Ablamın nişanlısı ablamı evli bir kadınla aldatmış, 3 yıl boyunca hem de...

sinemha

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
5.350
5.730
kızlar kadına tamam sınır olduk da bı de adam var onada ders vermelı Allahından bulsun emı pıslık

irmako77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
1.181
5
Beni yanlış anlmayın ama ben bu önceden nikah işine çok karşıyım hatta imam nikağına bile. Nişan demek zaten insanların birbirini tanıması demek bide bu arada nikah yapmak herşeyi adamın eline vermek. Çevremdede var böle örnekler ve maalesef hiç biri gerçek düğünle sonlanmadı.
Hiç bir şeyin garantisi yok hele senelerce süren evlilikler bile 1 günde bitebiliyorsa.
katılıyorum.......

BinbirRenk

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
3.984
946
Kurtulduğuna şükretsin.
Evlenip çoluk çocuğu bile olsa aynı durumları yaşayacaktı.
Hiç intikama filan değmez.
Bağlantınızı kesin gitsin.

cicimmmm

havada aşk kokusu var:):)
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
286
3
yok canım tanısalı 1 yıl oldu 6 aydırda nıkahlılar dıger kadınla 3 yıldır bırlıkte gerızekalı adam ve o kızla hem nısanlılıgında hemnde evlılıgınde devam etmıs tum bunlar yanı bız yenısyız onlar eskı :KK1:
diğer bayanın midesi ne kadar genişmiş öyle intikam soğuk içilen şerbettir ama bırakın cezalarını Allah versin.

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Pro Üye
28 Ekim 2008
7.086
132

Allah ablanıza dayanma gücü versin ve içinibiran önce soğutsun inşallah..

öbür kadına gelince: ben sizin yerinizde olsam bütün o mailleri, msn kayıtlarının birer çıktısını alıp dosyalayıp kadının kocasına yollardım. yazık zavallı adam şimdi bu şıllık hamile diye onu kutsal bir yere koymuştur kafasında. nasıl bir rezilliğe bulaştığınıbilmeye hakkı var adamın..:KK68:

scheker

herseyin hayirlisi...
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
3.211
144
adam nasil anlamamis 3 sene karisinin aldattigini kendinisinin
hayret valla

Yukarı Alt