• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Adet gördüğü halde hamile kalanlar??

Zynppzz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
390
219
Merhaba bayanlar ben her ay 6 7 gün adet görürüm günde 2 ped değiştirirdim bu hiç aksamaz. ama bu ay 4 gün gördüm günde 1 ped oda tam dolmadı. Kusura bakmayın biraz açık yazıyorum bu durum normal mi yoksa Bi gebelik olabilir mi??

Artemissisipi

'Motorları maviliklere süreceğiz..'
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.782
3.770
Şüpheleniyorsanız test yapın ama bazen mevsimsel ya da hormonal değişikliklerden olabiliyor böyle.

Guloos

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
568
1.151
20
Canm bazi kadnlar yerlesme kanamasiyla adeti karistiriyor rengi tam olarak nasildi acaba adet kaninizin ve yapiskan mi nasil di yani detayli anlatrmisin ?

Zynppzz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
390
219
Canm bazi kadnlar yerlesme kanamasiyla adeti karistiriyor rengi tam olarak nasildi acaba adet kaninizin ve yapiskan mi nasil di yani detayli anlatrmisin ?
Çok ta canlı kan değildi canım vişne çürüğü gibi sonuna doğru kahverengi geldi

Guloos

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
568
1.151
20
Çok ta canlı kan değildi canım vişne çürüğü gibi sonuna doğru kahverengi geldi
Canm bu nahsettigin yerlesme kanamasi olabilir googleden arastr bak. Belkide ustune gormede olabilir.ikisinden birisidir. Bi arastr derm.ve hemen kan testi ver

Zynppzz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
390
219
Z
Canm bu nahsettigin yerlesme kanamasi olabilir googleden arastr bak. Belkide ustune gormede olabilir.ikisinden birisidir. Bi arastr derm.ve hemen kan testi ver
Zaten canım bu ay ben çatlatma iğnesi ne başlayacağım normal de olmadı Bi kan vereyim. Çok istiyorum Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Mevayigit

🤲❣️👶 Oğluşumu bekliyoruz
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
2.224
2.818
Bende 1 hafta gecikmeli 3 gun oldum o da adet gibi değildi bir gun yogun oldu 3. Gun kahveye döndü kaçtı gitti. Yarın adet gunum bakalım ne olacak.

derinnn4567

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
83
12
25
Bende 1 hafta gecikmeli 3 gun oldum o da adet gibi değildi bir gun yogun oldu 3. Gun kahveye döndü kaçtı gitti. Yarın adet gunum bakalım ne olacak.
merhaba 3 gün süren aydan sonraki yani yarın adet günüm bakalım ne olacak dediğiniz ay mı hamile kaldınız yoksa gecikmeli gelen ve az gelen adette mi?

Mevayigit

🤲❣️👶 Oğluşumu bekliyoruz
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
2.224
2.818
merhaba 3 gün süren aydan sonraki yani yarın adet günüm bakalım ne olacak dediğiniz ay mı hamile kaldınız yoksa gecikmeli gelen ve az gelen adette mi?
O az gelenden sonra hiç adet olmadım ben. Adet gunum dediğimde yani gelmedi adet.

derinnn4567

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
83
12
25
o az gelenden sonra kaldınız ama değil mi o az gelen yerleşme kanaması değildi yani? son adet tarihiniz eylül o zaman o az gelen yani