Açıcılarla yanmış saçlara bakım?

C

comez94

Ziyaretçi
Nedir bu saçlardan çektiğimiz mi desem onlar mı bizden biz mi onlardan bilemedim ama yanan saç her kadının korkulu rüyası resmen bide benimki yanmakla kalmadı koptu belli bir kısmı kuaför çözüm de bulamadı para almam dedi geçti şğkür ki patentli keratin diye bir ürün buldum düzelttim saçları hatta şuan da uzatıyorum ürünlerle :)
 

kader911

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Haziran 2018
Mesajlar
15
Emoji Skoru
1
Yaş
30
Yanmış saçlarıma her şeyi denedim evde bir sürü şey denedim duyduğum her ürünü aldım denedim hiç faydası olmadı ya bazı şeyler sürdüğüm zaman yumuşattı ama yıkayınca gene kötü oluyordu bu sebeple en son kestirmek için kuaföre gittim kendi kuaförüm saçımı yaktığı için başka bir kuaföre gittim artık daimi kuaförüm çünkü kurtardı beni likit keratin tavsiye etti bana saçlarım düzeld kestirmeye falan gerek kalmadı saçlarım eskisinden daha sağlıklı ve gür görünüyor.
 

Turkuaz001

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
2 Eylül 2016
Mesajlar
33
Emoji Skoru
2
Yaş
26
Canım saçını bence kestirme ve benim çok yakınımın kuaför abisi var, çok tecrübelı isim yapmış biri. Kuaförlere eğitim veren biri. Ondan duydum, olaplex çok reklamla satan ve davines keratin ise kımyasalla saçı yumuşatan ürünler. Bir kaç defa yaptırırsan saçı bozuyor, ama ilkinde iyi gibi his verıyorlar dedi. Ben de yaptırmadım. Ama eğer bulabilirseniz katkısız keratin kesin sonuç verıyor ve üstelık doğal bir bakım. kımyasal içermıyor, dedi. Bu yüzden tereddüt etmeden yapabilirsin dedi. Ben de aldım kendım evde uyguladım şu an çok çok memnunum.
Canım birkaç yerdede okudum doğal keratini nerden bulcaz peki?? İnternetten bakıyorum hep markalar çıkıyo davines lukuid kerastes vs vs
 

zemeltem46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
2
Emoji Skoru
0
Yaş
21
Bende siyahtan platin sarıya dönen ve tekrar siyaha dönen biri olarak önerim saç uçların şekil almıyorsa ilk olarak kestir. barcelino saç bakım yağı al.Fiyatıda uygun hem hızlı uzatıyor hemde saçını nemlendirir.Onun haricinde hindistan cevizi yağı turp suyu bal maskesi herşeyleri denedim.Düzenlii kullanamadiığımdan mı bilmem ama benim saçıma en iyi barcelina saç bakım yağı geldi.Birde morfose keratin serumu var banyodan sonra sürüyorsun saçın kuruluğunu alıyor.
 

CharliBrown

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Katılım
9 Eylül 2018
Mesajlar
14
Emoji Skoru
0
Yaş
31
Yavaş uzayan kırılarak kopan dipten dökülen saçlarınız varsa düzenli beslenmiyor, uyku düzeniniz karışık, kimyasal içerikli ürünlerden kaynaklı veya stresli bir yaşam tarzınız olabilir bunlara dikkat etmeye başlayarak ve saçlarınız için organik ürünler kullanmaya başlayarak düzene sokabilirsiniz. Benide uyaran ve fikir veren intense keratin markası ürün araştırması yaparken oldukça ilgili davrandı ve oldukça bilgi verdi saç bakımında desteğe ve kaliteli ürünlere ihtiyacınız varsa firma ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Yukarı Alt