Açıcı ile açılan yıpranmış saçlara çözüm

ankesenamun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
76
arkadaşlar ben saçlarımı 1buçuk yıl evvel açtırdım.siyahtan dönmek için mecburen ve 1buçuk senedir hala bekliyorum düzelsin diye.kısa kestrimek istemiyorum azar azar ucundna kestiriyorum ama hala kapkatı kazık gibi saçlarım var üzerine de kendim düzenli olarak boyadım saçımı evde beyazım çoktu çünkü.hiç boya vurmasam düzelecekti belki ama işte çok kötü duruyo beyaz kahve bal rengi karışık oluncada.
saç kremleri kil maskeleri zeytinyağı badem yağı vs denedim. olmadı dolaşık kazık gibi yaa saçlarım resmen.taranmıyo bile yolunuyo
yok mu bunun çaresi kızlar yaa bi yardımcı oluverin :KK43:(

mawii_ac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar ben saçlarımı 1buçuk yıl evvel açtırdım.siyahtan dönmek için mecburen ve 1buçuk senedir hala bekliyorum düzelsin diye.kısa kestrimek istemiyorum azar azar ucundna kestiriyorum ama hala kapkatı kazık gibi saçlarım var üzerine de kendim düzenli olarak boyadım saçımı evde beyazım çoktu çünkü.hiç boya vurmasam düzelecekti belki ama işte çok kötü duruyo beyaz kahve bal rengi karışık oluncada.
saç kremleri kil maskeleri zeytinyağı badem yağı vs denedim. olmadı dolaşık kazık gibi yaa saçlarım resmen.taranmıyo bile yolunuyo
yok mu bunun çaresi kızlar yaa bi yardımcı oluverin :KK43:(
barcelino dıye bır yag karısımı var hem fıyetı cok uygun hemde sorununa cozum olabılecek kadar etkılı bende rofle perme boya v.s herseyı yapıorum sacıma ustelık duzlestırı de kullanıorum ama nerdeyse hıc yanık ve kırık kalmadı sacımda ıkı aydır kullnıorum sadece ve uzaması muthıc hızlandı.. aktardan veya kuafor malzemesı satılan yerlerden temın edebılırsın en son boya yaparken ıcıne bır kapak bu yagdan kattım sonuca ben bıle ınanamadımm super parlak kırıksız yanıksızz ve elektrıklenmeyen saclarım oldu... herkess sasırmıs durumdaaaa!!!!!:KK16:

Biscuit

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
2
profesyonel saç maskeleri kullanmalısın.
yağlarla olmuyor.
sebastian ın saç maskesi ve şampuanını aldım.biraz pahalı ama saçları ipek gibi yapıyor.

fatale

beyazkedivekozmetik.blogs
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canim benim saçimda ayni durumda. tek çaresi bakim canim çok dikkat ediceksin. bende tekrar yogun bakima basladim. sanada soyliyim neler yaptigimi. oncelikle dogal sampuan kullaniyorum ben. saçlarimi daha guçlendiriyo o yuzden ust uste iki defa açici 4 defa boya degdigi halde sadece uçlari çok az kirildi ustelik belimdeydi nerdeyse saçlarim. dogal sampuan ve saç kreminin çok faydasini gordugumu dusunuyorum o yuzden. sonra bir tane saç bakim yagin olsun. mumkun oldugunca az yagi birbirine karistir derim bence onlar daha çok etki ediyor. bir tane saç bakim masken olsun ve de saç losyonun.(tum bunlar yogun bakim için :KK70: saçlarin duzeldikten sonra hepsine gerek yok:KK70: ) saç losyonu ozellikle gece yatarken sur sabah kadar saç derine bakim yapsin. ve saçlarini surekli saç tarama spreyiyle tara. gliss in sari olanini tavsiye ederim saç kirilmasina karsi. eger istersen kirik onleyici serum alabilirsin o da olmazsa islak saç uçlarina bir miktar gliserin uygulayabilirsin nemlendirdigi için kirilmaz.

