Acill tetin resmini attım bakarmısınız

babyby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
12
1
25
Test yaptım içini açtım bu çıkan ikinci çizgili yanlış olabilirmi ben nasıl bekliyicem hiç bilmiyorum kızlar bi bakarmısınız

Eklentiler

• IMAG0054.jpg
    IMAG0054.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 118

Kertemeyenkelebek

Kelebiş olsaydım keşke :*
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2016
3.327
4.605
Test yaptım içini açtım bu çıkan ikinci çizgili yanlış olabilirmi ben nasıl bekliyicem hiç bilmiyorum kızlar bi bakarmısınız
Olabilirde olmaya bilir de canım günün geçtimi net çizgi çıkmadan testlere artık güvenmiyorum kopkoyu kırmızı çizgi çıkmadan sende kaptırma kendini üzülmeni istemem ben 20 ye yakın test yaptım hepsinde böyle ve daha belirgin olmasına rağmen bu ayın 15 inde da kanda 0.1 çıktı

Eklentiler

• ACED366F-1A82-4F9B-A822-6C74B8EF24F6.jpeg
    ACED366F-1A82-4F9B-A822-6C74B8EF24F6.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 102

queenmother

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
181
73
32
Test bozuk

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-12-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

babyby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
12
1
25
2tane yaptım 1 saat arayla ikiside böyle çıktı
Olabilirde olmaya bilir de canım günün geçtimi net çizgi çıkmadan testlere artık güvenmiyorum kopkoyu kırmızı çizgi çıkmadan sende kaptırma kendini üzülmeni istemem ben 20 ye yakın test yaptım hepsinde böyle ve daha belirgin olmasına rağmen bu ayın 15 inde da kanda 0.1 çıktı

queenmother

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
181
73
32
2tane yaptım 1 saat arayla ikiside böyle çıktı
Paylaştığınız test uzun süre beklemiş ve dağılma olmuş gibi duruyor, siz test yaptınız ve 1 dk içinde hemen ikinci çizgi çıktıysa kan tahlılı verebılırsınız

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

babyby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
12
1
25
Açıkçası regl me daha 4gün var ben korunmadım bu ay da bekliyordum iki gün önce yaptım hiç bişey çıkmadı bu gün böyle çıktı nasip

UMUDUN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
693
965
Bana var gibi geldi 4 gün varsa silik çıkar zaten. İnşallah vardır yarın yine tekrar et canim

LightNing34

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2020
167
78
20
Açıkçası regl me daha 4gün var ben korunmadım bu ay da bekliyordum iki gün önce yaptım hiç bişey çıkmadı bu gün böyle çıktı nasip
Canim o zaman eczaneden normal test degil de erken gebelik testi al. Benim adetime bi gün önce yaptigim testte cok silik cıkmıştı, bat yaptigim testte direk çıkmıştı.

sweet mom

❤❤👨‍👩‍👧‍👧❤❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
1.320
1.530
29
Cizgi yanlis yerde gibi geldi sanki bana. Istiyorsaniz umarim vardir

queenmother

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
181
73
32