acill yardım kızlar

incielam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2011
101
1
34+1 haftalık hamileyim dün nts girdim kızlar cuma günü tekrar giricem.. bebeğim 2 kilo 100 gr. doktorum doğum sancıların başlamış dedi.. 4 tane iğne yle 2 tane ilaç verdi.. normalde doğum 3-4 mart gibi.. ama doktorum beklemez diyo ciğerleri gelişmemiş küvezde kalma ihtimali yüksek dedi.. cumaya tekrar çağırdı.. napıcağımı şaşırdım:KK43:

reyyan07

gül
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
430
0
yat dinlen son zamanlarda fazla hareket iyi olmuyor.benimde 37de sancılarım başladı hemen sezeryana aldı doktor 2880doğdu kızım.senin biraz erken ama yapcak bişey yok artık.ben çok gezmiştim doktor çok yürüdüğüm için başlamış olabileceğini söylemişti.fazla takma kafana2100 olmuş bak benim arkdaşım erken doğum yaptı 1750 doğdu bikaçgün küvözde kalıp çıktı şimdi annesinin yanında.geçmiş olsun inşallah zamanını bekler.

incielam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2011
101
1
inş. fakat doktorum kilosunu eksik diyor aslında fazla gezmedim hamileliğim boyunca fakat ev temizliğinde aşırıya kaçtığım dönemler oldu ondan şüpheleniyorum.. doktor birde genetik olabilir dedi bnm kardeşimde 6.5 aylık doğmuştu.. yinede çok tedirginim ciğerleri gelişmemiş olabilir dedi.. 3 hft sonrada doğum var diyor doktor 37. haftada sezeryana alıcakmış normalde fakat büyük ihtimal beklemicek dedi.. yrn nts ye giricem tekrar bakalım sonuç ne çıkıcak fakat yinede çok korkuyorum :KK43:

Boddim

Batuhan'ım küçük Aşkım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
5.952
76
canım inşallah sağlıkla alırsın kucağına bebeğini ama birsey sormak istiyorum bebeğin eğer 3-4 martta doğacaksa satına göre zaten 37 haftalık felan oluyor yani tahmini doğum tarihi bu tarihlerse evet biraz ufak bebeğin ama sen şuan ne kadar strese girersen bebeğinde o kadar etkilenir rahat ol umarım yarın hersey yolunda gider ama sunu söyeleyim doğum işi belli olmuyor hayırlısı ne zaman o zaman doğsun meleğin ben pazarte"i günü kontrole gittiğimde esma hiç Sancın yok bu bebek gününü dolduracak acele demişdi doktorum persembe günü doğdu oglum onunda tahmini doğum tarihi 3 marttı 12 şubatta doğdu benim oğlmda şimdi 2 yasına girecek

jololo

çiğdem
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2010
529
0
olsun canım...sonuçta 2 kg geçmiş..zoru atlatmışsınız..tabiki gününü beklese iyi olur ama buna şükür de

frambuaz

SIKINTI ve MUZ KABUĞU
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
4.241
24
Cnm benim bebeğim de eşimin kalp krizi geçirmesi yüzünden 3 hafta erken geldi. 36-37. haftalarda sancım başlamış. Dr hastaneye yatırdı. O bahsettiğin iğne ve ilaçlardan ben de aldım.... 37. haftayı zor bekledik. Hergün dr kontrolüne gidiyodum. Sancı çıkmasın die nst de hiç kımıldamıyodum. Ne faydası olcaksa..
Dr kilosuna 2900demişti ama 3300gr la doğdu...
5gün sonra 1 yaşına gircek :KK69:
Hiç korkma, Allah hakkında hayırlısını versin..

family

Biriciğim Buğrahan'ım:):)
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
888
0
sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım stres yapma hiç... benim yeğenim 6 aylık dünyaya geldi 900 gramdı 1 kilo bile değil küvezde kaldı 2 ay şimdi maşallah 10 yaşında...

incielam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2011
101
1
sağolun kızlar.. sezeryanla olucağım için mi 37 haftada doktorum eğer tabi kızım beklerse doğum için gün verdi onuda anlamadım bn 41 hafta olucak sanıyordum hep... bugün gidip eksikleri tamamladık beşiklere fln baktık.. inş. hayırlısı olur..pekmeze, süte, yoğurda ağırlık verdim bebeğim kilo alsın diye inş. alır :26:

incielam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2011
101
1
kızlar bugün nts ye girdim tekrar sancım çıkmadı doktorum ilaçların işe yaradını söledi fakat hala risk varmış pztsi günü tekrar nts ye giricem.. fakat şimdi bide doğuma 3 hft kala grip oldum nabcamı şaşırdım hep aksilikler üst üste geldi:2:

Yukarı Alt