• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

çitos

Benim tatlı oğlum..
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2007
3.000
2
Çekilin kenara zira bu büyük popoya büyük bir yer lazım..111:lepi: kilo ile aranızdayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriim:lepi::lepi:

OiRPATA

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
1.521
16
Çekilin kenara zira bu büyük popoya büyük bir yer lazım..111:lepi: kilo ile aranızdayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriim:lepi::lepi:
HOŞ GELDİN ÇİTOSCUMM kız vercen du hele verip gitcez kim korkar kilolardan beyaaa:))

selammmm bende geldim. ben şimdi 92,8 kg ım.
hos geldin matem ins sende verirsin canım:))

ben bebeğime hamileyken 30 kilo aldım , bebeğim 3 yaşında ama veremiyorum, diyetisyene gittim fayda görmedim,tüm gün oturarak çalışıncada spora zaman kalmıyor, ama aslında azmetsem yapabileceğimi biliyorum, bende sabır problemi var :KK43: uzun diyetlere dayanamıyorum... ümitsiz vakayım sanırım

bu arada 92 kiloyum
ravza hepimiz bebe mağduruyuk sanırım bende 107 den 91 e indim zar zor ... ravza görsel paylasımlarda bazı hareketler gösteriliyor .. calısan bayansınız evet ama bi 20 dk ayırın kendinize valla sporsuz verilmiyo hem sarkma olmuyo... sabıra gelince ben mayısdan eylüle kadar uğrastım veremedim 107 den 105 mi ne indim dr ye gittim hipotroid çıktı oymus sebebi ...eylülde tedavi diyet spor 92 oldum 1 ay 92 altına inemedim 93 oldum ve yeniden düzenli yemege ve spora basladım 5 günde 1,700gr vermisim...
kiloyu uzun vadeye yaymak daha mantıklı çünki hızlı verilen hemen geliyor :KK43:

ben yaza kadar 70 olmak zorundayım bu yazda türlü türlü laf duymak istemiyom ve artık daha renkli güzel sekilde giyinmek istiyom:KK43:((

OiRPATA

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
1.521
16
raporum:
2 dilim biberli peynirli yumurtalı ekmek..4 zeytin ve domates salatalık

ögle yok

aksam bol salata ve balık 2 dilim ekmek ...1 bagrdk cola diyet

haa 1 küçük dilim kakolu ekmek diyeyim :)))

20 dk step shape ve tugbisimle 59 görüstüm bukadarrr:)))

cedric

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
781
3
bende dunku yedıklerımı yazayım
sabah 1 dl tambugday ekmegı peynıs zeytın domates ara meyveli lıght yogurt
ogle haslanmıs brokolı salata ara 1 elma
aksam karalahana corbası ara 2mandalina
45 dk bandta 1 saat dısarda yuruyus 45 dk nıvea body cd sıhihoyyyt

*Ravza*

Guru
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
27
4
ay benide heveslendirdiniz :) bugün tekrar başlayayım dedim... sabah bir simit aldım , yarısını kahvaltı olarak yedim , diğer yarısını akşam yemeği olarak mı yesem diye düşünüyorum, öğlen zaten ekmek yemem ve iş yerinde yediğimiz için saat 12'de yiyoruz, eve gidene kadar acıkırım , o yüzden 3-4 gibi simitin diğer yarısını akşamda yoğurt fln yersem olur herhalde... birazda mekik ve step, e hadi hayırlısı bakalım

OiRPATA

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
1.521
16
bende dunku yedıklerımı yazayım
sabah 1 dl tambugday ekmegı peynıs zeytın domates ara meyveli lıght yogurt
ogle haslanmıs brokolı salata ara 1 elma
aksam karalahana corbası ara 2mandalina
45 dk bandta 1 saat dısarda yuruyus 45 dk nıvea body cd sıhihoyyyt
gökçe masallahhh :)) 2 gitmistir senden kesin..hergün yapıyosan böle...

cedric

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
781
3
canım bu ucuncu haftam hep bu duzende gıdıyorum sporumuda hergun boyle yapıyorum ılk hafta 4.5 ıkıncı haftada 2.6 kılo verdım.117.7 ıdım bu cuma 110.6 ıdım yanı ıkı haftada 7.1 verdım.ama cumadan berı 3 gun cok yedım.bıde regl oldum.bu hafta veremem dıye dusunuyorum ama yınede cuma bellı olur oyle ısde

aSkiTo

█ █ █ ipek böcügüm █ &#96
Pro Üye
14 Kasım 2007
14.289
23
dün sadece bir kase un corbasi ve bir tanecik köfte yedim.

bugün 1 bucuk dilim yumurtali ekmek yedim kahvaltida.. daha bise yemem heralde..
mucukladim ..
aramiza katilanlar hosgeldiniz.
yine yogunum .. uctum kactimm cevabi oldu neise.. daha SIK girmeye calisicamm

claire

Kızlarım canlarım benim
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
560
1
Bana yer var mı????
Kocaman totomlo yanınızdayım bende taaaam 93 kiloyum ayrıca da bebiş isteyenlerdenim.

Yukarı Alt