abim eşinden boşanmak istiyor :(

eylulece

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba arkadaşlar,
Abim çocukları çok seviyor ve evleneli 4 yıl oldu.malesef ki çocukları olmuyor. Tüp bebek tedavasi yaptılar.abim canlı sperm için ameliyat oldu.dört tüp sperm aldılar ve dört uygulma yapıldı.Malesef sonuç vermedi.yılmadılar abim hastane ve doktor değiştirdi.Araştırdı ve en iyisine gitti.Tekrar ameliyat oldu ama, bu sefer doktoru
- Canlı sperm yok, çocuğun olamaz, demişti
Pskolojisi tamamen bozuldu,yemiyor içmiyor,çok az konuşuyor :KK43:
Eşine, senin anne olmanı engelliyorum,bunu senin elinden almaya hakkım yok,ayrılalım demiş
eşi,hayır tıp çok ilerledi,Allahtan ümit kesilmez desede,abim bütün ümidini yitirmiş ve ayrılmak istiyor
çok üzgünüm arkadaşlar
bu konuya ilgili bilginiz varsa lütfen paylaşın,teşekkürler...benneyaptımki

E

EU1

Ziyaretçi
biz de eşimle aynı durumdayız sperm donasyonu bile denedik ona bile razı oldum yine de olmadı

çiçek64

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım allah yardımcınız olsun ama yani eğer benim başıma böyle birşey gelseydi ayrılmazdım ben eşimden kesinlikle en son çare bebek evlat edinirdim herhalde.

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Pro Üye
Emoji Skoru
4
Allahtan ümidi kesmesin ya
evlat edinirsiniz dayımlar evlat edindi ne kadarda mutlular
yengem kendi doğurmuş gibi baktı büyüttü
biz ozaman küçüktük..kuzenim büyüyünce evlatlık olduğunu anlamasın diye 1 sene şehirden uzaklaştılar evlat alıp geldiler minnarcık bebek şimi 13 yasında

VENUS_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Bu durumda abinizin mutlaka psikolojik yardım alması gerekir diye düşünüyorum...

Yengenizin de çok dikkatli davranması gerekir.. Kimbilir belki farkında olmadan abinizin üzerinde baskı yaratan konuşmalar yapıyor olabilir...

Evlat edinmeyi de düşünebilirler...

ANASTASYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
evet tıp çok ilerledi yalnız bence doktor abinize çok olumsuz yaklaşmış hiç canlı ve hareketli spermi olmayan erkeklerde TESE denen yöntemle sperm bulunup tüp bebek yapılabiliyor hem ayrılmak da neymiş olur mu hiç öyle şey..abinin kendini suçlu hissetmesi normal kesinlikle ve kesinlikle psikolojik destek alması gerekiyor hiç olmadı evlat edinirler o kadar çok anasız babasız bakıma muhtaç bebişler var ki gerçi bu da çok zor bi karar önce tedavi hem bedenen hem psikolojik...benim halamın da 7 sene çocuğu olmadı ama şimdi 21 ve 15 yaşlarında iki kızı var Allahtan ümidi kesmemek lazım eğer O isterse öyle bir olur kiii...ne mucizeler görüyoruz imkağansız denen bir şey olmadığını da unutmamak lazım...

E

EU1

Ziyaretçi
evlatlık alırsınız demek kolay benim kardeşimi biz çok küçükken evlatlık olrak verilmiş şimdi görüşüyoruz ama olmuyor diğer kardeşler gibi değil oda biz de bu travmayı atlatamıyoruz

Yukarı Alt