ACil yardim lutfen :(

marshmallow

I'm in love with a fairytale ❤️
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
199
1.177
Walla canım ben ünlü markanın magazasında çalıştım oda tabi rakam olarak yüksek çekiyordu tabii yapabileceği birşeyse 500 az gelinligin içinden oda pay varsa sökerler söken yerleri boncuklarla kapatırlar kol bölümünü nasıl yaparlar onu bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ BEBEĞİM👶🏻💛
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
3.217
26.307
canim belim 38 beden ama omuzlarim cok genis sirti ve koldan olmadi zaten belde sikinti yok sirti fazla acik kaldi
Arkaya ek yapma şansı olabilir terzinin. Benim de ipliydi gelinligim kilo alınca arkadan zor olmuştu ek ve ipi uzatmışlardı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-04-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

umutsuz1256

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2019
14
4
Arkaya ek yapma şansı olabilir terzinin. Benim de ipliydi gelinligim kilo alınca arkadan zor olmuştu ek ve ipi uzatmışlardı
benim yaptircağim kisi gelinlikci gelinlik dikimi yapiyor buyuk ihtimalle yapacağini söyledi gelinliği görmem lazim dedi bu aksam götureceğim umarim olur

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ BEBEĞİM👶🏻💛
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
3.217
26.307
benim yaptircağim kisi gelinlikci gelinlik dikimi yapiyor buyuk ihtimalle yapacağini söyledi gelinliği görmem lazim dedi bu aksam götureceğim umarim olur
Inşallah yapar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-04-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cicibayan14

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2018
158
50
Eğer görselini atarsan yardımcı olmaya çalışıcam ama şoyle bişey var dolap da eğer üstüne olmadıysa onylamayıp iade etseydin

captain price

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
22.672
71.867
normalde gelinlikler paylı dikilir. bir iki beden oynama yapılır diye düşünüyorum. ama kol için zor bence. belden oyuntu bıraktılarda o açılabilir ama kol için pay bırakılmamış olabilir.

umutsuz1256

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2019
14
4
Eğer görselini atarsan yardımcı olmaya çalışıcam ama şoyle bişey var dolap da eğer üstüne olmadıysa onylamayıp iade etseydin
canim nerden atayim gelinligi özelden resim oluyorrmu
satin aldigim bayan cok ilgilendi kucuk bebeğiyle cokta iyi bir bayandi bende iade edersem ayip olur dusuncesiyle onayladim cok guzel bir gelinlik ama

Yukarı Alt