90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Murpyy

Var bi hayalimiz 🌈🌼
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
1.425
1.993
33

Sozen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
1.158
1.004
30
Günaydınnnn bende artık sizlerleyim. Bugün başladım diyebilirim :) ama tam olarak nasıl devam ediyoruz burda her sabah bir önceki yediğimiz içtiğimizi paylaşıyoruz 🙄
Aslinda aksam yazmak uygun olan ama firsatimiz olmayinca ertesi gun de yazabiliyoruz . Bu sayede yediklerimize daha cok dikkat etmis oluyoruz canim.💐💐

yst38

Güncel 77.2
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
9.146
22.407
yst38 yst38 topraaam nerdesin? Herşey yolunda mı?
Kuzum sağol iyiyim.
Küçüğün eeg si vardı. Dün onu hallettim.
Ağustos'ta söz eylülde düğün var. 77.7 i gördüm bugün ama 3-4 gündür uyku düzeni ve yeme şekilleri kuru ve bol karbonhidratliydi. Bu cuma aranıza donebilirim. Ama 75.9 u görmek istiyorum dönüşte. Cumaya biraz zor gibi.
Pandemi bana iyi gelmişti. Gönlüme göre pişirdim yedim suyumu sporumu yaptım. Yollarda zor oluyor bunlar.
Sizler nasılsınız. Nasıl gidiyor yarismaniz.

60kiloyum

b 1.65 bş 89.6 gncl 81.8 2.hdf 78 shdf 60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2014
11.864
49.889
Kuzum sağol iyiyim.
Küçüğün eeg si vardı. Dün onu hallettim.
Ağustos'ta söz eylülde düğün var. 77.7 i gördüm bugün ama 3-4 gündür uyku düzeni ve yeme şekilleri kuru ve bol karbonhidratliydi. Bu cuma aranıza donebilirim. Ama 75.9 u görmek istiyorum dönüşte. Cumaya biraz zor gibi.
Pandemi bana iyi gelmişti. Gönlüme göre pişirdim yedim suyumu sporumu yaptım. Yollarda zor oluyor bunlar.
Sizler nasılsınız. Nasıl gidiyor yarismaniz.

aynen ben de karantina günlerinde iyiydim. 2 öğün sağlıklı beslenip sporumu yapıyordum düzenli. kaç zamandır düzen oturtamadım :KK43: şimdi biraz biraz....

yst38

Güncel 77.2
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
9.146
22.407
aynen ben de karantina günlerinde iyiydim. 2 öğün sağlıklı beslenip sporumu yapıyordum düzenli. kaç zamandır düzen oturtamadım :KK43: şimdi biraz biraz....
Sabah beri çay su gecistirdim.
Saat 3 gibi kağıt gibi galetadan yedim. Anneme geldim. Çoban salata ve yarım dilim ekmek yedim.
Şimdi evde çikolatalar tatlılar filan 🙄🙄
Oğlumla spor aletlerine gittik. Biraz yürüdük. İyi oldu. Erittimmi hayır ama iç bacak çalıştım mutlu oldum. Salata beni tutmadı tavuklu kabaklı salata yapayım dedim o da tutar sanırım. Aklım mi doymuyor gozummu bilmiyorum 😔

60kiloyum

b 1.65 bş 89.6 gncl 81.8 2.hdf 78 shdf 60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2014
11.864
49.889
Sabah beri çay su gecistirdim.
Saat 3 gibi kağıt gibi galetadan yedim. Anneme geldim. Çoban salata ve yarım dilim ekmek yedim.
Şimdi evde çikolatalar tatlılar filan 🙄🙄
Oğlumla spor aletlerine gittik. Biraz yürüdük. İyi oldu. Erittimmi hayır ama iç bacak çalıştım mutlu oldum. Salata beni tutmadı tavuklu kabaklı salata yapayım dedim o da tutar sanırım. Aklım mi doymuyor gozummu bilmiyorum 😔

açık konuşayım ben protein olmayınca doymuyorum.

Zeyzeyay91

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2017
136
405
29
8 Temmuz Çarşamba
KAHVALTI
📌2 Haşlanmş yumurta
📌1 kk peynir
📌salata
📌domates
ÖGLEN
📌1 su bardagi süt
📌1 şeftali
AKŞAM
📌 5 yemek kasığı kısır
📌3 litre su
Bugün hava yağmurluydu yürüyüşe çıkamadım😔

bengisu022

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
5.037
21.308
33
Günaydınlar
Bir türlü doğru düzgün gelemedim memlekete gideceğim o yüzden hazırlık yapıyorum
6 temmuz menüm
Sabah. 9 gibi , 1yumurta 1dilim peynir 1dilim ekmek bol domates ve salatalik
Öğlen 1gibi 1muz ve bir avuç kadar yer fıstığı
Akşam 3 köfte bir kase yogur bir kase salata yedim su 4 lt
Spor 30 dk yürüyüş

Bende yaptım kahvaltımı dikkat ediyorum bol bol eksili günler görürüz inşallah bir türlü menulerimi paylasamadim dün ki menümüzde yazayım unutmadan

Sabah 9.30 gibi
Bir yumurtali mantarlı omlet
Bir dilim peynir
Domates salatalık 1 dilim pizza yedim( önceki akşam yapmıştım çok canım istedi akşam yemedim sabah yedim o yüzden maksat nefsim korlensin )
Öğlen bir avuç fıstık ve iki tane kırmızı erik
Akşam 4 gibi
Kabak sote ve bir kase yoğurt yedim
Spor yok şu 4 litre içtim
Ye kız biraz daha ye. Ne öyle kuş kadar yiyon

Sozen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
1.158
1.004
30
Selam herkese
Pazar gunu bezelye konservesi kurmustum . Bugun 4-5 tanesi atmis cok uzuldum hepsini açip yikayip posetledim dondurucuya koydum . Ikinci iş oldu bana . Dondurucuda yerim kalsin diye guya konserve yamistim .kismet artik .
Diyetime uyuyorum genelde ama bugun sut kaynattim kaymagina dayanamadim yedim . Aksam uzeri fazladan sutlu şehriye corbasi da icince cok oldu biraz. Spor yapamasam da surekli ev isleri yaptim .Benim oglan pasta deyip duruyordu .ona kostebek p asta yaptim aksam uzeri . Ondan yemedim Allahtan .
Bu hafta kilo cok veremiyorum saki insallah cumaya guzel bir eksi gelir .haftaya tatil planlıyoruz 85 kilo ile tatile çıkmak isterdim ama cok zor artik .yinede giremedigim birsuru kiyafete girebilmek cpk guzel mutluluk verici. Bayrama koye gideriz o zamana kadar 85 in altina insem harika olucak . Biraz spor yapabilsem ahh

aijoo

twoGirls- zor olabilir ama asla imkansız değil !
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
18.338
42.017
Selam herkese
Pazar gunu bezelye konservesi kurmustum . Bugun 4-5 tanesi atmis cok uzuldum hepsini açip yikayip posetledim dondurucuya koydum . Ikinci iş oldu bana . Dondurucuda yerim kalsin diye guya konserve yamistim .kismet artik .
Diyetime uyuyorum genelde ama bugun sut kaynattim kaymagina dayanamadim yedim . Aksam uzeri fazladan sutlu şehriye corbasi da icince cok oldu biraz. Spor yapamasam da surekli ev isleri yaptim .Benim oglan pasta deyip duruyordu .ona kostebek p asta yaptim aksam uzeri . Ondan yemedim Allahtan .
Bu hafta kilo cok veremiyorum saki insallah cumaya guzel bir eksi gelir .haftaya tatil planlıyoruz 85 kilo ile tatile çıkmak isterdim ama cok zor artik .yinede giremedigim birsuru kiyafete girebilmek cpk guzel mutluluk verici. Bayrama koye gideriz o zamana kadar 85 in altina insem harika olucak . Biraz spor yapabilsem ahh
Gecen yil 86 kg idim bu zamanlar. Hamile olduğumu öğrenmiştim. Almicam diyodum ama yine cok kg aldim. Hâla 108im... Olsun bir gun bende yine veririm degil mi, yeterki azim olsun. Senide tebrik ederim daim olsun

Maviskelebegimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
836
2.003
30
Kilo insanın sırtına yük kıyafette beden bulamıyorum bulduğum kıyafetler desen pahalı zaten
Sağlık mevzusunu açmıyorum bile eşimle bir yere yürüyerek giderken nefes nefese kalıyorum
Haziran 1 de başlamıştım 11 kilo verdim neredeyse bu kilolar gidecek başka çaresi yok

Yukarı