Acetto klinik - Dr. Mustafa ACET

Mavikelebek0134

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
2.831
5.093
Hocamızın yeni yerinde sevinenlerin çok olması dileğiyle yeni bir topik açalım dedim. Rabbim tüm isteyenleri en kısa zamanda sevindirsin, muradlarına nail eylesin inşaAllah.
Mustafa hocanın rahim anomalili histeroskopi hastasıyım. kendisinden önce 4 başarısız ameliyat geçirdim. Hocam tek seferde sorunu halletti. Üstelik ağlamadan acısız bir şekilde uyandım anesteziden. Acettonun açılışını merakla umutla bekleyenlerdenim. Randevumu aldım inşaAllah güzel haberlerle çıkıcam. Iletisim bilgileri paylaşılmış. Koordinatörü Saadet hanım yardımcı oluyor. Duyurulur.

ankr_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
293
188
Ben Mustafa Bey Medipol Hastanesi nde çalışırken histeroskopi olmuştum 19 Ağustos ta. Ama hala hamile kalamadım. Güzel haberler almak istiyorum bakalım. Kısmet...

Mavikelebek0134

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
2.831
5.093
Ben Mustafa Bey Medipol Hastanesi nde çalışırken histeroskopi olmuştum 19 Ağustos ta. Ama hala hamile kalamadım. Güzel haberler almak istiyorum bakalım. Kısmet...
Rabbim tez zamanda sevindirir inşaAllah.
Benimki de 5 ekim di, bu perşembe günü kontrole gidicem. herşey yolunda giderse ovulasyon testlerinden almayı düşünüyorum. Rabbim tüm isteyenleri sevindirsin.

hatice35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
54
40
Mustafa hocamda Inşallah hepimiz hayallerimize kavuşuruz bende eski hastasıyım histeroskopi sonrası beklemedeydim olmadı ilk tüp bebek deneyimim olucak kendisinde randevumu aldım hayırlısı olsun

ankr_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
293
188
Rabbim tez zamanda sevindirir inşaAllah.
Benimki de 5 ekim di, bu perşembe günü kontrole gidicem. herşey yolunda giderse ovulasyon testlerinden almayı düşünüyorum. Rabbim tüm isteyenleri sevindirsin.
Amin canım. Ben kontrole gittim ufak bir düzeltme gerekebilir dedi uyutmadan ofis ortamında yapacaktı işlemi. Ama henüz rahim tam iyileşmemiş olabilir Kasım ayında da görmek istiyorum demişti öyle kaldı. Şimdi gitmem gerekir mi işlem çok mu mecburi bilemiyorum. Çünkü rahime 10 üzerinden 9 vermişti

ankr_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
293
188
Mustafa hocamda Inşallah hepimiz hayallerimize kavuşuruz bende eski hastasıyım histeroskopi sonrası beklemedeydim olmadı ilk tüp bebek deneyimim olucak kendisinde randevumu aldım hayırlısı olsun
İnşallah kavuşuruz... Histeroskopi sonrası ne kadar beklediniz? Benim 3. ayım bu ay. Sizde normal yollarla olur bir problem görünmüyor dedi ama olmadı. Ne kadar beklemem gerekiyor bilemiyorum...

Mavikelebek0134

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
2.831
5.093
Amin canım. Ben kontrole gittim ufak bir düzeltme gerekebilir dedi uyutmadan ofis ortamında yapacaktı işlemi. Ama henüz rahim tam iyileşmemiş olabilir Kasım ayında da görmek istiyorum demişti öyle kaldı. Şimdi gitmem gerekir mi işlem çok mu mecburi bilemiyorum. Çünkü rahime 10 üzerinden 9 vermişti
Rahminin tam iyileşmedigini nasıl söyledi. septum mu vardı sende de canım.
ya benim ameliyat sonrası 41. günüm bugün ama halaa leke geliyor. Ameliyattan 2 hafta sonra adet (6 gün sürer hep) oldum ilaçlar bitince yine oldum ve 10 gün oldu halaa bitmedi. 2 gün sonra randevum var, bana da mı aynı şeyi söyler acaba. Çamur gibi leke geliyor

ankr_25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2016
293
188
Rahminin tam iyileşmedigini nasıl söyledi. septum mu vardı sende de canım.
ya benim ameliyat sonrası 41. günüm bugün ama halaa leke geliyor. Ameliyattan 2 hafta sonra adet (6 gün sürer hep) oldum ilaçlar bitince yine oldum ve 10 gün oldu halaa bitmedi. 2 gün sonra randevum var, bana da mı aynı şeyi söyler acaba. Çamur gibi leke geliyor
Ameliyattan 40 gün sonra gittim kontrole herşey tamam ufak bir düzeltme gerekebilir dedi ama rahimdeki yaranın iyileşmemesi kaynaklı da olabilir biraz daha zaman verelim iyileşirse müdahaleye gerek kalmaz Kasım da gel bakalım dedi henüz randevu almadım. Bende rahim genişletildi darmış. Ama kanamanın iyi bir şey olduğunu söyledi iyice temizlensin rahim demişti. Çünkü bende de 2 kere adet görme durumu oldu. İçini ferah tut bence :)

Mavikelebek0134

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
2.831
5.093
Ameliyattan 40 gün sonra gittim kontrole herşey tamam ufak bir düzeltme gerekebilir dedi ama rahimdeki yaranın iyileşmemesi kaynaklı da olabilir biraz daha zaman verelim iyileşirse müdahaleye gerek kalmaz Kasım da gel bakalım dedi henüz randevu almadım. Bende rahim genişletildi darmış. Ama kanamanın iyi bir şey olduğunu söyledi iyice temizlensin rahim demişti. Çünkü bende de 2 kere adet görme durumu oldu. İçini ferah tut bence :)[/QUOTE?

Çok sağol.
Boşyere gitmeyeyim diye kliniği aradım şimdi. hem onların vaktini almayayım başkası faydalansın diye.
Bu şekilde de muayene edebilir dedi saadet hanım. Bu arada ofis histereskopisi için kullanacağı alet 3 hafta sonra gelecekmiş. İnşaAllah gerek kalmaz.

Yukarı Alt