Acill

kbraa45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
7
8
Sayin anne adaylarim 6 haftalik gebeyim ve 6 ay önce 5 haftalikken bebegimi kaybettim bunu daha sindirememisken simdi hamileyim ve surekli onu kaybedicekmisim gibi geliyor ve simdi bu gebeligimi kimsenin ogrenmesini istemiyorum onu elimden alicaklarini dusunmeye basladim cok sacma biliyorum ama buna hakim olamiyorum dogarsa birgun benden koparacaklarini düşündüğüm insanlar var onlari gorunce deliriyorum sanki 9 ay sonra bebegimi hic goremicekmisim gibi geliyor bana yardim edin
 

Ming Shu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
243
342
Evet. Psikolojik destek almalısın. Çünkü kimse yavsrusunu annesinden koparıp alamaz. Rızkı varsa bu dünyada tutunur gelir. 2 ay daha sabret, düzenli bir şekilde doktora git. Ilk 3 ay düşme tehlikesi yaşayabilir bir anne. Kendi başına saçma sapan ilaç kullanma sakın.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt