Açıcılarla yanmış saçlara bakım?

Gurjigogo

Adım artık Anne!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
844
aynen sadece açmaya 450 dedi , olaplex reklamlarında hep kumraldan platin sarıya dönmüşler haliyle yanmamış olabilir caydım sanırım
Açtıktan sonra dedim hani yipranmcakti lastik oldu yine uclar savunması aynı su Eee SİYAH SACTAN ACTİK OlCAK O KADAR KESERiZ o an dükkanı kafasına yikacaktim hayır salak kafam parayı niye veriyosun bide odedim o sinirle kafam çalışmadı galiba :kızgın:

DenizZMeltem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
☆Katı shea yağı (orijinal olmasına dikkat edin.)
☆Katı hindistancevizi yağı
☆Sığır iliği (kasaplarda mevcut ve buzdoloabında saklanmalı, kötü kokmuyor. )

Bu üçü benmari usulü, (yani üçü bir arada ısıya dayanıklı bir kaba konur ve içi su dolu büyükçe başka bir cezvenin içerisinde kısık ateşte suyun sıcaklığıyla eritilir.) Saç ihtiyacına göre oranı değişir. Arta kalan olursa buzdolabında cam bir kapta saklayın ve tekrar aynı yöntemle eritip kullanın.

Haftada 4 güne kadar uygulanabilir.

Lari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bi hafta önce saçıma gri ombre yaptırdım 5 6 seneden beride saçımı siyaha boyuyodum. Diplerimde bişey yok saçım şuan göğüs hizasında kulagimdan aşşagısı sıkıntılı kabarik duruyo sizce nasıl gecer kafama cok takıyorum herkes 3 4 aya düzelir uzadikca kestirirsin diyo ama alışkın degilim maske falan aldım bakım yaptırcam bide sabırlı değilim saçım duzelirmi sizce

Pinkeso

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Turplu sularla falan hic ugrasma vakit kaybi ve cok zaman aliyor.benimde acicilardan sacim yandi koptu.pratik cozumler aradim cunku cocukluyum beni fazla oyalamiyacak seyler lazimdi hemde bakim yapmam lazimdi.sacim kuruyken elma sirkesi bocaladum kafama 15 dk bekletip yikadim.sampuanima camterebentin tatli badem ve kayisi yagi koydum sisilerin yarisini bosalttim hatta.en sonda banyodan ciktiktan sonra nemli.sacima gliserin surdum mis gibi oldu saclarim ve hizli uzadi.denemeni tavsiye ederim

Lari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Tamam cok teşekkür ederim

AdaUzum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar geçmiş olsun önce benimde kuaför hatasindan dolayi sacim ekim ayinda yandi.hemde baya kötü yandi aşırı bi sunme oluyordu islakken.Hindistan cevizi yagiyla maske yaptim ben.biraz iyi geldi ama o sunme lastiklik gitmedi hic bir sekilde.iki ay sonra keratin bakimi yaptirdim baya bi iyi geldi sunme durdu.ama suan keratininde etkisi geciyor yavas yavas saman gibi saclarim omuz hizamda kestirmeyi düşünüyorum.bir daha oryal kullanmam asla.tavsiyem islakken taramayin glissin sac maskesi var banyoda iki uc dakika bekletip duruluyorum oda cok iyi geliyor.bide kuruyken lorealin durulanmayan bir yagi var onu kullaniyorum.

tgckzly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım urbanın masademia yağını kullanabilirsin. Bende işe yaradı. Ayrıca mecburan profesyonel bir bakım ürünü kullanman lazım. sana tavsiyem lorealin absolut repair i

Bubuss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
153
Turplu sularla falan hic ugrasma vakit kaybi ve cok zaman aliyor.benimde acicilardan sacim yandi koptu.pratik cozumler aradim cunku cocukluyum beni fazla oyalamiyacak seyler lazimdi hemde bakim yapmam lazimdi.sacim kuruyken elma sirkesi bocaladum kafama 15 dk bekletip yikadim.sampuanima camterebentin tatli badem ve kayisi yagi koydum sisilerin yarisini bosalttim hatta.en sonda banyodan ciktiktan sonra nemli.sacima gliserin surdum mis gibi oldu saclarim ve hizli uzadi.denemeni tavsiye ederim
Her yikamada mi boyle yapiyor sunuz?

Pinkeso

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Sirkeyi ara ara aklima geldikce zamanim coksa yapiyorum oda maksimum 15 dk ni aliyo zaten.gliserini her banyodan ciktigimda yapiyorum.yaglar zaten sampuanimda devamlı var

bluerose3524

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
v Bayan kuaförüyüm ben sürekli araştırıyorum saçlarım için hemen hemen her saça uygun liquid keratin diye bir marka var hem saçımı güçleştiriyor kırıkları önlüyor çabuk uzatıyor yanık saçlara tek çözüm diyebilirim.

Yukarı Alt