• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Adet kanıyla resim yapan biri normal midir sizce?

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
11.952
57.143
Of bu konuyu görmeseydim iyiydi 🥴
Hele dışkı fikrini okuyunca iyice kötü oldum 🥴🥴
Bye🤢

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-04-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 21 gün kaldı.

Doğumunuz yaklaştıkça amniyotik kesede yırtık veya delinme olabilir. Genelde bu yoğun bir sıvı boşalması değil bir sızıntı şeklinde görülür. Amniyotik sıvı sızıntısı yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Kanlı vaginal akıntılar doğumun bir işaretir. Yalancı sancılar çok sık görülür. Her zaman doktora gidilerek kontrol edilmesi daha güvenlidir. Bu evrede doğan bebekler tam gelişmiş kabul edilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gizemliasli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
5.225
12.191
ben bunu internette okumuş olabilir miyim yabancı bir kadın yapıyordu sanki? haberi okumamıştım midem bulanmıştı ıyy kokar bu be demiştim.bir de mikropludur
edit: baktım şimdi evet o meşhur o....o isimli sitede okumuşum

Uye12

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
297
35
ben bunu internette okumuş olabilir miyim yabancı bir kadın yapıyordu sanki? haberi okumamıştım midem bulanmıştı ıyy kokar bu be demiştim.bir de mikropludur
edit: baktım şimdi evet o meşhur o....o isimli sitede okumuşum
İnternette ben de gördüm bunu duyduktan sonra, yazdım çıktı. Demek ki sadece yabancılar değil yapanlar. Ama tiksindirici ve tuhaf.

Uye12

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
297
35
Boyları içip kusarak resim yapan kadının bir üst leveli.
Bunu da şimdi duydum ama biri birinden iğrenç. Ne deliler var bu dünyada ya... Daha neler neler duyarız acaba? İnsanlar çok garip. Herkesten şüphe duymaya başlayacağım artık acaba adet kanıyla oynuyor mudur diye :KK70:

Yukarı Alt