Karizmator

Boy:165 Kilo:71 Guncel: 63.3 Hedef:58
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
688
2.742
Kızlar oğlum 1. Sınıfa başladı biliyorsunuz. Ve gercekten cok zorlanıyoruz sürekli okulda altına kaçırıyor çişini. Ogretmeni ders sirasinda tuvalete gitmesine izin vermiyormus oda altina yapiyormus bu 3. Oldu bugün. Çalışıyorum okula gitme şansım yok. Napicam böyle ben bi akıl verin bana ya :KK43:
Öğretmeninin telefon numarası yok mu? 1. Sınıfta ben de gönderemeye çalışırdım. Okul büyüktü ve gidip de gelmeyen, okul içinde kaybolan öğrenciler olurdu. Kendim de sınıfı bırakıp çıkamazdım. Ama ailesinin bana bilgi verdiği çocukları mutlaka bir şekilde gönderirdim.

Niran Nevra

Zalimler için yaşasın cehennem (B:85 G:76.7 H:60)
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
5.524
16.328
Canım öğretmeniyle konuş, böyle olmazki, çocuk özgüvenini yitirir, arkadaşlarının ne düşündüğü çok önemli o yaşlarda.

Birde okula göndermeden önce fazla sıvı tüketmesin, okulda da fazla tüketmezse sıkıntı olmaz.

CurukElma

9. Takım mezunu✌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2013
7.970
24.537
Öğretmeninin telefon numarası yok mu? 1. Sınıfta ben de gönderemeye çalışırdım. Okul büyüktü ve gidip de gelmeyen, okul içinde kaybolan öğrenciler olurdu. Kendim de sınıfı bırakıp çıkamazdım. Ama ailesinin bana bilgi verdiği çocukları mutlaka bir şekilde gönderirdim.
Tuvalet yakın ama disiplin olmaları lazım dedi :KK43: onun için yollamıyor ama hergun olmaya başladı bu durum
Düzgün bir plan yapamadım bu hafta ondan böyle oldu. Dengesiz olduğu için de açlık baş ağrısı oldu sanırım.
Ac kalman normal az yemissin canim
Canım öğretmeniyle konuş, böyle olmazki, çocuk özgüvenini yitirir, arkadaşlarının ne düşündüğü çok önemli o yaşlarda.

Birde okula göndermeden önce fazla sıvı tüketmesin, okulda da fazla tüketmezse sıkıntı olmaz.
Su içimi cok fazla sürekli su içiyor. Ama tenefüste oyun oynamaktan wc ye gitmiyor derstede öğretmen yollamıyor

Niran Nevra

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
5.524
16.328
Tuvalet yakın ama disiplin olmaları lazım dedi :KK43: onun için yollamıyor ama hergun olmaya başladı bu durum

Ac kalman normal az yemissin canim

Su içimi cok fazla sürekli su içiyor. Ama tenefüste oyun oynamaktan wc ye gitmiyor derstede öğretmen yollamıyor
Bunu konuş oğlunla canım, tenefüse çıkar çıkmaz tuvalete gitmesi gerektiğini söyle, unutuyor ise öğretmenine rica et, tenefüse çıkarken hatırlatsın..

Biz lise öğrencilerine disiplin uygulayamıyoruz bu konuda inan, öğretmeniniz fazla idealistmiş.

zeynep_67

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
986
903
9.TAKIM KATILIM FORMU

Adı:Zeynep
Yaşı:36
Evli/bekar:evli
Çocuk/yaşları:11 ve 1
Emziriyor musun:Evet
Meslek:Öğretmen
Şu anda çalışıyor musun:Hayır
Boy:1.60
Kilo:74.1
Hedef:64
Daha önce başka takımda yarıştımı :hayır
Kilo alma nedeniniz : Doğum
Bize kısaca kendini anlatır mısın: Doğumda 85 kg çıktım evdeyim yalnızım sıkıldıkça sağlıksız besleniyorum emzirme de cabası oldu bu süreçte birlikte hareket edip kilo verecek arkadaşlara ihtiyacım var

Niran Nevra

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
5.524
16.328
9.TAKIM KATILIM FORMU

Bize kısaca kendini anlatır mısın: Doğumda 85 kg çıktım evdeyim yalnızım sıkıldıkça sağlıksız besleniyorum emzirme de cabası oldu bu süreçte birlikte hareket edip kilo verecek arkadaşlara ihtiyacım var
Hoşgeldin canım, aradığın motivasyonu burada bulacaksın hemde fazlasıyla. Bende doğum sonrası 85 kilodan 70 kiloya indim takımda, sonra bı izin alayım dedim, hiç dikkat edemedim, mümkün olmadı ve 76 geri çıktım. Birlikte vereceğiz bu kilolarımızı

Karizmator

Boy:165 Kilo:71 Guncel: 63.3 Hedef:58
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
688
2.742
9.TAKIM KATILIM FORMU

Hosgeldin canim. Dogru yerdesin. Zktif olarak katlirsan motive olursun ve insallah kisa zsmanda hedefine ulasirsi . Ben zehra.

Dream00

🏆 9. Takım Mezunu 🏆
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2014
3.769
10.106
Oyu akşamlar kizlar. Tam menümü yazdım göndereceğim şarkım bitti telim kapandi😔
18.09.2019 Menüm
KAHVALTI 07.20
1 has yumurta
2 kasık yulaf chia ve keten tohumu tarcın süt ceviz sütlü karışım

ÖĞLE YEMEGI 15.00
1 tavuk yeşil fasulye

AKŞAM YEMEĞİ 17.30
1 kasık makarna
2 dilim the beyaz peynir
2 zeytin

Su 2lt

Spor yok fakat çok yürüdüm. Menüm olmadı farkındayım ama bilmiyorum neden 2 gündür aşırı acıkıyorum, motivasyonum azaldı, işte çok stresliyim ve çok yoruluyorum. Başım ağrıyo hesap yapamıyorum. Dikkatimi toplayamıyorum.( başka bir okula geçeceğim. Tercih yaptım. Sonucları bekliyorum. Gideceğim diye işlerimi bitirmeye çalışıyorum. Bir taraftan da günlü işler geliyor. E bir de bitmeye problemler için gelenler oluyor. 1 haftadır eve iş tasiyorum😔 e çocukların da ödevi vs ) kendimi motive etmeye çalışıyorum. Umarım başarırım. Bu hafta sabit kalsam sevinecegim. Inanmazsiniz dün değil önceki gün 67 gördüm akşamleyin tartıda. Bu da beni etkiledi sanırım. Yanı çok iyi değildi menüler ve aksam tartildim ama o kadar olacak kadar da değildi. Sonra ertesi gün düştü ama hala geçen cumaya ulaşamadım.
afiyet olsun canim. Insallah düzelir Hersey Stres yapmamaya calis
insallah düzelir canim. Orda normal mi wc göndermemesi? Ders bitimi ara yokmu o aralar gitse?
9.TAKIM KATILIM FORMU

Hosgeldin canim cok kilon yokmus. Azimle asilirsan kisa sürede hedefine ulasirsin insallah

Yukarı Alt