90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

YENA

Her günüm mis gibi dünya kokan bir kavun dilimi
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Mart 2009
30.815
91.801
İnsallah çabuk cikarsiniz canim ya valla biz yaşadığımız için çok iyi anlıyorum seni.
Yusra iki gündür cok huysuz. Onceki gece uyur uyaniklik arasinda kalkti kolumu isirdi geri uyudu. Gunduzde hep inatlik yapti wc gitmek istemedi. Gunduz uykusunda 3 kez hep agladi geri uyuttum. Psikolojisi etkilendi belkide diye parka falan goturdum dün gezdirdim. Bu gece uyudu sabah 6da kalkti wc goturdum, bebe bisküvisi yedirdim yeni daldi. Ama hep ruya goruyor
Largopen antibiyotik kullaniyoruz o yapar mi halusinasyon falan? Delodayda veriyodum onu kestim agir mi geliyo acaba dedim
Ahahah cadıya bak. Isırıp tekrar uyumasına ne demeli 😀

ISILDURU

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
9.044
42.704
Canim inanilmaz asure istiyodu. Sukurler olsun bugün yaptim. Kac yıldır niyetlenip yapamiyordum. Şimdi bir yasin okuyup dagiticam. Sadaka yerine gecsin inşallah musibetlerden kurtulalim
Allah kabul etsin sen hamilesin canım bolca ye, benim eşimde yapalimmi dedi yok dedim ben çok yiyorum zaten olmuşum bin kilo :rolleyes:

YENA

Her günüm mis gibi dünya kokan bir kavun dilimi
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Mart 2009
30.815
91.801
Canim inanilmaz asure istiyodu. Sukurler olsun bugün yaptim. Kac yıldır niyetlenip yapamiyordum. Şimdi bir yasin okuyup dagiticam. Sadaka yerine gecsin inşallah musibetlerden kurtulalim
Allah kabul etsin..
Bu sene yapmayı düşünmüyorum ama aşırı severim..
Biri yapıp getirse diye dort gozle bekliyorum 😁

Yukarı Alt