• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Açılan konuyu silme nasıl oluyor?

cemoss86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2010
53
1
ya arkadaşlar ben forumda açtığım bir konuyu silmek istiyorum tabi yazılan yorumlarıda ama bir türlü beceremedim nasıl olacağı hakkında bilgisi olan varmı

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
102.757
84.850
ya arkadaşlar ben forumda açtığım bir konuyu silmek istiyorum tabi yazılan yorumlarıda ama bir türlü beceremedim nasıl olacağı hakkında bilgisi olan varmı
Konuları siz silemessiniz sorumlu editör arkadaşalara haber veririseniz ilgilenirlerr ...

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.088
9
Merhaba..

Forum da konuların silinmesi yada konu sahibi tarafından editlenmesi yasaktır,forum cezası alırsınız..

Konular sadece yorumlara kapatılabilir..Lütfen bana özel mesajla hangi konularınızı yorumlara kapattırmak istiyorsanız linkini veriniz,ben yardımcı olayım..

Teşekkürler...

elipskii

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
209
154
ben açtığım bir konuyu silmek istiyorum yardımcı olur musunuz?

Yukarı Alt