90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

ISILDURU

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
9.172
43.383
Canim inanilmaz asure istiyodu. Sukurler olsun bugün yaptim. Kac yıldır niyetlenip yapamiyordum. Şimdi bir yasin okuyup dagiticam. Sadaka yerine gecsin inşallah musibetlerden kurtulalim
Allah kabul etsin sen hamilesin canım bolca ye, benim eşimde yapalimmi dedi yok dedim ben çok yiyorum zaten olmuşum bin kilo :rolleyes:

aijoo

twoGirls- zor olabilir ama asla imkansız değil !
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
18.338
42.016
Allah kabul etsin sen hamilesin canım bolca ye, benim eşimde yapalimmi dedi yok dedim ben çok yiyorum zaten olmuşum bin kilo :rolleyes:
Ahahah :KK70: valla hamileyim deyip ipin ucunu kacirirsam bende ayvayi yerim. Geri dönüşüm 300 500 olur sonra :KK70:

YENA

Her günüm mis gibi dünya kokan bir kavun dilimi
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Mart 2009
30.815
91.801
Canim inanilmaz asure istiyodu. Sukurler olsun bugün yaptim. Kac yıldır niyetlenip yapamiyordum. Şimdi bir yasin okuyup dagiticam. Sadaka yerine gecsin inşallah musibetlerden kurtulalim
Allah kabul etsin..
Bu sene yapmayı düşünmüyorum ama aşırı severim..
Biri yapıp getirse diye dort gozle bekliyorum 😁

aijoo

twoGirls- zor olabilir ama asla imkansız değil !
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
18.338
42.016
Allah kabul etsin..
Bu sene yapmayı düşünmüyorum ama aşırı severim..
Biri yapıp getirse diye dort gozle bekliyorum 😁
Gecen yıl bende beklemistim. Ama bugun iki kase yedim sanki dokundu. Agzimda hep sekerli tat kaldi surekli su içiyorum

mefkurem

9.TAKIM ❤️
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
5 Ocak 2015
52.272
161.943
Ben de kaçamak olmamasına rağmen artıyım ama geçen hafta hızlı gitti zaten ve regl olmak üzereyim ona bağlıyorum.. elbet bi yerde gidecek
Tabiki mutlaka gidecek cnm
Ben bi cumartesi biraz fazla yemistim, sonraki günler hep hafifti dogru dürüst doymadim bile
Hem aç, hem eksisiz olunca mutsuz oluyorum

60kiloyum

b 1.65 bş 89.6 gncl 81.8 2.hdf 78 shdf 60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2014
11.864
49.888
Çok güzel beslenmissin👍
Diyetisyen de kaç kiloydun ?

Diyetisyen hastanedemi , bağımsızmı çalışıyor ...

Çok seçenekli ve sürekli ulaşılabilir olması çok iyi ..
Ben de öyle her an ulasabiliyordum..

86 kiloydum diyetin ilk günü. evet çok seçenekli olması çok iyi. rahat hissediyorum. bağımsız canım online

Yukarı