Adet iken rahimden düşen parça

SeseSesilia

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
413
275
23
Kızlar merhaba ben 8 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama henüz olmadı. Değerlerim normal kist falan da yok görünürde. Eşim henüz mauyne olmadi. Şimdi tabi bebek beklerken aklıma sürekli bir şeyler geliyor. Biz bebek denedigimiz 2. Ayımızda ben adetimin 1. Gününe avuç içi kadar bir et parçası düştü rahmimden. Yani öyle biseyki düşerken bile hissettim panikle tuvalete koştum. Kan pıhtısı olduğunu düşündüm önemsemedim. Fakat sonradan aklıma geldi bazen düşükler adet olur gibi olabiliyormuş. Daha önc böyle bir şey yaşayan var mı?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 215 gün kaldı.

Bebeğinizin retinası artık tam pigmentli. Bebeğinizin hala bir kuyruğu var ve görülüyor ama çok ufalmış ve muhtemelen bu haftasonuna kadar yok olacaktır. Bebeğinizin gövde bacak ve kafasındaki kaslar gelişmeye devam ediyor. Bebeğinizin beyni kol kaslarını ve vücudunu hareket ettirebiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yalniz kalpler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.901
6.766
Ben de yasadim. Kuvvetle muhtemel dusuk yapiyorsun oyle olunca. Ama zaten saglikli olmayan rahime tutunamayan gebelik oluyor.

Allahin izniyle gebe kalabilmissiniz bence stresi azaltin gebe kalirsiniz.

zorunlunick

BiCiftMavi💗
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
3.250
4.388
Kızlar merhaba ben 8 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama henüz olmadı. Değerlerim normal kist falan da yok görünürde. Eşim henüz mauyne olmadi. Şimdi tabi bebek beklerken aklıma sürekli bir şeyler geliyor. Biz bebek denedigimiz 2. Ayımızda ben adetimin 1. Gününe avuç içi kadar bir et parçası düştü rahmimden. Yani öyle biseyki düşerken bile hissettim panikle tuvalete koştum. Kan pıhtısı olduğunu düşündüm önemsemedim. Fakat sonradan aklıma geldi bazen düşükler adet olur gibi olabiliyormuş. Daha önc böyle bir şey yaşayan var mı?
Benimde düşer canım .endometrium rahim içi tabaka o.her ay yenilenir ♥️♥️♥️♥️duserrrr.bazen minik minik bazen et gibi

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.187
6.394
7 haftalık düşük yaptım tırnak ucu kadar et rengi bişey anca düştü. Avuç içi kadarsa pıhtıdır o rahim kalınlığı ile alakalı her ay dökülüyor canım dert etme

SeseSesilia

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
413
275
23
Ay iyi bari ilk defa yaşadım böyle biseyi de. Sağ olasin 🥰

Bebeğinizin retinası artık tam pigmentli. Bebeğinizin hala bir kuyruğu var ve görülüyor ama çok ufalmış ve muhtemelen bu haftasonuna kadar yok olacaktır. Bebeğinizin gövde bacak ve kafasındaki kaslar gelişmeye devam ediyor. Bebeğinizin beyni kol kaslarını ve vücudunu hareket ettirebiliyor.

Asyaa561

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
869
1.000
25
Bende her ay çok fazla o şekilde adet oluyorum eğer gecikmen olup adet olmuşsan belki de kimyasal olabilme durumu var sağlıksız tutunamayan gebelik genellikle rahim kendini gebelige hazırladığı dönemler bu şekilde olabiliyormuş

SeseSesilia

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2020
413
275
23
Valla bilmiyorumki hiç gecikmemişti ama diye hatırlıyorum. Artık öyleyse de yapcak bişey yok 🙃