90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

syns

124 ...guncel 116.5
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
3.884
8.322
Iyi geceler cok uykum vardi ama kacti mutfaga ucan hamam bocegi girmia tiksindim buzdolabinin altina kacti offf offf uyuyamiyorum napicamida bilemedim sahur vakti gelsede eaime hallettirsem bu semte gecen yaz tasindik balkonda bir iki gormuatum ama mutfakta kocaman simdi ya offff ilk kez bugun balko u acyik oturduk girmisz😭😭😭😭😭

HasibeG

Bu sefer olacak inşallah :-)
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
5.640
21.713
Gunaydin kizlar :KK68:

Iftarda davetteydik
Tarhana corbasi etli nohut ve ortaya garniturler hazirlamis onlardan 2 kucuk biber dolma 1 yk bamya 2 yk dereotlu havuc yogurtlamasi
Tatlida yedim :KK22: adinin ne oldugunu bilmiyorum serbetli kurabiye gibi bir seydi kucuk bir parca yedim

Eve gelince sade nescafe ictim. Son yudumlarimi nasil ictim haturlamiyorum dogruca yataga gittim sonra. 2 gundur sahurdan sonra yatiyordum erken yatinca iyi oldu dinlendim biraz.

Sahurdada 5 yk musli ve sut yedim

syns

124 ...guncel 116.5
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
3.884
8.322
Gunaydin kizlar :KK68:

Iftarda davetteydik
Tarhana corbasi etli nohut ve ortaya garniturler hazirlamis onlardan 2 kucuk biber dolma 1 yk bamya 2 yk dereotlu havuc yogurtlamasi
Tatlida yedim :KK22: adinin ne oldugunu bilmiyorum serbetli kurabiye gibi bir seydi kucuk bir parca yedim

Eve gelince sade nescafe ictim. Son yudumlarimi nasil ictim haturlamiyorum dogruca yataga gittim sonra. 2 gundur sahurdan sonra yatiyordum erken yatinca iyi oldu dinlendim biraz.

Sahurdada 5 yk musli ve sut yedim
Gunaydin
Iyi az yemissin brn dikkat ediyim diyorum diyorum yiyorum ramazan da surekli eksi gorunce rahat rahat yiyordum simdi adet donemi mola verdim hemen almisim 114 u gormusken simdi 115.8 ciktim

HasibeG

Bu sefer olacak inşallah :-)
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
25 Ocak 2014
5.640
21.713
Gunaydin
Iyi az yemissin brn dikkat ediyim diyorum diyorum yiyorum ramazan da surekli eksi gorunce rahat rahat yiyordum simdi adet donemi mola verdim hemen almisim 114 u gormusken simdi 115.8 ciktim
Az yemedimki 1 tabak nohut yedim bir de eminenin yarim biraktigi yarim tabak nohutu yedim :KK43:

maralgozlu

Güncel : 86.0 &&& son hdf 75 :)
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2012
948
4.238
Bu hafta iyiydim iftarda misafirim vardı cok fazla yedim.iki gün dikkat edersem eksi görebilirim diye umut ediyorum.

Sahur menemen 2d ekmek 1 zeytin cok az peynir
İftar 1kase corba. bikac sarma 2minik dolma 1servis kaşığı güveç biraz gözleme ve kabakli havuzlu yogutlrtlu meze cok az cigkofte çayla da 1.5 d gelin tatlısı yarm kadar muz kızından kalan yarına telafi edecem

Şimdi sahud biraz gözleme 1dolma 1Sarma bi servis kaşığı güveç ve 2d ekmek yoğurt

Ramaznda beri kontrolluydum bugün fena oldu gercekten.ama fırsat buldukça kısa mesafeleri de olsa yürüyorum cok hateketliyim.son iki günü karbonhidratsz geçirecekm.
biraz fazla olmuş sanki ama her gün birbirini tutmuyor normal

eboe

başlangıç:109 güncel:95 hedef:65
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2014
4.848
29.060
Ay bi gelemedim bi yazamadım ya... Artı değilim eksi de değilim. sabitim yani :) ramazan umduğum gibi olmadı. kızımın da yine gazı var anlamadım niye. uykusuz yorgun işe geliyorum, okul da yoruyo, eve git yemek yap, yedir, doyur, yıka, uyut, çamaşır bulaşık... artık yaz gelsin istiyorum:işsiz:

Yukarı Alt