A Grubu KPSS

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaslar ben aöf okul öncesı ogrt 3.sınıf ogrencısıyım,bu sene kpss ye gırebılırmıyım ogretmenlık kadroları ıcın cunku 2 sene gecerlı oluyor yaa puanlar bılgısı olanlar yardımcı olabılır mı lutfen

masal perisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım bu sene derken ne demek istedin..eylül ayındaki kpss sınavı ortaöğretim ve önlisans mezunalrı için lisans mezunları kpss sınavı geçtiğimiz aylarda yapıldı zaten.

4.sınıfta olupta mezun olabilecekdurumda olanlar yada mezun olanlar girebilir.3 sınıfta giremezsin.

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben bu senenın sonunda yapılacak olan temmuzda yapılacak olan sınavı kastetmıstım yanı lısans mezunlarının gırecegı kpss yı kasttetım,yanı ben ogretmenlık ıcın bu sene sonunda gırebılır mıyım ?

esra_ertugrul

esra
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende 2010 da kpss a grubundan sınava girmeyi düşünüyorum a.ö işletme 3.sınıf öğrencisiyim benim durumumda olan varmı acaba........

esra_ertugrul

esra
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlarrrr kpss a grubu sınavında hangi dersler var ve ders konuları hersene değişiyormu???

Ocean

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
1.519
kızlarrrr kpss a grubu sınavında hangi dersler var ve ders konuları hersene değişiyormu???
canım ilk oturum genel yetenek genel kültür..(cumartesi günü oluyor)
Derslere gelince Türkçe,Matematik, Tarih, Coğrafya,Anayasa ve güncel bilgiler..
Sen işletme okuduğun için İŞLETME alan sorularına cevap vereceksin..
bu da 2. oturum oluyor ve Pazar günü oluyor.
ordaki konular da İşletme alanında çıkar sanırım..

destina82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yok aslında okuduğun bölümle alakalı değil o hangi uzmanlığı istiyorsan onunla alakalı çünkü her bakalnlığın istediği ders ayrı
çrneğin işletme mezunu kişi maliye uzmanlığı istiyorsa iktisat maliye muhasebe hukuk gerekir
yok içişleri bakanlığı istiyorsa hukuk kamuyönetimi...
şeklinde değişir.bu yüzden a grubuna çalışmak isteyeyn kendine mutlaka hedef belirlemeli.
tabi gy gk herseferinde yapacaksın ve hatrı sayılır bir ingilizcen olmalı

esra_ertugrul

esra
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:çok üzgünüm:ingilizcemii bak baştan kaybettim desene kpss a :a015:bye bye yapmak zorunda kalırım ozaman hem kpss a çok kapsamlı galiba böyle bir çalışma proğramına uyamayabilirim galiba çünkü önce a.ö işletme derslerini vermem lazım bu arada evlenebilirim ve çok proğramlı çalışamayabilirim :çok üzgünüm:kpss b yemi:uhm:girsem acaba

Yukarı Alt