Acil yardım!!

Nehirimbuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2019
5
1
Merhabalar. Adetime bir hafta kala beta hcg 2.61 erken gebelik testimde de ikinci çizgi silik. Üç ay önce 8 haftalık bebeğimi kaybettim o yüzden çok istiyorum bebiş. Kızlaar lütfen yardımcı olunn hamile miyim???
6AECCA16-1081-47B6-B0C6-23BEDF2D8156.jpeg

Nehirimbuse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2019
5
1
Renk bulaşması olmuş ama test bozuk değilse hamilesinz silik çizgi yüksek ihtimal doğru çıkıyor
Kasıklarımda 2 haftadır ağrı var göğüslerim çok ağrılı olmasa da hassas sürekli uyku halim ve durduk yere acıkma huyum çıktı birden ay bilmiyorum doktorum direk beta hcg beşin altındaysa umutlanma negatif dedi ama emin olamıyorum kendi kendimi yiyorum

Mavi turna

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2017
91
25
Kasıklarımda 2 haftadır ağrı var göğüslerim çok ağrılı olmasa da hassas sürekli uyku halim ve durduk yere acıkma huyum çıktı birden ay bilmiyorum doktorum direk beta hcg beşin altındaysa umutlanma negatif dedi ama emin olamıyorum kendi kendimi
Kasıklarımda 2 haftadır ağrı var göğüslerim çok ağrılı olmasa da hassas sürekli uyku halim ve durduk yere acıkma huyum çıktı birden ay bilmiyorum doktorum direk beta hcg beşin altındaysa umutlanma negatif dedi ama emin olamıyorum kendi kendimi yiyorum
Belirtiler bukadar erken olmuyor da ama günün geçmemiş henüz istersen bi erken test daha yap yanilma oranları düşük

Mavi turna

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2017
91
25
Kasıklarımda 2 haftadır ağrı var göğüslerim çok ağrılı olmasa da hassas sürekli uyku halim ve durduk yere acıkma huyum çıktı birden ay bilmiyorum doktorum direk beta hcg beşin altındaysa umutlanma negatif dedi ama emin olamıyorum kendi kendimi
Belirtiler bukadar erken olmuyor da ama günün geçmemiş henüz istersen bi erken test daha yap yanilma oranları düşük

Mavi turna

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2017
91
25

bbyleon

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
13
3
Merhabalar. Adetime bir hafta kala beta hcg 2.61 erken gebelik testimde de ikinci çizgi silik. Üç ay önce 8 haftalık bebeğimi kaybettim o yüzden çok istiyorum bebiş. Kızlaar lütfen yardımcı olunn hamile miyim???
Adetime 1 hafta kala benimde beta hcg 1.40 cikmisti. Adet günüm gectiginde tekrarlamıstım pozitifti. Adet günün gectigi zaman kan testini tekrarla. Insallah hamilesindir.🙏🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-02-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

SERAPGNL

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2018
490
302
Bence de hamilesin canım tebrik ederim. Erken yaptığın halde sonuç böyle çıkmış günüde yapsan çizgide koyu çıkar, kan değerinde yüksek çıkar. Allah tamamına erdirsin. Allah'ım herkese bana da nasib et yarabbim.

Yukarı Alt