• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Adet olmadım hamilede değilim

baby0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2019
948
1.045
Arkadaşlar adet olmadım pkoyum ama yinede bu kadar geç olmuyordum internet araştırdım kekik çayı içtim kendılııgınden olsun diye doktora gtme durumum yok adet söktürücü alamam acaba bu konuda fikir sahibi olan varmı dün idrar testi yaptım koskoca tek çizgi cıktı artık biran önce olmak istiyorum gerçekten cok gerginim sinirliyim olur olmaz zaman ağlıyorum psikolojikmen çöktüm ya resmen negatif görünce

Carolinea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2016
260
24
Arkadaşlar adet olmadım pkoyum ama yinede bu kadar geç olmuyordum internet araştırdım kekik çayı içtim kendılııgınden olsun diye doktora gtme durumum yok adet söktürücü alamam acaba bu konuda fikir sahibi olan varmı dün idrar testi yaptım koskoca tek çizgi cıktı artık biran önce olmak istiyorum gerçekten cok gerginim sinirliyim olur olmaz zaman ağlıyorum psikolojikmen çöktüm ya resmen negatif görünce
Benim de 37. Gün tık yok sizde durum ne

su00

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
1.945
962
Hastalığınızı bi geçin de sırf şu cümle yüzünden bile hamilekalamayabilirsiniz " cok gerginim sinirliyim olur olmaz zaman ağlıyorum psikolojikmen çöktüm ya resmen negatif görünce" öncelikle sakin olun kendinizi yatistirin ve çocuk istediginizi unutarak hamile kalmaya çalışın. Zor ama . Doktora gitme durumum yok adet söktürücü alamam derken? Maddi olarak mı? Yabi hamile kaldiginizda sürekli doktora gideceksiniz. Hadi diyelim onu eski insanlar gibi atlattiniz bu çocuğun bir sürü masrafı olacak cocuk istiyorum doktora gidemem ama çocuğa bakabilirim diye bir şey var mi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 40 gün kaldı.

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

baby0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2019
948
1.045
Hastalığınızı bi geçin de sırf şu cümle yüzünden bile hamilekalamayabilirsiniz " cok gerginim sinirliyim olur olmaz zaman ağlıyorum psikolojikmen çöktüm ya resmen negatif görünce" öncelikle sakin olun kendinizi yatistirin ve çocuk istediginizi unutarak hamile kalmaya çalışın. Zor ama . Doktora gitme durumum yok adet söktürücü alamam derken? Maddi olarak mı? Yabi hamile kaldiginizda sürekli doktora gideceksiniz. Hadi diyelim onu eski insanlar gibi atlattiniz bu çocuğun bir sürü masrafı olacak cocuk istiyorum doktora gidemem ama çocuğa bakabilirim diye bir şey var mi
Artık istemiyorum inanın cocuk 2,3 yıl falan

Yukarı Alt