Acil yardımınıza ihtiyacım var

NuNutellaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
58
30
Merhaba bizim Temmuz’da dügünümüz var ve düğünden sonra Karadeniz’e gitmeyi düşünüyoruz anan pek bi yer bilmiyoruz önerebileceginiz Karadeniz’de otel yaylalar vs gibi yerler var mı ?

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
5.230
13.054
Merhaba bizim Temmuz’da dügünümüz var ve düğünden sonra Karadeniz’e gitmeyi düşünüyoruz anan pek bi yer bilmiyoruz önerebileceginiz Karadeniz’de otel yaylalar vs gibi yerler var mı ?
Merhaba rizede ayder yaylasındaki otellere bakabilirsin mutluluklar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hilel

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
451
431
Ben rizeliyim tabii ki size hemen öneriyorum rize’nin ayder yaylası meşhurdur Yayla ortamını seviyorsanız aydede ahşap evlerde otel yani oralar restore edilmiş Kalabilirsiniz

NuNutellaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
58
30
Ben rizeliyim tabii ki size hemen öneriyorum rize’nin ayder yaylası meşhurdur Yayla ortamını seviyorsanız aydede ahşap evlerde otel yani oralar restore edilmiş Kalabilirsiniz
Evet yayla evlerini seviyorum ve de ahşap tarzı yerler olmasına özen gösteriyorum ben Akdeniz eşim Egeli farklı bir yer olsun diye Karadeniz’i istiyoruz. Bende Rize ve Trabzon aasındayım

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
5.230
13.054
Evet yayla evlerini seviyorum ve de ahşap tarzı yerler olmasına özen gösteriyorum ben Akdeniz eşim Egeli farklı bir yer olsun diye Karadeniz’i istiyoruz. Bende Rize ve Trabzon aasındayım
Trabzon uzungöl de bir seçenek ama son zamanlarda arap istilasına uğramış ve doğal dokusu çok zarar görmüş durumda. Gerçi araplar her yerdeler ama uzungöle giden mutsuz ayrılıyor gördüğüm kadarıyla.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hilel

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2019
451
431
Bizde eşim evlendk yeni alanya yerleştik işinden dolayı yeşillik doğa görmek istiyorsan ayder oradan evi pasaport istemiyor zaten Gürcistana geçebilirsin günübirlik Batum bu görürsün aydere yakın zaten orası çok yakın değilde Trabzon da Uzungöl var ama artık betonlaşmış orası bir göl sadece

NuNutellaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
58
30
Bizde eşim evlendk yeni alanya yerleştik işinden dolayı yeşillik doğa görmek istiyorsan ayder oradan evi pasaport istemiyor zaten Gürcistana geçebilirsin günübirlik Batum bu görürsün aydere yakın zaten orası çok yakın değilde Trabzon da Uzungöl var ama artık betonlaşmış orası bir göl sadece
Batum’u çok istiyorum maalesef eşim askeri personel çıkmamız yasak

Yukarı Alt