(Acilen) DUAL PLAN YÖNTEMİ İLE AMELİYAT OLANLAR BAKABİLİR Mİ?

Felicidad

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Merhabalar, ben 2 hafta sonra dual olan yöntemi ile göğüs büyütme ameliyatı olacağım. Doktorum dual plan yöntemi uygulayacağını söyledi. Bu yöntem hakkında kafamda çok fazla soru işareti var. Öncelikle benim sadece 2 cm dokum var ve göğüs altım 72 cm üstü 77 cm. Dual plan yöntemi ile ameliyat olanların (Özellikle dokusu az olanlar) implantı meme altından hissettiklerine dair şeyler okudum. Bu yöntemle ameliyat olanlar böyle bişey yaşayıp yaşamadıklarını paylaşırsa sevinirim. Böyle bişey varsa tamamen kas altı olmak isteyebilirim. Zira en büyük korkum hissedilmesi :KK43:

Tiramisu35

♥♥♥Yavrularım♥♥♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.774
Göğüs üstü 77 göğüs altı 72 ise nasıl 2 cm göğüs dokunuz oluyor acaba ?

mutluluk2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.039
Aaaa benim 80cm e 82,5 cm idi. O zaman benim hiç mi dokum yoktu?????:işsiz: Doku derken deri de buna dahil diye biliyorum. Neyse, benim de dual plan. Hiç bir sıkıntı YOK. Memenin alt lopunun bittiği yeri parmak uçlarınla bir şey arar gibi yoklarsan tabi ki protezi hissedersin. Ama kim bu hareketle memene dokunur Kİ???? Sadece bir dr anlayabilir. Ama partnerin veya eşin hayatta anlamaz.

Felicidad

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Aaaa benim 80cm e 82,5 cm idi. O zaman benim hiç mi dokum yoktu?????:işsiz: Doku derken deri de buna dahil diye biliyorum. Neyse, benim de dual plan. Hiç bir sıkıntı YOK. Memenin alt lopunun bittiği yeri parmak uçlarınla bir şey arar gibi yoklarsan tabi ki protezi hissedersin. Ama kim bu hareketle memene dokunur Kİ???? Sadece bir dr anlayabilir. Ama partnerin veya eşin hayatta anlamaz.
Bunu duyduğuma sevindim :KK48: Bu arada doktorunuz kimdi bi de size kaç cc konuldu? Sütyen bedeni olarak olarak C oldunuz mu?

heratemis

Yaşamak güzel şey
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
Netten baktım, kası kesip silikonum bir kısmını kasları , bir kısmını kasüstüne yerleştiriyorlarmış . Öyle mi ?:110:

Yukarı Alt