Adet Geciktirme Hapı Kullanan Var mı?

zzeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
kızlar adet geciktirici ilaçlarla ilgili bilgisi olan var mı? Kullanmayı düşünüyorum da. Ama size de bir sorayım dedim.

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
canım ne için kullanacağına bağlı... ben kullandım bir kere. bi zararını görmedim. ama herkeste aynı şey olmuyo.. regl olduğun zamanki ruh halini devam ettiriyosun, sinir, şişlik falan.. çok mecbur değilsen kullanma bence...

alinkam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben yazları kullanırım hiç yan etkisini görmedim regl belirtileride olmadı bende ama herkeste farklı tepki verebilir bir doktora danışıp kullan ben öyle almıştım

imperfect

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
havuza giderken bir defalık kullandım.Bişey olmadı ama. yine de etkileyebilir.mecbur kaldım da aldım. herkesin bünyesi farklı.Yan etkileri olmaz sen de inşallah :1yes2:

Emez

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben de yaz tatillerinde 2 kez kullandım. pek zararını görmedim ama yine de sık kullanma derim.

therita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
1 kez kullandım mecbur kaldım.zararını görmedim

carla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yazın kullamıştım zararı olmadı ama tabiki sık kullanmak vücudun düzenini bozabilir gerekli olmadıkça kullanmamak lazım derim..

_Satenay_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ben de birkaç kez kullandım, hiçbir yan etki yada zararını görmedim. Yanlış hatırlamıyorsam ilacın adı "prosasiston" du...

HELENN

Sağlıkla Gel Yavrumm ..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
geciktirici hapı regl olmana 1-2 gün kala alma o zamn regl olmanı engellemiyor ve yumurtalarına zarar verebilir bu kurala uyarsan hiç bir sakıncası yok bende kullandım...

animamundi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
geciktirici hapı regl olmana 1-2 gün kala alma o zamn regl olmanı engellemiyor ve yumurtalarına zarar verebilir bu kurala uyarsan hiç bir sakıncası yok bende kullandım...
Zamanlama konusunda haklısın,sanırım en az 5 gün önce almak gerekiyor aksi taktirde değişen hiçbişey olmuyor(tecrübeyle sabit).Normalden daha yoğun geçirmiştim günlerimi üstelik:1shok:

Yukarı Alt