Acill !Sperm sayısını ve hızını arttırmak için neler yaptınız?

nilozgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
127
43
Evet teşekkürler bende yazarım sonuçlar çıktıktan sonra gidicez kontrole hakkımızda hayırlısı.
Şimdi geldik dr dan. Zeynep Kamil e gittik Uroloji Alı Bey e. Önce sonuçlara bakar bakmaz tüp bebek dedi. Ama ben hocam ben araştırdım bunun artma şansı yok mu. Doğal yolla, dogru besinlerle, takviyelerle. O da bize klomenve proxeed verdi. Klomen i 3 ay kullan 5 gün aralıklarla sonra gel tekrar spermiyogram test yapalım dedi. Ona gore yol izleriz dedi. Yok bu öktem olmaz diye bi baskı yapmadı. Ama ilk tüp bebek demesi biraz aklımı karistirmadi diil ama 3 ay ds bi kayip degilm 9 yil beklemisiz 3 ay ne ki. Ben ilac dışında bu kürleri de deneyeceğim. Hayırlısı...

Blackeyess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
92
55
D
Evet 2 ay sürüyor.
Ama en net sonucu da o veriyor.
Bi önceki dr birsey olmaz bundan hemen tüp bebek yapalım dedi. Ne Bi açıklama ne birşey. Tmm yapalım da önce bi anlat.. Çarşamba günü Zeynep Kamil e gideceğiz. Urolojiden randevu aldık. Eşimle onun değerlendirmesi ve yönlendirmesine göre devam edeceğiz yolumuza. Alacağım bilgileri ve dr u sizinle paylaşacağım. Sonuçta herkesin soruları var cevap aradığı.
n3 oldu bizimle paylassan doktor ali beyr mi gittiniz

nilozgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
127
43
D

n3 oldu bizimle paylassan doktor ali beyr mi gittiniz
Merhabalar. Evet Ali Bey e gitmiştik.1 ay oldu. Klomen i 25 gün kullan 5 gün bırak demişti ama Proxeed e devam ediyoruz. Hafta içinde yine t3st verecek bakacagiz değerlere 😔 Normalde 3 ay sonra yapin bakalım dedi ama biz bir önceki testi 1.5 sene önce yapmıştık. Bakalım sonucları paylaşacağım.

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.262
820
Merhabalar. Evet Ali Bey e gitmiştik.1 ay oldu. Klomen i 25 gün kullan 5 gün bırak demişti ama Proxeed e devam ediyoruz. Hafta içinde yine t3st verecek bakacagiz değerlere 😔 Normalde 3 ay sonra yapin bakalım dedi ama biz bir önceki testi 1.5 sene önce yapmıştık. Bakalım sonucları paylaşacağım.
hadi bakalım hayırlısı bizde zeynep kamile gideceğiz tüp bebek için rapor çıkarttınız mı ?

Dilos06

Gurur üyesi
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
4.657
39.097
İlk tavsiye edeceğim kecibuynuzu suyu okadar çok faydası var ve okadar arkaşim yaptı ki sonuç Süper oldu dene mutlaka birde promen k kullansın eşin

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.262
820
Yok. Bizimki dshs tüp bebek aşamasina geçmedi. Marmara Üniversitesi Hastanesinde sperm testi verecek bu hafta. Onun sonucuna göre yine bi bakalım
biz varikosel ameliyatı oldu kasım ayında 8 ay geçti özelde bir doktora gitmiştik 5 senedir evliyiz bize hemen aşılama demezler diye düşünüyorum dimi ? çünkü özeldeki doktorumuz tüp bebek dedi bize ..

nilozgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
127
43
biz varikosel ameliyatı oldu kasım ayında 8 ay geçti özelde bir doktora gitmiştik 5 senedir evliyiz bize hemen aşılama demezler diye düşünüyorum dimi ? çünkü özeldeki doktorumuz tüp bebek dedi bize ..
Bana hemen tüp bebek dedi ben istemedim. Dedim.normal.yolu bi deneyelim.elimizden ne gelirse sonr olmazsa o.asama.

Yukarı Alt