tum bunlarin sonucunda saglikli bir saç derin, guçlu ve kiriksiz saç tellerin ve hizli uzayan bakimli gorunen saçlarin olacak.umarim sende de ise yarar. saçlarin duzelince bakimi tamamen kesmezsin ama ne daha kolayina geliyorsa o urunle devam edersin. umarim yardimci olmusumdur. simdiden basarilar:KK66:

valhala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canim benim saçimda ayni durumda. tek çaresi bakim canim çok dikkat ediceksin. bende tekrar yogun bakima basladim. sanada soyliyim neler yaptigimi. oncelikle dogal sampuan kullaniyorum ben. saçlarimi daha guçlendiriyo o yuzden ust uste iki defa açici 4 defa boya degdigi halde sadece uçlari çok az kirildi ustelik belimdeydi nerdeyse saçlarim. dogal sampuan ve saç kreminin çok faydasini gordugumu dusunuyorum o yuzden. sonra bir tane saç bakim yagin olsun. mumkun oldugunca az yagi birbirine karistir derim bence onlar daha çok etki ediyor. bir tane saç bakim masken olsun ve de saç losyonun.(tum bunlar yogun bakim için :KK70: saçlarin duzeldikten sonra hepsine gerek yok:KK70: ) saç losyonu ozellikle gece yatarken sur sabah kadar saç derine bakim yapsin. ve saçlarini surekli saç tarama spreyiyle tara. gliss in sari olanini tavsiye ederim saç kirilmasina karsi. eger istersen kirik onleyici serum alabilirsin o da olmazsa islak saç uçlarina bir miktar gliserin uygulayabilirsin nemlendirdigi için kirilmaz.

tum bunlarin sonucunda saglikli bir saç derin, guçlu ve kiriksiz saç tellerin ve hizli uzayan bakimli gorunen saçlarin olacak.umarim sende de ise yarar. saçlarin duzelince bakimi tamamen kesmezsin ama ne daha kolayina geliyorsa o urunle devam edersin. umarim yardimci olmusumdur. simdiden basarilar:KK66:
sağol tatlım..ben de birkaçını uygulayabilirim..
:KK71::KK71:

esmatwilight

Esma ♥ Gökhan 07.07
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
benm saçlarımda oryel kurbanıydı ben kurtldm diyebilirim çok şükür ben kızıp bidaha siyaha boyadım lanet olsn dedim:90::90: ay gülyorum ama ne ağlamıştım :KK52::KK52::KK52:
ben de organik şampuan kullanıyorum pantene elidor loreal bunları at çöpe. saç bakım yağı kullandım şampuanıma sarmsak kattım çamterebentin kattım ve en önemlisi bakım maskesi ve krem kullandım saçım iyi kendine geldi diyebilirim . 1 sene önceye kdr böyle baktım saçımı az az temızledım . şu an da yine sarmısaklı organik ampuana ve sinamekiye devm ediyorum kestrmiyorum uzatmak çnkü şu an amaç ölü saçtn kurtlmak değil:KK34: 1 karış uzasa belimde inşallah:KK16::KK16:

Eezgii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
badem zeytin hint jojoba yağları ve john frieda mavi serumunu düzenli kullanarak çözüm buldum tavisye ederim

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
of benim de böyle açıcı üstüne denizdi güneşti yanmış ota döndü saçlarım kestirdim ama kurtulmam için kazıtmam lazımmm bir de evim çok sıcak meğer bu evin içindeki nemsiz kuru hava saçların da kurumasına neden oluyomuş off birbirine girdiler :KK43: sanırım yıprandıktan sonra hiçbi bakım fayda etmiyo bu gliss sıvı saç kremini ben de deniycem..

gwjhyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
öncelikle saçlarımın hala ve hala yanıkları olduğunu belirteyim...ben siyah hint kınası saçımı kendim açtım çokta güzel oldu yıpranmadı ama boya alırken renk tavsiye eden byan yüzünden yine koyuldu bende kuaföre gittim ve saçlarımı tarçın bakır yaptırdım ama zor renk malum hızlı akıyor ve malesef saça zarar veriyor 3 kez tarçınla boyadıktan sonra dore kahve kahve yaptım tabiki tutmadı çünkü açıcıyla açıldı sonra kahve köpüğü yaptım daha koyu olsun akmasın diye ama yine olmadı aktı bende saçımı beyaz sabunla akıtıp boyaya uygun hale getrmeye karar werdım başarılıda oldum akmış tarçın bakır bal köpüğü gibiydi üzerine tütün kahve boyadım tutttu,ama takıntı işte aralara ışıltı olsun diye sarı yaptım biraz tparlayabildiğim saç yine eski haline döndü..neler denedim sıralayayım turp suyu,havuç suyu,sarımsak zeytin yağı,yumurta sarısı,maden suyu,maya:)onarıcı şampuanların neredeyse tümü ama hiçbirinde mucize bekleme ayda 10 cm-5 cm tamamen abartı mümkün değil çünkü saçı düzenli kestirip dinlendirmek ve boyada kendi saç renginden çok uzaklaşmamak gerek son umudum bitkisel şampuan daha bugün aldım blue ocean boyalı saçlar için olanı umarım ii sonuç verir..inatlla saçlarım uzasın istiyorum çünkü

Yukarı Alt