1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

acillll hamilelikte kist

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve nerminden tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : nerminden
  1. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.sat:9 şubattı ve ben mart 5'te kanda tahlil yaptırdım bchg:31.02 çıktı 2 gün sonra bidaha kan testi yapıldı bchg:104.2 çıktı doktorum hamilesin dedi.12 martta ultrasona baktı bebek var ama daha çok küçük ve sol yumurtalığında kist oluşmuş dedi.bende kötü bişeymi dedim yok iyi bebek ordan beslenecek 3 ay sonrada kaybolacak dedi.böyle bişey yaşayan varmı

2. 13 Mart 2010
  3. jarnana_21

jarnana_21 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben bunu çok okudum ve arkadaşlarımında öyle olmuştu canım 3 aydan sonra kendiliğinden kaybolacak kafana takılacak birşey değil hamileliğinin keyfini çıkar tebrik ediyorum seni :nazar:

4. 14 Mart 2010
  5. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok saol canım ya cevap gelmeyince iki yerede yazmıştım yanıtların çok ferahlatıcı

6. 15 Mart 2010
  7. 1emine1

1emine1 gün doğmadan neler doğar Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canımbenim hiç korkma bede de olmuştu hemde 7 cm .dr bana çok büyüdüğü ve patlama riski olduğu(büyüklüğünden dolayı) için hareketlerime dikkat etmemi söylemişti.bende dikkat ettim.banada 3 ayda küçülmeye başlar demişti endişenme.devamı olmadığı için anlatamıyorum ben bebeiğimi 12 haftada pıhtılaşama nedeniyle kaybettim.ama sen sakın korkma hiç bişeycik olmaz bebeişine.kendine dikkat et.

8. 15 Mart 2010
  9. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım saol cevabın için sanada çok üzüldüm inşallah senin için herşeyin hayırlısı olur.