ACil yardim lutfen :(

umutsuz1256

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2019
14
4
merhaba
dugunum icin internetten gelinlik aldim ama kucuk geldi 2 beden kollari ve sirti dar sirti adete kapanmadi ipli olmasina rağmen gelinlikciye sordum gelinliği getir belki acabilirim dedi söz vermedi ama sizde acilabilirmi 36 beden bir gelinlik 40 beden olabilirmi bilgisi olan varsa yrdim lurfen

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
4.169
31.531
merhaba
dugunum icin internetten gelinlik aldim ama kucuk geldi 2 beden kollari ve sirti dar sirti adete kapanmadi ipli olmasina rağmen gelinlikciye sordum gelinliği getir belki acabilirim dedi söz vermedi ama sizde acilabilirmi 36 beden bir gelinlik 40 beden olabilirmi bilgisi olan varsa yrdim lurfen
Yapan yapar ama netten nasıl gelinlik alırsın canm denemeden etmeden kiyafet neysede özel günün bu inşallah düzelir 🙄

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 154 gün kaldı.

Bu hafta içinde miyelinleşme işlemi başlar. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Bebeğiniz artık avucunuza sığacak kadar büyüdü. Boyu yaklaşık olarak 14 cm. civarında. Artık yavaş yavaş bebeğiniz için kıyafet ve mobilya alışverişine başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
159
284
internetten gelinlik almak pek parlak bir fikir değil. eğer 40 bendensen neden 36 beden aldın ki ? bir gelinlik ne kadar açılabilir ?

marshmallow

I'm in love with a fairytale ❤️
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
207
1.458
Canım ben gelinlikçide çalışmıştım bir ara 36 bedenden 40 bedene zor olur ewt yaparım dese bile fiyatı çok tuzlu olur normalde bize gelin geldiginde kaç kere provaya çağlıyorduk internetten gelinlik almak cesaret ister

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
4.169
31.531
canim dolaptan aldim aldigim kisi ipli oldugu icin arkadan ayarlanabildigini söyledi ona guvenerek aldim umarim acilir :KK43:
Ama 36 beden ne kadar büyür ki. 40 bedensiniz sanırım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 154 gün kaldı.

Bu hafta içinde miyelinleşme işlemi başlar. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Bebeğiniz artık avucunuza sığacak kadar büyüdü. Boyu yaklaşık olarak 14 cm. civarında. Artık yavaş yavaş bebeğiniz için kıyafet ve mobilya alışverişine başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

filmdelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
7.768
19.870
Düğün ne zaman?
Benimle özel mesajda iletişime geçin, isterseniz elinizdeki olmazsa kendi gelinliğimi kullanmanız için verebilirim.

Yukarı Alt