90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

LeonOcean

Leon Ocean ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
2.968
9.283
HasibeG HasibeG Geçmiş olsun canım. Betül de aynı bademcikler fena.. bi de öksürük var ki sorma gitsin.. bize de bugün antibiyotik başladı doktor..

@Badem Cicegi hoşgeldiniz..

LeonOcean LeonOcean ayyy ne çabuk geçmiş zaman.. sağlıkla büyüt kuzunu.. diyeti düşünme, biz her zaman burdayız :) demek leon geldi ha vay be :)) az dua etmedik sana🥰😘
YA güzel teyzeleri 1 aylık bile oldu hatta 😁 Allah razı olsun bizim dayanismamz sadece kilo vermede değildi o yüzden daha çok özledim sizleri 😍

HasibeG

Bu sefer olacak inşallah :-)
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
6.834
27.326
HasibeG HasibeG hoş bulduk size de geçmiş olsun kızınız hasta sanirim
Tesekkur ederim cnm. Evet kizim hasta hastaneye yattik bugun.

Cok gecmis olsun canm.bizi haberdar et.
Tesekkur ederim cnm. Saat 8e dogru surup vermistim en son. Normalde bu saate cikmasi lazim ama cok sukur simdilik cikmadi uyuyor hanimefendi. 2 doz antibiyotik aldi burda o da etki etmeye basladi sanirim

Ah yaa cok uzuldum cok zor :KK43: cocuklarin yaninda kim var? Sizinde enfeksiyonmu
Evet cnm bogazi kulaklari fena olmus. Cumartesiden beri antibiyotik surup veriyordum ona ragmen artmis. Tahlilinde crp si yuksekti ki tahlil vermeden once 7 doz antibiyotik surup almisti. Onuda vermesem demekki crp iyice firlayacakti :KK43:

HasibeG

Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
6.834
27.326
Gunaydin kizlar

Aksamdan beri ilk defa ateslendi. Serum taktim simdi. Insallah ates araligi acilir. Sabah tansiyonu dustu herhalde wcden cikarken gozum gormuyo dedi (sanirim gozu karardi) yataga oturuncada ogurdu biraz. Sonra gecti. 15 dk sonra bakabildim anca tansiyonuna 100.5/70 geldi. Anlik dustu herhalde birden kalkinca.

Dun menu yazamadim bugun yazayim. Elimden geldigince dikkat etmeye calisiyorum.

09.00 cay ve filtre kahve
12.30 domates salatalik yesil biber zeytin peynir 3 haslama yumurta ceviz ve cig findik (hemen yiyip gunubirlige indigim icin resim cekemedim)
18.30 cay
19.30 evden kabak yemegi ve yogurt getirttim esime esya getirirken. Hastanedede tavuk sote vardi eminede 1-2 catal aldi birakti. Patateslerini ayirip tavuklarini birlestirdim.

20190910_194837.jpg

Bugun ogle kahvaltim icin evden domates salatalik peynir vs getirttim dun. Yumurta yok yani burda pisirme imkanim yok. Imsallah cok acikmam. Belki birazdan kahvaltida yumurta dagitirlarsa alip oglen yerim 😉

aijoo

twoGirls- zor olabilir ama asla imkansız değil !
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
18.338
42.018
Tesekkur ederim cnm. Evet kizim hasta hastaneye yattik bugun.

Tesekkur ederim cnm. Saat 8e dogru surup vermistim en son. Normalde bu saate cikmasi lazim ama cok sukur simdilik cikmadi uyuyor hanimefendi. 2 doz antibiyotik aldi burda o da etki etmeye basladi sanirim

Evet cnm bogazi kulaklari fena olmus. Cumartesiden beri antibiyotik surup veriyordum ona ragmen artmis. Tahlilinde crp si yuksekti ki tahlil vermeden once 7 doz antibiyotik surup almisti. Onuda vermesem demekki crp iyice firlayacakti :KK43:
Eylul geldi hastaliklar türemeye başladı :KK43: hiç yagmurda yağmadı daha ay ortasi geliyor bari yagsada azcik mikroplari alsa götürse. Emine okula başlamıştı dimi

aijoo

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
18.338
42.018
Gunaydin kizlar

Aksamdan beri ilk defa ateslendi. Serum taktim simdi. Insallah ates araligi acilir. Sabah tansiyonu dustu herhalde wcden cikarken gozum gormuyo dedi (sanirim gozu karardi) yataga oturuncada ogurdu biraz. Sonra gecti. 15 dk sonra bakabildim anca tansiyonuna 100.5/70 geldi. Anlik dustu herhalde birden kalkinca.

Dun menu yazamadim bugun yazayim. Elimden geldigince dikkat etmeye calisiyorum.

09.00 cay ve filtre kahve
12.30 domates salatalik yesil biber zeytin peynir 3 haslama yumurta ceviz ve cig findik (hemen yiyip gunubirlige indigim icin resim cekemedim)
18.30 cay
19.30 evden kabak yemegi ve yogurt getirttim esime esya getirirken. Hastanedede tavuk sote vardi eminede 1-2 catal aldi birakti. Patateslerini ayirip tavuklarini birlestirdim.

