Affnza snarak soruyorum

galisra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
:eek:Evet özel bir soru soracağım arkadaşlar çevremdeki insanlara böyle bir soru soramadığım için sizlere danışayım dedim..Eşimle korunmayı bıraktık ve içime boşalmaya başladı ama her tuvaletten sonra veya akıntı geldiğinde spremler dışarı akıyor sizce bu normal midir?Sizlerde de böyle mi oluyor?Şimdiden teşekkürlerŞeniz

sevcangoksel

Allahım sana emanetiz
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
:eek:Evet özel bir soru soracağım arkadaşlar çevremdeki insanlara böyle bir soru soramadığım için sizlere danışayım dedim..Eşimle korunmayı bıraktık ve içime boşalmaya başladı ama her tuvaletten sonra veya akıntı geldiğinde spremler dışarı akıyor sizce bu normal midir?Sizlerde de böyle mi oluyor?Şimdiden teşekkürlerŞeniz
Bence bu çok normal.Bizde korunmuyoruz.Benimde eşimin spermleri ilişki sonrası dışarı akıyor. Tuvalete gittiğimde de sperm geliyo biraz.

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Normal canım hep öyle olur:) Daha önce de bir arkadaş aynı soruyu sormuştu :)

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
evet gayet normal ama bebek düşünüyorsanız hemen tuvalete gitmeni önermem biraz kalkmadan yatmanı öneririm :içelim:

galisra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Çok sağolun allah razı olsun acaba ben de mi bir sorun var diye düşünmüştüm içim rahatladı şimdi..

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Pro Üye
Emoji Skoru
3
bebek düşündüğün için mi soruyorsun niye çıkıyor dışarı diye?

Cerennn

Berke'nin Annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
eğer bebek düşünüyorsanız yarım saat yada 1 saat yatman gerekli.içindekiler dışarı akmadan haberin olsun.

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Pro Üye
Emoji Skoru
3
Evet canım o yüzden soruyorum..

hım pardon yanlış anladım ben ozaman :1rolleyes:
beline yastık koyuyormuşsun hemen kalkmaman gerekiyormuş vs vs
ama ayağa kalktığında az da olsa çıkabiliyormuş..
denemedim ama burdan öğrendim kaydirigubbakcemile2

Yukarı Alt