• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Afedersiniz biraz cirkin bir konu olacak

Annelik_heyecani

Merakli bir anne adayi
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
1.419
884
Kizlar merhaba. Konu basligindan da anlasilacagi gibi konum biraz cirkin olacak. Ozur dilerim simdiden. 15 haftalik gebeyim. Son 4 gundur falan gunde 4 kez buyuk abdestimi yapiyorum ve ishal seklinde. ( bu kadar igrenc olmak istemezdim litfen kusura bakmayin) ve icinde de kucuk kucuk siyahliklar var. Eger basina gelen varsa yardimci olur musunuz. Onceleri onemsemedim ama acile gitmeyi dusunuyorum malum yarin haftasonu.

derinn83

It's a girl ❤❤❤
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2016
1.697
2.206
Canım gebelikte hormonlar yüzünden kabız olunması normal ama ishal olunması pek iyi değil. İshal ile vücudundan ciddi su kaybediyorsun ve su içerek bu kaybı kolay kolay yerine getiremezsin. Serum falan takılması lazım. Bence hiç ihmal etme ve doktora git çok yüksek ihtimal serum takviyesi ile vücudunun kaybettiği su ve vitaminleri yerine geri koyacaktır. Geçmiş olsun.

sevdajin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2015
68
24
Kizlar merhaba. Konu basligindan da anlasilacagi gibi konum biraz cirkin olacak. Ozur dilerim simdiden. 15 haftalik gebeyim. Son 4 gundur falan gunde 4 kez buyuk abdestimi yapiyorum ve ishal seklinde. ( bu kadar igrenc olmak istemezdim litfen kusura bakmayin) ve icinde de kucuk kucuk siyahliklar var. Eger basina gelen varsa yardimci olur musunuz. Onceleri onemsemedim ama acile gitmeyi dusunuyorum malum yarin haftasonu.
Canım ben de bazen öyle oluyorum, dikkat ettim özellikle üşüttüğüm zaman o şekilde oluyorum kendini sıcak tutmaya çalış yaz ayı diye es geçme, bir de bol bol su iç muz ye... Geçmiş olsun canım, dikkat et kendine

Yukarı Alt