Açık öğretim okumak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum yardım !!

esrarengizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2011
50
0
o zaman ben örgüne gidemem açık öğretimi seçicem

üniversitede okula giderim artık lisede nasıl lisede dışardan oluyo dimi gitmek zorunlumu acaba

hangi lise daha iyi peki hangisini seçersem tıpa girebilirim
siz ortaokulu da liseyi de dışarıdan bitiriceksiniz.düz lise istediğiniz bölüm için en uygun olanı.tıp demek ayrıca fizik kimya biyoloji demek.o derslerinizin çok iyi olması lazım.

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.856
9
şu an oğlumla 6. sınıf derslerine çalışıyoruz

oğlum yaramaz kaytarmak istiyo ama ben izin vermiyorum çalışıcaz başarıcaz diyorum :))

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.856
9
evet o dersleri yapabilirim de matematik beni baya bi zorlucak

dediğiniz gibi internetten sitelere girip ders çalışim en isi

temelim olmadığı için matematiği başından başlayarak çalışmam lazım
yoksa direk 7. sınıf matematiğini yapamam

esrarengizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2011
50
0
yaş sınırı olmadığını biliyorum ama yanılıyor da olabilirim.açık ilköğretim we liseyi açıktan okuyup üniwersiteyi örgün eğitim olarak okuycaksınız.umarım başarırsınız..

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.856
9
inşallah sizde başarır istediğiniz mesleği kazanıp icra edersiniz

benim okula başlamam oğlum içinde iyi olucak oğlum okumayı sevmeyen biri fakat çok zeki sözeli süper

inşallah bana baktıkça oğlumada çalışma şevki gelir

esrarengizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2011
50
0
inşallah herkes istediği yolda başarılı olur.ortaokul tarih öğretmenim bize hep şunu söylerdi.erkek okumalı ama okumasada ayakta kalabilmek için her türlü işi yapabilir işe girebilir.ama kadın muhakkak okumalı.çalışmasa da okumalı.ilerde eşine bişe olduğunda kimseye yük olmamak için kolunda altın bileziği olmali.düştüğünde hemen kalkabilmeli.we kimseye muhtaç kalmamalı.bu yüzden bütün okumak isteyen kadınlara sonsuz desteğim war..

Yukarı Alt