90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

YENA

Her günüm mis gibi dünya kokan bir kavun dilimi
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Mart 2009
30.564
90.664
Yok hiç abartmıyorum canım ya çevreme bakıyorum arkadaşlarım 50 kilo benimle yaşıt nasıl oluyorda böyle fitler çok sinir bozucu, bugün havuza girelim dediler içimden gelmedi valla en son 86.7 gördüm birkaç gündür kendimi sıfır kaçamak yapmaya zorluyorum ama bu akşam aklım gene yemekte tatlida direncim çabuk kiriliyor 83 gördüm dün tabi regl siskinligim vardı o indi ödem falan ama neticede şişkoyum kiyafetlerimde olmuyor onada moralim bozuluyor işte böyle ne çok yazdım
Sana Karatay çok iyi geliyor ..
O na başla gider hemen
En son 74 gormustun dimi

Zaten izine cikacam cnm
Donunce mutlaka işe sandwich türü bisey goturecem
Kesinlikle ye .. tamamen aç kalmak gerçekten iyi değil..

Son düzenleme:

aijoo

kum saatinin en güzel zamanısın bebeğim
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
11.835
29.489
Gunaydin.
HasibeG HasibeG emine nasil oldu canim? Kizlara kayinvaliden mi bakiyor eşin mi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-03-2020

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 169 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık dik duruyor ve çenesi göğsünde dinleniyormuş gibi durmayı bıraktı. Bu sıralar yani 2. trimesterda kendinizi daha rahat hissediyor olmalısınız. Şanslıysanız sabah bulantıları geçmişte kalmış ve enerji saviyeniz yükselmiştir. Anneler normal kıyafetlerine sığamadıkları için kendilerini kötü hissedebilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Irregularverbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
882
1.804
Günaydin ,sağliķli güzel günler kızlar🙏🌞
Dünki menüm;
Sabah; 1 katı yumurta,1 etimek,maydanoz,roka,beyaz peynir çay
Ara; yarim avuc leblebi ,türk kahvesi
Öglen; 2 minnak kabak cicegi dolmasi ,az taze fasulye,2 brokoli
Ara; 3 tatli kasigi sade dondurma
Aksam; izgara tavuk,5 küp patates ( kavrulmustu)
Gece ; 1 kase yogurt
Su; 2 litreye yakindi.Spor; 10 bin adimin üzerinde .

Irregularverbs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
882
1.804
Bugün iki buçuk gün olacak yemek düzenine girdigim dün aksama kadar koşturdum halletmem gereken resmi işlemler vardı ama bozmadım diyeti ac gezdim bugün de halsiz keyifsiz gibiyim ve inanılmaz bi tatlı yeme isteğim var yememem lazım diye kendi kendime soyleniyorum
Muzu dilimle ,sonra da kucuk bir posetin icine kakao koy bi miktar .muzlari icine at ve güzelce karistir posetin icinde.enfes bir tatli oluyor .hem de kalorisi sadece muza ait.muzun büyükse yarim muzdan yap.Bir de tarcinli soguk süt de tatli istegimi alabiliyor .

Yukarı Alt