Acill !Sperm sayısını ve hızını arttırmak için neler yaptınız?

1917pinkterest

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
568

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-03-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 237 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları bugünlerde palete benzemektedir. Bacak tomucukları ise belirginleşmektedir. Bebeğin vücut boşluğu, bebeğin üreme yapılarını geliştirmek için gerekli tüm dokuları içerir. Üreme yapılarının oluşumunun ilk evresi bebeğiniz kız ise yumurtalık, erkek ise testislerdir. Önümüzdeki altı gün boyunca bebeğinizin beyni, vucudu ve kafası hızlı bir büyüme sürecine girecektir. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 4-6 mm.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

S_ddemir

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
67
Zeytinyağlı incir kürünü denedin mi canım ? Benim eşim ameliyat oldu sol varikoselden
Onuda denedik 3 ay kullandık sayıyı etkiledi sadece hız aynı biz ameliyat olmadık daha doğrusu doktorda önermedi ağrısı olmadığı için bize tüp bebek dedi doktor

Sariseven1234

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
103

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-01-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

guzelgunler2019

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
818
adam sonra tepenize cikmasin🤣🤣🤣
Bu ne demek anlamadım kız? Yani çok istemesin mi diyorsunuz? Ay istesin valla dert değil benim için, keşke istese zaten. Çocuk düşünmüyoken haftada 2-3 hep dğzenliydi ilişkimiz. Gebeliğimde de 41. Hafta en son ilişkimiz olmuştu akşamına doğuma gitmiştim yani😂 ben ilişkinin bir zararını görmedim , sevildiğimi hissediyorum daha az gergin oluyorum 😂

Yukarı Alt