Acil Erken buyuyen yumurta

cuucuuk

Denizlere çıkar sokaklar❤️🙏🏼
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
1.690
1.449
Benim oldu canım 6. Gün o düzeydeydi 8. Gün toplandı birinde diğerinde de 7. Gün 18 mm di biri diğerleei diye o 21 olana kadar bekledik bir sorun olmuyormuş

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-11-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Meral Kaplanci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
185
87
36
canım yumurtalarda büyüme sorunu varsa baskılayıp ona göre dozlar belirleyip ilaç tedavisi yapmaları lazım sana. Bahçecide doktorlar ilaç dozlarını sürekli kontrol edip değiştiriyorlardı

cuucuuk

Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
1.690
1.449

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
602
252
İğnelrrin 6.gunu 17 mm 18 mm olmus yumurtalarım erken buyumus basına bole bıse gelen var mı sanırım iyi bile degil
Benimde öyle oldu tam 4 gün ilaç kullandım sadece ve 6. Günü opu yapacak oldular gemde tek yumurta için. Opu da yapılamadı zaten gittiğimde çatlamıştı.

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
602
252
canım yumurtalarda büyüme sorunu varsa baskılayıp ona göre dozlar belirleyip ilaç tedavisi yapmaları lazım sana. Bahçecide doktorlar ilaç dozlarını sürekli kontrol edip değiştiriyorlardı
Bahçeci bence daha iyi gitmediğime pişmanım. Ben Koç üniversitesi hastanesi ne gittim gitmez olaydık. Hiç ilgi yok ilk kontrolü 5 gün sonraya çağırdılar. Daha önce çağırmaları gerekirdi yumurta büyüyormu hızlı mı yavaş mı kaç tane. Hakkımı da helal etmiyorum. Berbat bir hastane ve dr.

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
602
252
Catlsmayı onleyici cetroide kullsnmadın o zaman
Yani sadece 1 gün kullandım akşamı otriville öbür gün de toplama olacaktı. İlgisiz dr ve tedavi yüzünden oldu bence. Hakkımı da helal etmiyorum. Duyuyorum çevremde onuumırtayı dediğin gibi cetroide kullanarak tutuyorlar diğerlerini büyütüyorlar. Ama olmadı benim:KK43:

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
602
252
Dun catlatma iğnesi oldum yarın opu var bugun sabah akıntım cok oldu simdi kuruyum korkuyorum cok erken mi catladı dolu mu olacak diye
İnş iyi geçer canım buraya da yaz sonuçlarını.kaç yumurta görünüyordu başta? Kaç tanesi büyümüş? Kaç tane toplandı?

cuucuuk

Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
1.690
1.449
5 folikul vardı 2 si önden gitti .opuda 4 toplandı 2 si için iyi dendi.inşaallah salı transfer
Hadi geçmiş olsun canım bak sorun olmamış bebek olsun embriyoların inşallah🙏🏼