Eki Görüntüle 2306307

Bugun ogle kahvaltim icin evden domates salatalik peynir vs getirttim dun. Yumurta yok yani burda pisirme imkanim yok. Imsallah cok acikmam. Belki birazdan kahvaltida yumurta dagitirlarsa alip oglen yerim 😉
İnsallah çabuk cikarsiniz canim ya valla biz yaşadığımız için çok iyi anlıyorum seni.
Yusra iki gündür cok huysuz. Onceki gece uyur uyaniklik arasinda kalkti kolumu isirdi geri uyudu. Gunduzde hep inatlik yapti wc gitmek istemedi. Gunduz uykusunda 3 kez hep agladi geri uyuttum. Psikolojisi etkilendi belkide diye parka falan goturdum dün gezdirdim. Bu gece uyudu sabah 6da kalkti wc goturdum, bebe bisküvisi yedirdim yeni daldi. Ama hep ruya goruyor
Largopen antibiyotik kullaniyoruz o yapar mi halusinasyon falan? Delodayda veriyodum onu kestim agir mi geliyo acaba dedim

HasibeG

Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
6.834
27.326
Eylul geldi hastaliklar türemeye başladı :KK43: hiç yagmurda yağmadı daha ay ortasi geliyor bari yagsada azcik mikroplari alsa götürse. Emine okula başlamıştı dimi
Uyum sureci olmadi bizde okul yeni siralar daha gelmemisti. 2 hafta baska bir okulda misafir olarak ogrenim goreceklermis. Onlarin 2 hafta dedigi 2 ayi bulur ama neyse. Pazartesi gitti babasi goturdu aglamis biraz korkmus. Sonuna kadar kalmamislar sonra beni almaya geldiler.
Largopenin yan etkilerine baktim simdi halusinasyon diye bir sey goremedim. Cok nadir yan etkilerinde sinirlilik yapabilir yaziyor sadece.

YENA

Her günüm mis gibi dünya kokan bir kavun dilimi
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Mart 2009
30.815
91.801
İnsallah çabuk cikarsiniz canim ya valla biz yaşadığımız için çok iyi anlıyorum seni.
Yusra iki gündür cok huysuz. Onceki gece uyur uyaniklik arasinda kalkti kolumu isirdi geri uyudu. Gunduzde hep inatlik yapti wc gitmek istemedi. Gunduz uykusunda 3 kez hep agladi geri uyuttum. Psikolojisi etkilendi belkide diye parka falan goturdum dün gezdirdim. Bu gece uyudu sabah 6da kalkti wc goturdum, bebe bisküvisi yedirdim yeni daldi. Ama hep ruya goruyor
Largopen antibiyotik kullaniyoruz o yapar mi halusinasyon falan? Delodayda veriyodum onu kestim agir mi geliyo acaba dedim
Ahahah cadıya bak. Isırıp tekrar uyumasına ne demeli 😀

ISILDURU

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
9.172
43.383
Canim inanilmaz asure istiyodu. Sukurler olsun bugün yaptim. Kac yıldır niyetlenip yapamiyordum. Şimdi bir yasin okuyup dagiticam. Sadaka yerine gecsin inşallah musibetlerden kurtulalim
Allah kabul etsin sen hamilesin canım bolca ye, benim eşimde yapalimmi dedi yok dedim ben çok yiyorum zaten olmuşum bin kilo :rolleyes:

aijoo

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
18.338
42.018
Allah kabul etsin sen hamilesin canım bolca ye, benim eşimde yapalimmi dedi yok dedim ben çok yiyorum zaten olmuşum bin kilo :rolleyes:
Ahahah :KK70: valla hamileyim deyip ipin ucunu kacirirsam bende ayvayi yerim. Geri dönüşüm 300 500 olur sonra :KK70:

YENA

Her günüm mis gibi dünya kokan bir kavun dilimi
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Mart 2009
30.815
91.801
Canim inanilmaz asure istiyodu. Sukurler olsun bugün yaptim. Kac yıldır niyetlenip yapamiyordum. Şimdi bir yasin okuyup dagiticam. Sadaka yerine gecsin inşallah musibetlerden kurtulalim
Allah kabul etsin..
Bu sene yapmayı düşünmüyorum ama aşırı severim..
Biri yapıp getirse diye dort gozle bekliyorum 😁

aijoo

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
18.338
42.018
Allah kabul etsin..
Bu sene yapmayı düşünmüyorum ama aşırı severim..
Biri yapıp getirse diye dort gozle bekliyorum 😁
Gecen yıl bende beklemistim. Ama bugun iki kase yedim sanki dokundu. Agzimda hep sekerli tat kaldi surekli su içiyorum

mefkurem

9.TAKIM ❤️
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
5 Ocak 2015
52.272
161.943
Ben de kaçamak olmamasına rağmen artıyım ama geçen hafta hızlı gitti zaten ve regl olmak üzereyim ona bağlıyorum.. elbet bi yerde gidecek
Tabiki mutlaka gidecek cnm
Ben bi cumartesi biraz fazla yemistim, sonraki günler hep hafifti dogru dürüst doymadim bile
Hem aç, hem eksisiz olunca mutsuz oluyorum

60kiloyum

b 1.65 bş 89.6 gncl 81.8 2.hdf 78 shdf 60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2014
11.864
49.890
Çok güzel beslenmissin👍
Diyetisyen de kaç kiloydun ?

Diyetisyen hastanedemi , bağımsızmı çalışıyor ...

Çok seçenekli ve sürekli ulaşılabilir olması çok iyi ..
Ben de öyle her an ulasabiliyordum..

86 kiloydum diyetin ilk günü. evet çok seçenekli olması çok iyi. rahat hissediyorum. bağımsız canım online

Yukarı