Acil Erken buyuyen yumurta

cuucuuk

Denizlere çıkar sokaklar❤️🙏🏼
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2013
875
493
Benim oldu canım 6. Gün o düzeydeydi 8. Gün toplandı birinde diğerinde de 7. Gün 18 mm di biri diğerleei diye o 21 olana kadar bekledik bir sorun olmuyormuş

Meral Kaplanci

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
141
58
canım yumurtalarda büyüme sorunu varsa baskılayıp ona göre dozlar belirleyip ilaç tedavisi yapmaları lazım sana. Bahçecide doktorlar ilaç dozlarını sürekli kontrol edip değiştiriyorlardı

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
195
61
İğnelrrin 6.gunu 17 mm 18 mm olmus yumurtalarım erken buyumus basına bole bıse gelen var mı sanırım iyi bile degil
Benimde öyle oldu tam 4 gün ilaç kullandım sadece ve 6. Günü opu yapacak oldular gemde tek yumurta için. Opu da yapılamadı zaten gittiğimde çatlamıştı.

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
195
61
canım yumurtalarda büyüme sorunu varsa baskılayıp ona göre dozlar belirleyip ilaç tedavisi yapmaları lazım sana. Bahçecide doktorlar ilaç dozlarını sürekli kontrol edip değiştiriyorlardı
Bahçeci bence daha iyi gitmediğime pişmanım. Ben Koç üniversitesi hastanesi ne gittim gitmez olaydık. Hiç ilgi yok ilk kontrolü 5 gün sonraya çağırdılar. Daha önce çağırmaları gerekirdi yumurta büyüyormu hızlı mı yavaş mı kaç tane. Hakkımı da helal etmiyorum. Berbat bir hastane ve dr.

Yukarı Alt