Ablalarım lütfen bi akıl verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nsrnakyl

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
320
865
31
İnsan sevdiği için herşeye katlanır da ben okurken yoruldum ya yaşarken Allah yardımcın olsun. Ayrıca ayrilsan bile görücü olayını unut şimdilik kpssye odaklan derim

Carpediemssss

Sabır acıdır,meyvesi tatlıdır...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
1.664
1.082
Annene sor canim annen yaşamış görmüş tecrübeli bir kadındır senin borç içinde evlenmeni istemezler diye düşünüyorum duygusal davranma.. istihare ye yat baskı çok olur anlıyorum seni.evlendikten sonra insanın gözü açılır normalde senin öncesinde açılmış yaş ile alakalı sanırım ki bu çok güzel bişey evlendikten sonra aşk meşk yalan oluyor araya maddi sıkıntı girince .huzur da kalmıyor evde ki bu zananda.lakin başkasını tercih etsen bile çok iyi düşün ailenin düşüncesini al olur da sonradan bı sıkıntı olursa destek olurlar sana.duygusal davranıp katlan diyemeyeceğim ailesi nin durumu ne yazık ki yok ve aile yapilariniz uyuşmuyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-02-2021

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 79 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu sizi görmek, sizi duymak, size özgü kokuyu tanımak ve sütünüzü tatmak için hazırlanıyor. Bebeğinizin doğumu artık çok uzak değil. Bebeğinizin derisinin, cildinin her santimetre karesinde yaklaşık 110 ter bezi, 15 yağ bezi ve 3300 ısıya duyarlı hücre bulunur. Annelerde bugünlerde tekrar sık idrara çıkma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

_Sitare_

Sakın korkma, hayat bizi deniyor ...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
11.455
15.238
Kk yine kızı yerden yere vurmuş. Kimse kusura bakmasın ama ben realistimdir. İş bulunacak borca girilecek ev düzülüp evlenilecek aile hiç bir şeye karışıp beş kuruş harcamayacak. Oldu canım..

O zaman niye evleniyoruz ki dert çekmeye mi ? İnsanın rahatını bozup sıkıntı çekmek için evlenmesi için deli olması lazım. Size daha iyı
bir hayat standardı sağlamıyorsa evlenmeyin çinkü yürümüyor görüyoruz örneklerini. Ha zorluk her evlilikte olur ama daha başlarken böyleyse zor yani..

Yok kapan yok haremlik selamlık yok düğününü kendin yap borca gir bu ne yaw... Hiç evlenme otur evinde daha iyi.

Konu sahibi net ol. Eğer erkek arkadaşınla olmuyorsa uyuşamıyorsan ayrıl. Görücü kısmını sonra düşünürsün
+1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.