Acil Yardım!!!! (mantar şüphesi)

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Kızlar bi kaç gündür kaşıntım var. Bugün iyice arttı ve mantardan şüphelenmeye başladım.. Ama bugün itibariyle ramazan ayına girdiğimiz için doktora gidemicem.. Mantar varsa ve 1 ay boyunca tedavi edilmezse kötü sonuçlar doğurur mu yoksa bi gün oruçtan feragat edip doktora mı gidiyim???...

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
kesinlikle doktora git,enfeksiyon vajina ve rahime yayılmadan git. sen de sıkıntı çekme, mantarları da uğraştırma bi sürü işle :))

serde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ya aynı sey bendede var .ahhh istanbulun denızlerı ve her reglı öncesı bırkac gün öncesınden baslıyo kasıntım.yanı bı mantar enfeksıyonu aldım atamıyorum.üçlü tedavı verdıgı için reglıyı beklemem gerekıyo.o dönemde kullanılmıyo.yanı arkadasım yalnız degılsın:KK43:

N

nakp

Ziyaretçi
sevgili arkadaşım bende mantar hastalığını geçirdim bana doktor 1 litre kaynamış suya 1 cay bardağı sirke katıp tuvaletten sonra bununla temizlenmemi önerdi bence bunu dene daha sonra geçmesse doktora git:yes:
PHP:

duru27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
zaman kaybetmeden dr git.zaten eğer mantarsa ramazan boyunca gitmeyi düşünmesen bile dayanamazsın kaşıntılara..

tubatuba

İNSAN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Değerli arkadaşım

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Bu rahatsızlığı bir ay önce bende geçirdim. Dayanaılmaz sıkıntı verdi. Bende hemen internetional Hospital'dan(Yeşilköy) Dr. Kübra Taman'a gittim mükemmel bir doktor verdiği tadeva hemen sonuç verdi üstelik SSK hastalarınada bakılıyor. Randevu alıp gitmen gerekiyor.

Sağlıklı günler dileğimle

TUBA

tatlicadiarzu

O Bir Dadas
Pro Üye
Emoji Skoru
8
bak eczaneden o bölge için özel şampuan al külotunu ütüle giy mantar akıntı yaptığı için günlük ped yada gazlıbez kullan o dediğim kremi kullan hastalık sürecini hafifletene kadar etek tavsiye ederim akşamlarıda imkanın varsa evde etek giy altına çamaşır giymeki o bölge kurusun nemli ortamda mantar ürüyo:eyes: sirke hariç hepsini yaptım da düzeldim carminim dene bide sirke çeşidini açıklasalar sevincem.haa ben dr. bekar olduğumu söledim mantarı cinsel hastalık olarak biliyodum cehalet işte :biggrin: hayır dedi yediğin birşey mesela tatlı bile alerji yapıp kaşıntıya neden olurmuş sende bekarmısın? aklıma gelenler bunlar dr ne ilaç verirse versin ben sana travacortu dene derim çok güzel vede dediklerimi yap mutlaka :yes:

moondance

kuzucuklarım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
özellikle protex sıvı sabunu özel bölgenin temizliği için kullanabilirsin.sürekli kullanırsan faydasını görürsün.çünkü ben sürekli kullanıyorum ve şimdiye kadar böyle bir problemim olmadı.geçmiş olsun

liberty

NAZ ve BATU nun annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar evli bayanlar sadece sizin tedavi olmanız yeterli değil dr gittiğinizde eşiniz içinde verilen ilaç var braber kulllanıcaksınız çünkü mantrda etkiliolan eşler de oluyo

Yukarı Alt