Ablamın nişanlısı ablamı evli bir kadınla aldatmış, 3 yıl boyunca hem de...

prenses006

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Ekim 2008
5.744
1.925
şanslısınız evlenmeden öğrenmişsiniz diye yorumlar var ama arkadaşlar nikahı yapılmış ablanın.yani resmen evliymiş bu odunla. sadece düğün yapılmamış heralde anladığım kadarıyla.Allahından bulur onlar hiç merak etmeyin eden buluyor buna ben kesinlikle yaşayıp inandım.hiç başınıza ekstradan dertler açmayın bence. önce bu başınızdaki sorunu halledin ablanızı sakinleştirmeye çalışın,hayatını yoluna koymasına yardımcı olun o herşeyden daha önemli bence.kadını kocasını vs hiç başınıza sardırmayın.nasılsa Allah verir cezalarını

burhaninaysesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
1.199
1
şanslısınız evlenmeden öğrenmişsiniz diye yorumlar var ama arkadaşlar nikahı yapılmış ablanın.yani resmen evliymiş bu odunla. sadece düğün yapılmamış heralde anladığım kadarıyla.Allahından bulur onlar hiç merak etmeyin eden buluyor buna ben kesinlikle yaşayıp inandım.hiç başınıza ekstradan dertler açmayın bence. önce bu başınızdaki sorunu halledin ablanızı sakinleştirmeye çalışın,hayatını yoluna koymasına yardımcı olun o herşeyden daha önemli bence.kadını kocasını vs hiç başınıza sardırmayın.nasılsa Allah verir cezalarını
evet yeni gördüm ne kadar igrenc insanlar var ya sadece aciyorummm onlara ALLAH muhakkak ama muhakkak cezasini verecektir hic bir kötülük karsiliksiz kalmaz

MakeUp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
5.049
8
tesekkurler canlarım allah esırgedı oyle yada boyle hıc ogrenmeyedebılırdı bu daha acı olurdu bence

evet yeni gördüm ne kadar igrenc insanlar var ya sadece aciyorummm onlara ALLAH muhakkak ama muhakkak cezasini verecektir hic bir kötülük karsiliksiz kalmaz

evet cekıc doner sap doner gelır sana gerı doner allahlarından bulsun zaten bu kadar ıkısıde kocalarına nısanlılarına yalan soyleyıp boyle carpık bı duruma gırıyosalar zaten karekterlerı ve bu mıgdesızlıklerı onlara verılmıs en buyuk cezadır nedım kocasıda kendı ogrensın ben napım onun gozunudemı ben acım :KK9:

irmako77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
1.181
5
Hayat denilen şey o kadar geniş seçenekli bir şeydir ki başınıza her şey gelebilir.Bunların bin katını ben yaşadım. 30 seneye bir roman sığdırdım.Öğrendiğim şudur: Düştüysen kalkmayı bileceksin.Bocalayabilirsin tökezleyebilirsin ama sonunda ayağa kalkarsın ve düştüğün yeri geride bırakıp yola devam edersin. Hayat bundan ibarettir.Ablanız da şüphesiz acı çekecek. İsyanına acısına yapılacak bir şey yok. Bu yüzden buna hayat diyorlar.bence o kadını da kendi haline bırakın ablanız da siz de onunla muhattap olmayın. seviyesine inmeyin. Allah bilir nereden ne bela bulur başına. Ablanızla yeni sosyal ortamlara girin. Kurslara katılın.Farklı arkadaşlar edinmesi için teşvik edin. Bir gruba girince mutlak tanışacağı yeni insanlar da olacaktır.Hayatta dürüst ve iyi kalpli insanlarla karşılaşmak için dua edin ve gözünüzü açık tutun.İyi aile terbiyesi almış kimse ablanızın nişanlısı gibi davranmaz.Şu an acı çekebilir ama ucuz kurtulmuş.Evlendikten sonra aldatıldığını anlasa çok daha acı olurdu.
Katılıyorum. İyiki evlenmeden öğrenmiş adamın karakterini:KK25:

exporter

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2009
5.450
1
Beni yanlış anlmayın ama ben bu önceden nikah işine çok karşıyım hatta imam nikağına bile. Nişan demek zaten insanların birbirini tanıması demek bide bu arada nikah yapmak herşeyi adamın eline vermek. Çevremdede var böle örnekler ve maalesef hiç biri gerçek düğünle sonlanmadı.
Hiç bir şeyin garantisi yok hele senelerce süren evlilikler bile 1 günde bitebiliyorsa.

SaHmErAn

Yusuf alim
Pro Üye
3 Haziran 2010
12.342
5
Allahım hayırlı insanlarla karşılaştır.
Make ablanın durumu çok zor gerçekten inş hemen atlatır. böyle durumda evlilik iptali olurmu ki
evliliği iptal edilse süper olur. birde o kadının kocasıda bilsin herşeyi

niltt

N & G... 24.05.09
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
6.876
78
ben olsam toplarım arkadaşlarımı dövdürtürüm
yemin ediyorum benim ya da ablamın başına bu tarz bişey gelsin
bi görüp duyayım(allah korusun da)
hadım edene kadar dövdürtürüm
eşime bile söyledim..sakın bi yanlışını görmeyeyim dedim,gerisini sen düşün.. :)
şiddet yanlısı değilim ama bu durum çok farklı
sen kimsin yaa,karşındakini aptal sanıp ta kendini zeki sanarak hareket ediyorsun..
merak etme canım allah belasını verir onun...
ablanız çok şanslıymış ki kurtulmuş ondan

Yukarı Alt