Acil yardim folik plus yerine ne kullaniyosunuz

canmess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
12
1
Meraba arkadaşlar ben folik plus kullanmak istiyorum ama folik plus üretimi durmuş artık uretilmiyormus onun yerine ne kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

Makarnakofte

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2015
494
529
Meraba arkadaşlar ben folik plus kullanmak istiyorum ama folik plus üretimi durmuş artık uretilmiyormus onun yerine ne kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim
Folidoce kullanmıştım ben

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-05-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 145 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, bebeğinizin kaşları oluşturmaya başlar. 20. Haftadan itibaren bebeğinizin saçları ve kaşları görülebilir. Cenine ait kalp atışları etoskop ile duyulabilir. Eğer birşeyi kaldırırken bacaklarınızdan kuvvet alarak kaldırma alışkanlığınız varsa, sırt ve bel incinmesine karşı kendinizi korumalısınız. Bu durumdan hamile olmasanız bile kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aaaa Ben

Rabbim hayırlı çocuk nasip et çookk amin♥️❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
523
377
Benimki folik asit

kinderpingui

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
288
434
Ben solgarın folacin'ini kullandım, doktorum etken madde ve doz olarak onun uygun olacağını söylemişti.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 165 gün kaldı.

Plasenta ve göbek kordonu sayesinde bebeğinizin sistemi doğduktan sonra olacağı gibi çalışıyor. Bebeğinizin dolaşım sistemi tamamen fonksiyonel oldu. Bebeğinizin gelişmekte olan dolaşım sistemi kalbi vasıtasıyla günde yaklaşık 25-30 litre kan pompalıyor. Plasenta bebeğe koruma, sindirim, solunum, atık temizleme ve hormon üretiminde yardımcı olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

AZADNAZ

🧿🙏🐣💙🧿
Kayıtlı Üye
31 Mart 2011
522
458
Ben Folbiol kullanıyorum. İyi oldugunu duymustum sorun da yok.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-06-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 194 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsakları artık karın bölgesinde. Bebeğinizin cildi artık pembe ve hasas bir durum almıştır. Geçen 2 ayda olduğu gibi kendinizi normalden daha yorgun hissetmeye devam edeceksiniz. Vücudunuzu dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda dinlenebilmek için programınızda ayarlamalar yapın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt