Adana'da önerebileceğiniz iyi bir çocuk doktoru arıyorum

ilknurgk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
245
2
Merhaba,
5 aylık prematüre doğmuş bir kızım var.çocuk doktorumuzu değiştirmek istiyorum,adanada önerebileceğiniz iyi bir çocuk doktoru arıyorum.
yardımcı olursanız memnun olurum:KK71:

erertu

kocacım,oğluşum,ben :)
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
225
32
canım şimdi gördüm mesajını ,
ben dermancan'da müjgan tanır'a götürüyorum.
Başkent de iyi ama çok kalabalık , bir randevu alayım desen bir sürü uğraşıyorsun.
Ben memnunum müjgan hanımdan.

semamehmet

Umuda yolculuk
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
349
4
Metroparkta SEMİH DEMİRKIRAN var ben büyük oğlumu hep ona götürdüm şimdide bebeğimi götürüyorum çok memnunum tavsiye ederim...

boanhuar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
88
0
bende ortadoğu emine kusete götürüyorum kızımı ama iyimi anlamadım sizler gittiğinizde napıyo doktor?

ilknurgk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
245
2
bende ortadoğu emine kusete götürüyorum kızımı ama iyimi anlamadım sizler gittiğinizde napıyo doktor?
bende doğduğu günden beri emine hanıma götürüyorum.ilgisi bilgisi iyi ama çok kalabalık oluyor ve acil birşey olduğunda cepten ulaşamıyorum bu da beni doğrusu delirtiyor

metroparkta semih demirkırana götürüyorum bende çok iyi bir dr tavsiye ederim

Metroparkta SEMİH DEMİRKIRAN var ben büyük oğlumu hep ona götürdüm şimdide bebeğimi götürüyorum çok memnunum tavsiye ederim...
teşekkür ederim:KK71:...2 kişi önerdiğine göre iyi bir doktor.Aklımda bulunsun Semih Demirkıran'da:KK34:

canım şimdi gördüm mesajını ,
ben dermancan'da müjgan tanır'a götürüyorum.
Başkent de iyi ama çok kalabalık , bir randevu alayım desen bir sürü uğraşıyorsun.
Ben memnunum müjgan hanımdan.
teşekkür ederim canım:KK71:.Dermancan evime çok yakın.DAha öncede Dermancanın doktorlarıyla ilgili övgüler duymuştum.denemekte fayda var:KK1:

:KK70: :KK71: :KK71: :KK71:

ilknurgk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
245
2

sidelya81

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
297
3
bende adanadayım. bir türlü doktorumuzu oturtamadık. 2 dir billur gülek'e gidiyoruz. emin değilim ama iyi olup olmadığına karar veremedim

Yukarı Alt