90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

maralgozlu

Güncel : 91 &&& son hdf 70 :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.863
Bu hafta iyiydim iftarda misafirim vardı cok fazla yedim.iki gün dikkat edersem eksi görebilirim diye umut ediyorum.

Sahur menemen 2d ekmek 1 zeytin cok az peynir
İftar 1kase corba. bikac sarma 2minik dolma 1servis kaşığı güveç biraz gözleme ve kabakli havuzlu yogutlrtlu meze cok az cigkofte çayla da 1.5 d gelin tatlısı yarm kadar muz kızından kalan yarına telafi edecem

Şimdi sahud biraz gözleme 1dolma 1Sarma bi servis kaşığı güveç ve 2d ekmek yoğurt

Ramaznda beri kontrolluydum bugün fena oldu gercekten.ama fırsat buldukça kısa mesafeleri de olsa yürüyorum cok hateketliyim.son iki günü karbonhidratsz geçirecekm.
biraz fazla olmuş sanki ama her gün birbirini tutmuyor normal

eboe

başlangıç:109 güncel:99.2 hedef:70
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
27.353
Ay bi gelemedim bi yazamadım ya... Artı değilim eksi de değilim. sabitim yani :) ramazan umduğum gibi olmadı. kızımın da yine gazı var anlamadım niye. uykusuz yorgun işe geliyorum, okul da yoruyo, eve git yemek yap, yedir, doyur, yıka, uyut, çamaşır bulaşık... artık yaz gelsin istiyorum:işsiz:

eboe

başlangıç:109 güncel:99.2 hedef:70
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
27.353
Dün parkta düşmüş dudağı patlamış kızımın, ilk defa bu kadar kan görünce çok korkmuş, bütün gün bir lokma birşey koymadı ağzına acımış acımış diye.. akşam da iftar yemeğine davetliyiz, inşallah mızmızlığını sürdürmez..

aijoo

13.03 Başlangıç:101.8-05.06 hedef:85-GÜNCEL:91.9
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22.721
günaydınlar
iftar 1 kase yogurt çorbası, salata bir kase kara lahana yemegi
sahur 1 rendelenmiş havuç üzerine yoğurt 1 yumurta 1 soda
1 litreden fazla su içmişimdir
bu ramazan canım tatlı hiç istemiyor ve kendime çok şaşırıyorum:KK36:
Ah ne guzel. Keşke benim canımda istemese. Aklimdan neler neler geciyor bir bilsen :/

aijoo

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22.721
Dün parkta düşmüş dudağı patlamış kızımın, ilk defa bu kadar kan görünce çok korkmuş, bütün gün bir lokma birşey koymadı ağzına acımış acımış diye.. akşam da iftar yemeğine davetliyiz, inşallah mızmızlığını sürdürmez..
Geçmis olsun canim. Yedikce iliscek cani aciyacak gibi geliyodur. Yavrum kiyamam.bizimkide hep dustugu icin hep tetikteyiz. Bir yara geciyo bska yara oluyo

aijoo

Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22.721
Birde gaz bizde yediklerinden cok üşütmeden kaynakli oluyor. Kulotlu corap giydiriyorum corap cikaramasin diye. Artik ev ayakkabisi, panduf falan tutmuyor ayaklarinda. Mecbur gaz damlasi vermeye basladim ara ara. Giris kattayim, altimizda otopark yerler buz gibi yazin bile

HasibeG

Bu sefer olacak inşallah :-)
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
18.283
günaydınlar
iftar 1 kase yogurt çorbası, salata bir kase kara lahana yemegi
sahur 1 rendelenmiş havuç üzerine yoğurt 1 yumurta 1 soda
1 litreden fazla su içmişimdir
bu ramazan canım tatlı hiç istemiyor ve kendime çok şaşırıyorum:KK36:
Ne kadar guzel iste

Bonus

Bir Gün Siyah Renge Sor......🎧 🖤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
141.631
Heyirli günler 😍

İki gündür bir miktar pide yiyorum inş tırmalanmam.

Elma limon tarçınla su yaptım duruyo öyle iftardan sonra içicem yoksa hiç içemiyorum.

Bu akşam ne yapıyonuz iftara?

Evdeki ekmekleri değerlendiricim ben kendimede ya kabak ya menemen yerim diyorum allah saptırmasın beni o saatte ekmek kokusuyla :dua:

Kendine gel bonus sen istiyor yeni ferace o zaman yiyecek kabak :KK62:

Zaten dün anayın evinde pide yedin.

Bonus

Bir Gün Siyah Renge Sor......🎧 🖤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
141.631
Tartıldım şimdi dün -300 deydim şu an sabitim cumaya göre. Neden?

Çünkü dün annemdeydim barbunya yedim demek hala içimde barbunya.

Allahım nolur barbunyayı içimden al.

Aşk ile hep bir ağızdan Aminnnn

Yukarı Alt